Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Pohled na lokalitu Nehvizdy IV
19. 01. 2016

Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, začala s výstavbou nové lokality v Nehvizdech u Prahy, která vyhoví všem zájemcům o krásné, rychlé a finančně dostupné bydlení. V nabídce naleznete rodinné domy již od 3 mil. Kč vč. pozemku i DPH a to stavebně dokončené a zkolaudované. Moderní byt si můžete pořídit od 1,85 mil. vč. DPH.


Lokalita Nehvizdy navazuje na velmi úspěšnou předchozí výstavbu rodinných domů. V lokalitě bude realizováno 21 individuálních rodinných domů, 9 dvojdomků a také 6 bytových domů, ke každému bytu náleží sklepní kóje a parkovací stání. Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost, díky sjezdu na dálnici D11 je centrum Prahy i obchodní a zábavní centrum Černý Most vzdálené jen pár minut jízdy. Spojení s Prahou zajišťuje MHD (PID), přičemž na metro Černý Most (B) se dostanete autobusem za pouhých 16 minut. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost pro spokojený rodinný život. Je zde velká mateřská škola s kapacitou i pro nové děti, základní škola, pošta, spořitelna, několik sportovních hřišť, restaurace a obchody.


 


Máte-li zájem o rodinné domy, obraťte se na naše autorizované prodejce rodinných domů, nebo volejte na infolinku 844 02 02 02 . Pokud budete chtít vědět více o bytech, obraťte se na autorizované prodejce bytů, nebo si pro více informací může zavolat na infolinku 800 910 910. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Vítězové soutěže před Infocentrem v Centru vzorových domů
12. 10. 2015

Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech odměnilo vítěze prvního kola velké tipovací soutěže. Nejlépe tipujícími a tím pádem i výherci dárkového poukazu na dovolenou v hodnotě 15000 Kč se stali manželé Vršanští. Za svůj odhad si odnáší poukaz na zájezd dle vlastního výběru, který jim osobně v Centru vzorových domů předal obchodní ředitel, ing. Pavel Herclík, zástupce společnosti CANABA, která je prvním a zatím jediným z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.


Manželé Vršanští si svou cenu přijeli převzít i se syny Toníčkem a Františkem, kteří měli z výhry ohromnou radost. Vršanští přiznali, že se jim velmi líbí rodinný dům CHICO, který společnost CANABA nabízí Na klíč za pouhých 1,4 mil Kč vč. DPH, což byl také hlavní důvod jejich návštěvy Centra vzorových domů. „Chtěli jsme CHICO vidět osobně a na vlastní oči“, říká pan Vršanský a vzápětí dodává, že by si ho jednou rádi postavili.


Pro velký zájem vyhlásilo Centrum vzorových domů druhé kolo soutěže, které probíhá do konce roku 2015. Pokud v tomto období navštívíte Centrum a vyplníte krátký dotazník, příštími výherci můžete být právě vy. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Centra vzorových domů, který dosáhl věku 18 let. Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka
800 910 910
upoutávka
záložka hledame
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace