upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Classic II
27. 08. 2014
Společnost CANABA postavila za rekordních čase – za pouhých 7 týdnů nový vzorový dům CLASSIC II v Nehvizdech u Prahy. Je to zároveň první dokončený dům budoucího centra vzorových domů, které bude největším centrem ve střední a východní Evropě. Aktuálně se dokončuje okolí domu a vybavení interiéru. Slavnostní otevření je plánováno na 2. polovinu září 2014, ale již nyní si mohou zájemci o moderní, úsporné a kvalitní bydlení objednat přednostní návštěvu na www.canaba.cz nebo na tel. 844 02 02 02.


Nová moderní alternativa nejprodávanějšího domu v ČR je již čtvrtou generací CLASSICU. Unikátní technologické řešení domu posouvá rozměr pojmu rodinného bydlení opět o stupínek výše, jak co do prostoru, energetické náročnosti, ale především co do cenové výhodnosti. Nový CLASSIC II poskytuje v základní dispozici 5+1 ohromné množství vnitřního prostoru (158 m²) včetně dostatku úložných prostor. Revoluční řešení střešní konstrukce přináší, oproti klasické verzi se sedlovou střechou, plnohodnotnou výšku místností v patře a tedy i více prostoru. Dále nižší energetickou náročnost a rychlejší výstavbu neboť hrubá stavba trvá jen 4 dny a dům je připraven k nastěhování za pouhých 16 týdnů. Co je ovšem nejdůležitější, nový CLASSIC je na českém trhu nabízen za stejnou cenu jako jeho klasická verze – v provedení na klíč od 2,7 mil Kč bez DPH.
Rodinný dům CLASSIC, jako jediný projekt v ČR získal již 3 prestižní ocenění Dům roku.

Nový vzorový dům CLASSIC II naleznete v lokalitě PARK NEHVIZDY II, která je pokračováním úspěšného projektu, v jehož rámci bylo v 1. etapě vybudováno a předáno spokojeným majitelům 63 rodinných domů. Ve druhé etapě bude postaveno celkem 115 rodinných domů, jejichž výstavba byla zahájena v srpnu 2014 a bude dokončena na jaře a v létě 2015. Oblibu lokality potvrzuje fakt, že 45 % domů bylo prodáno ještě před zahájením výstavby. Důvodem je fakt, že se jedná o dopravně i cenově nejdostupnější lokalitu v Praze a okolí. Nový rodinný dům si zde můžete pořídit již od 2,8 mil. Kč a to na klíč, včetně zahrádky i DPH. A na Metro Černý Most se dostanete za pouhých 15 min MHD. Ideální místo pro klidné rodinné bydlení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA

Classic II
23. 07. 2014
Právní dokumenty Kontakty
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
záložka upoutávka