Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

Aktuality

Akce
15. 04. 2014
Společnost CANABA slaví již 23. výročí svého působení na českém trhu a u této příležitosti pro vás připravila mimořádnou akci, díky které bude Vaše cesta ke kvalitnímu, modernímu a úspornému bydlení mnohem snazší.

Vyberte si v období 01.04. – 31.05.2014 dům svých snů a získejte slevu až 276 000 Kč.


Stačí si objednat návštěvu vzorového domu CANABA na tel: 844 02 02 02 nebo kontaktovat některého z  autorizovaných prodejců CANABA. Ve vzorovém domě si můžete prohlédnout kvalitu CANABA na vlastní oči, poradíme Vám s výběrem domu i financováním, ale co je nejdůležitější, výši slevy si určíte sami a to volbou typu domu. Navíc každý návštěvník získá ZDARMA nejen cenový návrh, ale i projekt Vámi zvoleného domu.


 


Neváhejte, nabídka platí pouze pro 50 prvních klientů a lze ji uplatnit na všechny typy rodinných domů CANABA, vyjma domů CHICO a nemovitostí v developerských projektech CANABA.


 


Rodinný dům můžete získat již od 1,2 mil. a do svého se můžete stěhovat již za 12 týdnů. CANABA vám smluvně garantuje pevnou cenu i termín dokončení a díky neomezené životnosti konstrukce navíc získáte záruku 30 let.


 


Těšíme se na Vaši návštěvu.


 


Vaše Canaba

VILLA TOSCA
28. 02. 2014
Tradiční anketa Dům roku 2014, jejíž výsledky byly slavnostně vyhlášeny v úterý 25.02.14, byla pro rodinné domy CANABA opět úspěšná. Po loňském vítězství v kategorii typové domy, kde v hlasování čtenářů zvítězil dům Classic se letos v této prestižní soutěži umístila na stupni vítězů hned dvakrát. V hlasování čtenářů v kategorii Katalogové domy se umístil na druhém místě rodinný dům VILLA TOSCA a v kategorii Typové domy umístily hlasy čtenářů rodinný dům UNO na místo třetí.

VILLA TOSCA je nejprodávanější bungalov z nabídky CANABA. Již název napovídá, že jeho podoba byla inspirována jižní toskánskou architekturou. Za cenu 2,1 mil. Kč /bez DPH/ nabízí 90 m2 obytné plochy, dostatek prostoru nejen pro pohodlné bydlení 3-4 členné rodiny, ale díky přirozenému atriu i prostor pro klidnou relaxaci v absolutním soukromí.

Rodinný dům UNO je novinkou roku 2013 a jen v roce 2013 si je objednalo jen v ČR přes sto klientů. Dům je nabízen ve dvou architektonických variantách, moderní a klasické a vzhledem k poměru ceny a užitné hodnoty /95 m2 užitné plochy za 1,89 mil Kč vč. DPH) se jedná o jednu z nejvýhodnějších nabídek na trhu. Oba domy můžete mít navíc díky unikátní technologii postavené za 2 – 3 měsíce na klíč.

Společnost CANABA, která vstoupila na český trh již v roce 1991, je největším dodavatelem masivních montovaných rodinných domů na klíč v ČR a za 23 let svého působení postavila již přes 5000 rodinných domů. Domy CANABA zvítězily v anketě Dům roku již několikrát a každoročně se v hlasování čtenářů a veřejnosti umísťují na předních místech. Všichni zájemci o moderní, úsporné a zdravé bydlení si mohou prohlédnout oceněné projekty ve formě vzorových domů. Stačí se objednat na www.canaba.cz.
Kontakty
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
záložka upoutávka