upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Slavnostní otevření vzorového domu Classic II
25. 09. 2014
Akciová společnost CANABA, jeden z největších dodavatelů rodinných domů v ČR, otevřela v Nehvizdech u Prahy nový vzorový dům CLASSIC II. Jedná se v pořadí již o 22. vzorový dům, který společnost CANABA otevřela za bezmála 25 let svého působení v ČR. Všichni zájemci o moderní a energeticky úsporné bydlení si mohou tuto novinku prohlédnout od 26. září 2014 na vlastní oči.

Nový CLASSIC II je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Koneckonců, jeho oblibu potvrzuje i skutečnost, že CLASSIC dokázal zvítězit již čtyřikrát v prestižní anketě DŮM ROKU, z toho třikrát v ČR. Moderní architektonicky velmi zdařilá a technicky inovativní CLASSIC II na tuto úspěšnou tradici více než důstojně navazuje.

Prostor a pohodlí
CLASSIC II se vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou až 3 m, což znásobuje využitelný prostor a umožňuje i atraktivní patrová řešení vybavení pokojů. Pojem rodinné bydlení dostává v novém konstrukčním pojetí CLASSICU II zcela nový význam.

Více místa a více variant
Nový CLASSIC si můžete vybrat v několika architektonických i dispozičních variantách s možností řady individuálních úprav extreiéru i interiéru domu. Co je ovšem nejdůležitější, přes rozsáhlou modernizaci a větší užitný prostor se základní cena CLASSICU nemění a v provedení Na klíč můžete mít nový moderní CLASSIC II již od 2,69 mil. Kč /bez DPH/.

Rychlá výstavba, úsporný provoz
Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápěn9. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Jistota a pohodlí na celý život
Akciová společnost CANABA působí na českém trhu již bezmála 25 let a postavila přes 5000 rodinných domů. O kvalitě domů CANABA se může veřejnost přesvědčit při návštěvě nejen nového vzorového domu CLASSIC II, ale i dalších 6 vzorových domů po celé ČR. Otevřeny jsou od pondělí do neděle pod 10 do 18 h. Ideální tip na víkendový rodinný výlet.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na
www.canaba.cz, nebo na tel.: 844 02 02 02


Vaše CANABA

Ideal II
04. 06. 2014

CANABA uvádí na trh další revoluční novinku – dům IDEAL II . Nový projekt určený pro čtyř až pětičlenné rodiny se vyznačuje nejen originální moderní architekturou a promyšlenými dispozicemi, ale především úsporným provozem a nízkou cenou – od 1,95 mil Kč.

Rodinný dům IDEAL patří již dvě desetiletí mezi nejprodávanější domy na trhu. Se svou nabídkou vnitřního uspořádání poskytuje v dispozici 4+1 dostatek prostoru pro pohodlný život čtyřčlenné rodiny. Čtvercový půdorys domu je velmi účelný a variabilní. Jednoduché a velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenčně příznivý poměr ceny a užitné hodnoty - to je důvod, proč si jej za svůj domov vybralo již přes tisíc rodin v ČR, SR i v Německu. Oblibu Idealu potvrzuje i fakt, že získal několik prestižních ocenění Dům roku a TOP Dům .

Nyní CANABA představuje již třetí generaci Idealu. Technicky revoluční IDEAL II je převratnou novinkou v nabídce. Dům využívá shodnou zastavěnou plochu jako jeho předchozí klasická verze, tedy 80 m2, ale přináší o 25 % více vnitřního prostoru v patře díky inovativnímu provedení střešní konstrukce. Využitelnost obytné plochy domu 130 m2 je umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Překvapení nepřináší ovšem jen neotřelá architektura, ale také fakt, že IDEAL II bude nabízen za stejnou cenu, jako jeho klasická verze - od 1,95 mil Kč bez DPH v provedení Na dokončení. Více vnitřního prostoru, větší variabilita vnitřního uspořádání a úsporný nízkoenergetický provoz jsou předpokladem, že i moderní IDEAL II bude jedním z nejžádanějších domů na trhu. Ideální tip na moderní, úsporné a výhodné rodinné bydlení.

Tradice značky CANABA je navíc zárukou výstavby bez jakýchkoliv starostí . Projektová dokumentace domu je zdarma. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. CANABA vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby a poskytuje záruku 30 let na konstrukci domu. Kvalitu domů si můžete prohlédnout v síti vzorových domů CANABA po celé ČR.


Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka