upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

Aktuality

Ideal II
04. 06. 2014

CANABA uvádí na trh další revoluční novinku – dům IDEAL II . Nový projekt určený pro čtyř až pětičlenné rodiny se vyznačuje nejen originální moderní architekturou a promyšlenými dispozicemi, ale především úsporným provozem a nízkou cenou – od 1,95 mil Kč.

Rodinný dům IDEAL patří již dvě desetiletí mezi nejprodávanější domy na trhu. Se svou nabídkou vnitřního uspořádání poskytuje v dispozici 4+1 dostatek prostoru pro pohodlný život čtyřčlenné rodiny. Čtvercový půdorys domu je velmi účelný a variabilní. Jednoduché a velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenčně příznivý poměr ceny a užitné hodnoty - to je důvod, proč si jej za svůj domov vybralo již přes tisíc rodin v ČR, SR i v Německu. Oblibu Idealu potvrzuje i fakt, že získal několik prestižních ocenění Dům roku a TOP Dům .

Nyní CANABA představuje již třetí generaci Idealu. Technicky revoluční IDEAL II je převratnou novinkou v nabídce. Dům využívá shodnou zastavěnou plochu jako jeho předchozí klasická verze, tedy 80 m2, ale přináší o 25 % více vnitřního prostoru v patře díky inovativnímu provedení střešní konstrukce. Využitelnost obytné plochy domu 130 m2 je umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Překvapení nepřináší ovšem jen neotřelá architektura, ale také fakt, že IDEAL II bude nabízen za stejnou cenu, jako jeho klasická verze - od 1,95 mil Kč bez DPH v provedení Na dokončení. Více vnitřního prostoru, větší variabilita vnitřního uspořádání a úsporný nízkoenergetický provoz jsou předpokladem, že i moderní IDEAL II bude jedním z nejžádanějších domů na trhu. Ideální tip na moderní, úsporné a výhodné rodinné bydlení.

Tradice značky CANABA je navíc zárukou výstavby bez jakýchkoliv starostí . Projektová dokumentace domu je zdarma. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. CANABA vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby a poskytuje záruku 30 let na konstrukci domu. Kvalitu domů si můžete prohlédnout v síti vzorových domů CANABA po celé ČR.


Akce
15. 04. 2014

Společnost CANABA slaví již 23. výročí svého působení na českém trhu a u této příležitosti pro vás připravila mimořádnou akci, díky které bude Vaše cesta ke kvalitnímu, modernímu a úspornému bydlení mnohem snazší.Vyberte si v období 15.04. – 31.05.2014 dům svých snů a získejte slevu až 276 000 Kč.Stačí si objednat návštěvu vzorového domu CANABA na tel: 844 02 02 02 nebo kontaktovat některého z  autorizovaných prodejců CANABA. Ve vzorovém domě si můžete prohlédnout kvalitu CANABA na vlastní oči, poradíme Vám s výběrem domu i financováním, ale co je nejdůležitější, výši slevy si určíte sami a to volbou typu domu. Navíc každý návštěvník získá ZDARMA nejen cenový návrh, ale i projekt Vámi zvoleného domu.Neváhejte, nabídka platí pouze pro 50 prvních klientů a lze ji uplatnit na všechny typy rodinných domů CANABA, vyjma domů CHICO a nemovitostí v developerských projektech CANABA.


 


Rodinný dům můžete získat již od 1,2 mil. a do svého se můžete stěhovat již za 12 týdnů. CANABA vám smluvně garantuje pevnou cenu i termín dokončení a díky neomezené životnosti konstrukce navíc získáte záruku 30 let.


 


Těšíme se na Vaši návštěvu.


 


Vaše Canaba

Právní dokumenty Kontakty
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
záložka upoutávka