upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

AKCE
02. 10. 2015

Společnost CANABA připravila mimořádnou akci, díky které může být Vaše cesta k vlastnímu rodinnému domu mnohem výhodnější. Pokud v období do 30.11.2015 uzavřete Smlouvu o dílo na výstavbu rodinného domu CANABA získáte:


 


Nadstandardní výbavu


v hodnotě 100 000 Kč ZDARMA.


 


Alternativně je možné do uvedeného data pouze objednat projektovou dokumentaci rodinného domu a smlouvu uzavřít následně do 31.12.2015. Smluvně Vám navíc garantujeme pevnou cenu i termín dokončení. Svůj rodinný dům tak můžete pořídit nejen za garantovaně nejnižší cenu, ale i s jistotou, že se Vám cena domu během stavby nezvýší a že se do svého nového domova nastěhujete přesně, kdy si určíte.


 


Objednejte si návštěvu vzorového domu CANABA a přesvědčte se na vlastní oči, že moderní a energeticky úsporné bydlení je dostupnější, než kdy předtím. Poradíme Vám s výběrem domu i vhodného pozemku, zajistíme Vám financování a vyřídíme za Vás vše potřebné včetně stavebního povolení.


 


Neváhejte, nabídku může využít jen 50 nejrychlejších klientů a lze ji uplatnit na všechny typy rodinných domů CANABA, vyjma domů CHICO a nemovitostí v developerských projektech CANABA. Podrobné informace a podmínky akce Vám poskytnou všichni autorizovaní prodejci CANABA, nebo je získáte na infolince CANABA 844 02 02 02.


 


 


Těšíme se na Vaši návštěvu.


 


Vaše CANABA


 

Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka