upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Pohled na lokalitu Nehvizdy IV
27. 11. 2015

Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, připravila pro zájemce o krásné, rychlé a finanče dostupné bydlení nové lokality v Nehvizdech a Hostouni u Prahy. V nabídce naleznete rodinné domy již od 2,65 mil. Kč vč. pozemku i DPH a to stavebně dokončené a zkolaudované. Moderní byt si můžete pořídit od 1,68 mil. vč. DPH.


Lokalita Nehvizdy navazuje na velmi úspěšnou předchozí výstavbu rodinných domů. V lokalitě bude realizováno 27 individuálních rodinných domů, 12 dvojdomků a také 6 bytových domů, ke každému bytu náleží sklepní kóje a parkovací stání. Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost, díky sjezdu na dálnici D11 je centrum Prahy i obchodní a zábavní centrum Černý Most vzdálené jen pár minut jízdy. Spojení s Prahou zajišťuje MHD (PID), přičemž na metro Černý Most (B) se dostanete autobusem za pouhých 16 minut. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost pro spokojený rodinný život. Je zde velká mateřská škola s kapacitou i pro nové děti, základní škola, pošta, spořitelna, několik sportovních hřišť, restaurace a obchody.


 


Lokalita Hostouň je ideálním spojením bydlení v přírodě a zároveň perfektní dostupností do centra hlavního města Prahy, kam se po R6 dostanete do 15 minut. Ideální spojení zajišťuje také MHD, kterou se dostanete přímo na metro Zličín (B). V lokalitě bude realizováno 27 rodinných domů a 4 bytové domy, každý jen s 11 byty. Přízemní byty jsou navíc doplněny zahrádkou a ke keždému bytu náleží sklepní kóje i parkovací stání. Obec nabízí veškeré vybavení pro rodinný život – základní školu, kulturní dům, obchody, restaurace, zdravotní středisko, knihovnu i poštu. V blízkosti naleznete i obchodní a zábavní centrum Zličín.


Vaše nové bydlení si můžete již nyní nezávazně rezervovat u všech autorizovaných prodejců CANABA, v jakémkoliv ze vzorových domů CANABA, nebo se informujte o podrobnostech na infolince 844 02 02 02. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Vítězové soutěže před Infocentrem v Centru vzorových domů
12. 10. 2015

Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech odměnilo vítěze prvního kola velké tipovací soutěže. Nejlépe tipujícími a tím pádem i výherci dárkového poukazu na dovolenou v hodnotě 15000 Kč se stali manželé Vršanští. Za svůj odhad si odnáší poukaz na zájezd dle vlastního výběru, který jim osobně v Centru vzorových domů předal obchodní ředitel, ing. Pavel Herclík, zástupce společnosti CANABA, která je prvním a zatím jediným z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.


Manželé Vršanští si svou cenu přijeli převzít i se syny Toníčkem a Františkem, kteří měli z výhry ohromnou radost. Vršanští přiznali, že se jim velmi líbí rodinný dům CHICO, který společnost CANABA nabízí Na klíč za pouhých 1,4 mil Kč vč. DPH, což byl také hlavní důvod jejich návštěvy Centra vzorových domů. „Chtěli jsme CHICO vidět osobně a na vlastní oči“, říká pan Vršanský a vzápětí dodává, že by si ho jednou rádi postavili.


Pro velký zájem vyhlásilo Centrum vzorových domů druhé kolo soutěže, které probíhá do konce roku 2015. Pokud v tomto období navštívíte Centrum a vyplníte krátký dotazník, příštími výherci můžete být právě vy. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Centra vzorových domů, který dosáhl věku 18 let. Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace