upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Štastní výherci Zlata a Aleš Zvěřinovi z Nového boru
03. 10. 2014
Jubilejní desátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA byl zcela výjimečný počtem svých účastníků, kteří se představili výsledky své tvůrčí a pěstitelské snahy. Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v prvním říjnovém týdnu.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků snímky zahrady manželů Aleše a Zlaty Zvěřinových z Nového Boru, kteří získali hlavní cenu – pětidenní poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin - Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza. Přinášíme Vám snímky ze slavnostního předání ocenění a hlavní ceny, které se konalo za krásného počasí ve čtvrtek 03.10.2014. A v příštím čísle časopisu Můj dům se s Vámi šťastní vítězové podělí o své radosti i strasti provázející vznik jejich nádherně členité a bohaté zahrady.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za bezmála 25 let činnosti již dosahuje přes pět tisíc, k účasti v jedenáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2015.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA 2015.

Vaše CANABA
Slavnostní otevření vzorového domu Classic II
25. 09. 2014
Akciová společnost CANABA, jeden z největších dodavatelů rodinných domů v ČR, otevřela v Nehvizdech u Prahy nový vzorový dům CLASSIC II. Jedná se v pořadí již o 22. vzorový dům, který společnost CANABA otevřela za bezmála 25 let svého působení v ČR. Všichni zájemci o moderní a energeticky úsporné bydlení si mohou tuto novinku prohlédnout od 26. září 2014 na vlastní oči.

Nový CLASSIC II je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Koneckonců, jeho oblibu potvrzuje i skutečnost, že CLASSIC dokázal zvítězit již čtyřikrát v prestižní anketě DŮM ROKU, z toho třikrát v ČR. Moderní architektonicky velmi zdařilá a technicky inovativní CLASSIC II na tuto úspěšnou tradici více než důstojně navazuje.

Prostor a pohodlí
CLASSIC II se vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou až 3 m, což znásobuje využitelný prostor a umožňuje i atraktivní patrová řešení vybavení pokojů. Pojem rodinné bydlení dostává v novém konstrukčním pojetí CLASSICU II zcela nový význam.

Více místa a více variant
Nový CLASSIC si můžete vybrat v několika architektonických i dispozičních variantách s možností řady individuálních úprav extreiéru i interiéru domu. Co je ovšem nejdůležitější, přes rozsáhlou modernizaci a větší užitný prostor se základní cena CLASSICU nemění a v provedení Na klíč můžete mít nový moderní CLASSIC II již od 2,69 mil. Kč /bez DPH/.

Rychlá výstavba, úsporný provoz
Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápěn9. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Jistota a pohodlí na celý život
Akciová společnost CANABA působí na českém trhu již bezmála 25 let a postavila přes 5000 rodinných domů. O kvalitě domů CANABA se může veřejnost přesvědčit při návštěvě nejen nového vzorového domu CLASSIC II, ale i dalších 6 vzorových domů po celé ČR. Otevřeny jsou od pondělí do neděle pod 10 do 18 h. Ideální tip na víkendový rodinný výlet.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na
www.canaba.cz, nebo na tel.: 844 02 02 02


Vaše CANABA

Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka