upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Slavnostní otevření Centra vzorových domů - ing. Kalenda, předseda správní rady CANABA a.s. zahajuje oficiálně provoz
01. 06. 2015
Brány největší stálé výstavy rodinných domů v ČR se poslední květnový víkend otevřely pro veřejnost. Slavnostní zahájení se konalo za účasti představitelů obce i všech partnerů, kteří se na výstavbě centra podíleli, tedy renomovaných dodavatelů, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, který v centru prezentuje své domy. A právě předseda správní rady akciové společnosti CANABA ing. Jaroslav Kalenda provoz centra oficiálně zahájil.
V centru vzorových domů si můžete prohlédnout hned 6 vzorových domů CANABA najednou, a to
IDEAL, CLASSIC CITY, CHICO, UNO CITY, ve kterém je situováno nové obchodní centrum CANABA. Poprvé v historii i exkluzivní BUNGALOV a také čerstvá novinka v nabídce – rodinný dům ROMANCE 2015.


Hned první víkend přilákal do Nehvizd stovky návštěvníků, jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 1,5 mil Kč, tak i náročné klienty, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Součástí areálu Centra vzorových domů je i INFOCENTRUM, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu až po financování stavby.

Do Nehvizd se autem nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Centrum je snadno dosažitelné i autobusem ze stanice metra Černý Most. Vstup je z ulice Lipová. Provozní doba centra je od pondělí do neděle od 10:00 do 18:00, vstup je zdarma a parkování je zajištěno přímo v areálu centra. Více informací naleznete na stránkách centra vzorových domů www.cvzd.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
Romance 2015
07. 05. 2015
Rodinný dům ROMANCE je jedním z nejprodávanějších rodinných domů na trhu. CANABA, největší dodavatel rodinných domů na klíč na trhu nyní zařazuje do své nabídky její druhou generaci. Nová ROMANCE 2015 je ukázkou zdařilé kombinace klasické architektury a moderního nadčasového designu. Výsledkem snahy architektů je velmi atraktivní rodinný dům, splňující všechny nároky na moderní úsporné a především dostupné bydlení a to díky výhodné zaváděcí ceně.

Prostor a pohodlí
Novou ROMANCI ocení nejen milovníci slunce a velkého vnitřního prostoru, ale zaujme také svým účelným dispozičním řešením. Kompaktní rozměry (zastavěná plocha činí 84 m2) umožňuje umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř však nová ROMANCE poskytuje ohromné množství vnitřního prostoru, a to díky své unikátní konstrukci. Základní dispozice 4+1 poskytuje plochu 135 m2, přičemž nechybí úložné prostory ani praktická hobby místnost.

Více místa a více variant, a za nižší cenu
Nová ROMANCE nabízí nejen rozmanité řešením exteriéru, ale i variantní provedení vnitřního dispozičního uspořádání, díky kterému skýtá moderní a přitom cenově dostupné bydlení i pro opravdu velkou rodinu. Individuální tvář domu si můžete doladit moderní pergolou, stylovým parkovacím stáním nebo si vybrat z nabídky garáží. Co je ovšem nejdůležitější, cena domu se přes rozsáhlou modernizaci nemění a v provedení Na klíč si můžete ROMANCI 2015 pořídit již od 2,95 mil. Kč včetně DPH.


Stavějte rychle, bydlete zdravě a úsporně
Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen čtyři dny a celý dům je hotov za pouhých 16 týdnů. Moderní technologie je zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických stavebních konstrukcí. Vysoká kvalita všech použitých komponentů šetří vaše peníze na léta dopředu a CANABA poskytuje na konstrukci domu záruku 30 let.

Kvalita na vlastní oči
Novou ROMANCI 2015 si již od 30.05.2015 můžete prohlédnout na vlastní oči v novém Centru vzorových domů Nehvizdech u Prahy. Detailně se tak můžete seznámit s její vnější podobou i vnitřními dispozicemi a také vysokou kvalitou provedení domů CANABA.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
UNO CIty
30. 03. 2015
Společnost CANABA dokončila výstavbu dalšího, v pořadí již 23. vzorového domu, v nové developerské lokalitě Přezletice. Nový vzorový dům UNO City, který je nositelem prestižního titulu DŮM ROKU 2014 si můžete prohlédnout již od 01.04. 2015. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že i za necelé dva miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 100 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 1,99 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO City navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Developerská lokalita Přezletice Vám navíc nabízí možnost objednat si výstavbu rodinného domu přímo na jedné z nabízených parcel v sousedství vzorového domu. Parcely jsou kompletně zasíťované a je možné začít ihned s výstavbou. Ještě letos tak můžete bydlet ve svém novém domě v oblíbené a klidné lokalitě s vynikající dostupností, díky přímému sousedství s městskou částí Praha-Vinoř.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka