upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Classic II
27. 08. 2014
Společnost CANABA postavila v rekordním čase – za pouhých 7 týdnů nový vzorový dům CLASSIC II v Nehvizdech u Prahy. Je to zároveň první dokončený dům budoucího centra vzorových domů, které bude největším centrem ve střední a východní Evropě. Aktuálně se dokončuje okolí domu a vybavení interiéru. Slavnostní otevření je plánováno na 2. polovinu září 2014, ale již nyní si mohou zájemci o moderní, úsporné a kvalitní bydlení objednat přednostní návštěvu na www.canaba.cz nebo na tel. 844 02 02 02.


Nová moderní alternativa nejprodávanějšího domu v ČR je již čtvrtou generací CLASSICU. Unikátní technologické řešení domu posouvá rozměr pojmu rodinného bydlení opět o stupínek výše, jak co do prostoru, energetické náročnosti, ale především co do cenové výhodnosti. Nový CLASSIC II poskytuje v základní dispozici 5+1 ohromné množství vnitřního prostoru (158 m²) včetně dostatku úložných prostor. Revoluční řešení střešní konstrukce přináší, oproti klasické verzi se sedlovou střechou, plnohodnotnou výšku místností v patře a tedy i více prostoru. Dále nižší energetickou náročnost a rychlejší výstavbu neboť hrubá stavba trvá jen 4 dny a dům je připraven k nastěhování za pouhých 16 týdnů. Co je ovšem nejdůležitější, nový CLASSIC je na českém trhu nabízen za stejnou cenu jako jeho klasická verze – v provedení na klíč od 2,7 mil Kč bez DPH.
Rodinný dům CLASSIC, jako jediný projekt v ČR získal již 3 prestižní ocenění Dům roku.

Nový vzorový dům CLASSIC II naleznete v lokalitě PARK NEHVIZDY II, která je pokračováním úspěšného projektu, v jehož rámci bylo v 1. etapě vybudováno a předáno spokojeným majitelům 63 rodinných domů. Ve druhé etapě bude postaveno celkem 115 rodinných domů, jejichž výstavba byla zahájena v srpnu 2014 a bude dokončena na jaře a v létě 2015. Oblibu lokality potvrzuje fakt, že 45 % domů bylo prodáno ještě před zahájením výstavby. Důvodem je fakt, že se jedná o dopravně i cenově nejdostupnější lokalitu v Praze a okolí. Nový rodinný dům si zde můžete pořídit již od 2,8 mil. Kč a to na klíč, včetně zahrádky i DPH. A na Metro Černý Most se dostanete za pouhých 15 min MHD. Ideální místo pro klidné rodinné bydlení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA

Ideal II
04. 06. 2014

CANABA uvádí na trh další revoluční novinku – dům IDEAL II . Nový projekt určený pro čtyř až pětičlenné rodiny se vyznačuje nejen originální moderní architekturou a promyšlenými dispozicemi, ale především úsporným provozem a nízkou cenou – od 1,95 mil Kč.

Rodinný dům IDEAL patří již dvě desetiletí mezi nejprodávanější domy na trhu. Se svou nabídkou vnitřního uspořádání poskytuje v dispozici 4+1 dostatek prostoru pro pohodlný život čtyřčlenné rodiny. Čtvercový půdorys domu je velmi účelný a variabilní. Jednoduché a velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenčně příznivý poměr ceny a užitné hodnoty - to je důvod, proč si jej za svůj domov vybralo již přes tisíc rodin v ČR, SR i v Německu. Oblibu Idealu potvrzuje i fakt, že získal několik prestižních ocenění Dům roku a TOP Dům .

Nyní CANABA představuje již třetí generaci Idealu. Technicky revoluční IDEAL II je převratnou novinkou v nabídce. Dům využívá shodnou zastavěnou plochu jako jeho předchozí klasická verze, tedy 80 m2, ale přináší o 25 % více vnitřního prostoru v patře díky inovativnímu provedení střešní konstrukce. Využitelnost obytné plochy domu 130 m2 je umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Překvapení nepřináší ovšem jen neotřelá architektura, ale také fakt, že IDEAL II bude nabízen za stejnou cenu, jako jeho klasická verze - od 1,95 mil Kč bez DPH v provedení Na dokončení. Více vnitřního prostoru, větší variabilita vnitřního uspořádání a úsporný nízkoenergetický provoz jsou předpokladem, že i moderní IDEAL II bude jedním z nejžádanějších domů na trhu. Ideální tip na moderní, úsporné a výhodné rodinné bydlení.

Tradice značky CANABA je navíc zárukou výstavby bez jakýchkoliv starostí . Projektová dokumentace domu je zdarma. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. CANABA vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby a poskytuje záruku 30 let na konstrukci domu. Kvalitu domů si můžete prohlédnout v síti vzorových domů CANABA po celé ČR.


Právní dokumenty Kontakty
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
záložka upoutávka