upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Rezidence - hlavní vchod
04. 08. 2015
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, představuje nový exkluzivní projekt. Rodinný dům REZIDENCE je luxusním sídlem navrženým ve stylu moderní městské vily. Novinka je určena pro nejnáročnější klientelu, která od svého domu očekává prostor a pohodlí dalece přesahující běžné bytové potřeby. Nabídka obytného prostoru je totiž více než velkorysá. Již v základním provedení nabízí přes 210 m2 obytného prostoru. Dispoziční řešení, které je v základním provedení 7+1, je natolik variabilní, že umožňuje dům uspořádat jako dvougenerační, nebo využívat přízemí k podnikání, přičemž patro stále skýtá nadstandardní prostor i pro velmi velkou rodinu. Velké prosklení zajišťuje vzdušným prostorným místnostem neuvěřitelné množství světla. Vnější architektonická podoba je pak zcela na Vaší fantazii, dům lze rozšířit o garáž s dílnou, doplnit dalšími balkony a krytými terasami, zvýraznit fasádu obkladem ze dřeva, hliníku apod.

Pokud požadujete od svého rodinného domu ještě více, je pro vás připravena varianta REZIDENCE Exclusive, která posouvá hranice významu luxusní reprezentativní bydlení do zcela nové dimenze. Už tak bohatá nabídka vnitřního prostoru základní verze je rozšířením domu ještě znásobena na bezmála 250 m2 užitné plochy. Originální vnější architektura je pak doladěna k naprosté dokonalosti a doplněna atraktivními doplňky, jako například majestátními balkony, které tvoří přirozené krytí terasám v přízemí domu. Vnitřní dispozice i vnější tvář domu jsou nesmírně variabilní a dávají vám svobodu realizovat své vlastní představy a stát se architektem vlastních snů. Takřka nic není nemožné, stačí sdělit své tužby a architekti CANABA vdechnou Vašim přáním život.

A co je nejdůležitější i REZIDENCE využívá všech výhod unikátního masivního konstrukčního systému rodinných domů CANABA, kterými jsou neomezené životnost, úsporný nízkoenergetický provoz a především dostupná cena. Novou REZIDENCI si můžete pořídit již od 4 999 000 Kč vč. DPH a to ve variantě Na klíč. Stačí si jen vybrat svou variantu exkluzivního bydlení a již za pouhých 4 – 6 měsíců se můžete stěhovat do svého nového luxusního sídla.

Kontaktujte nás na 844 02 02 02 nebo navštivte nejbližší vzorový dům CANABA a informujte se o všech možnostech a variantách nové REZIDENCE.

Těšíme se na Vás.

Vaše CANABA
Vitězové 10.ročníku soutěže NEJHEZČÍ ZAHRADA S DOMEM CANABA
08. 07. 2015
Akciová společnost CANABA vyhlašuje již 11. ročník oblíbené soutěže o NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA. Počet spokojených majitelů, kteří s velkou péčí a láskou pečují nejen o svůj dům, ale i o jeho okolí, neustále roste. Od minulého jubilejního 10. ročníku do rodiny CANABA přibylo několik stovek šťastných majitelů nového domu. Všem novým, ale i těm již déle bydlícím klientům, CANABA nyní dává možnost pochlubit se svými zahradnickými dovednostmi a pěstitelským umem. Zúčastnit se mohou i klienti, kteří soutěžili v minulých ročnících, třeba budou mít letos více štěstí a získají možnost navštívit světoznámé Slavnosti květin v Holandsku.


Pořiďte snímek nebo sérií snímků (max. 5 ks) své zahrady, ve kterém jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA a zašlete nám je do 15. 8. 2015 na naši pražskou adresu. Zasílat můžete jak klasické fotografie ve formátu 10x15 cm tak i elektronické snímky ve formátu JPEG s rozlišením min. 2 Mpx. Snímky můžete zasílat poštou v obálce s označením ZAHRADA nebo e-mailem na adresu
zahrada@canaba.cz. Vždy uveďte, prosíme, své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.

Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 01. 09. 2015 vítěze, který získá třídenní zájezd do Holandska pro dvě osoby od cestovní kanceláře FIRO-tour a to na velmi oblíbené a navštěvované Slavnosti květin. Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky budou zveřejněny v novém katalogu CANABA Lifestyle 2016.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na nové zajímavé snímky.

Vaše CANABA
Slavnostní otevření Centra vzorových domů - ing. Kalenda, předseda správní rady CANABA a.s. zahajuje oficiálně provoz
01. 06. 2015
Brány největší stálé výstavy rodinných domů v ČR se poslední květnový víkend otevřely pro veřejnost. Slavnostní zahájení se konalo za účasti představitelů obce i všech partnerů, kteří se na výstavbě centra podíleli, tedy renomovaných dodavatelů, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, který v centru prezentuje své domy. A právě předseda správní rady akciové společnosti CANABA ing. Jaroslav Kalenda provoz centra oficiálně zahájil.
V centru vzorových domů si můžete prohlédnout hned 6 vzorových domů CANABA najednou, a to
IDEAL, CLASSIC CITY, CHICO, UNO CITY, ve kterém je situováno nové obchodní centrum CANABA. Poprvé v historii i exkluzivní BUNGALOV a také čerstvá novinka v nabídce – rodinný dům ROMANCE 2015.


Hned první víkend přilákal do Nehvizd stovky návštěvníků, jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 1,5 mil Kč, tak i náročné klienty, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Součástí areálu Centra vzorových domů je i INFOCENTRUM, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu až po financování stavby.

Do Nehvizd se autem nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Centrum je snadno dosažitelné i autobusem ze stanice metra Černý Most. Vstup je z ulice Lipová. Provozní doba centra je od pondělí do neděle od 10:00 do 18:00, vstup je zdarma a parkování je zajištěno přímo v areálu centra. Více informací naleznete na stránkách centra vzorových domů www.cvzd.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka