upoutávka zavřít
Vlastní dům nemusí být pouze sen

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
5000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

UNO CIty
30. 01. 2015
Společnost CANABA dokončuje výstavbu dalšího, v pořadí již 23. vzorového domu, v nové developerské lokalitě Přezletice. Nový vzorový dům UNO City si můžete prohlédnout již od 01.03. 2015, kdy bude oficiálně otevřen pro veřejnost. Na vlastní oči se tak budete moci již brzy přesvědčit, že i za necelé dva miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 100 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 1,99 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Developerská lokalita Přezletice Vám navíc nabízí možnost objednat si výstavbu rodinného domu přímo na jedné z nabízených parcel v sousedství vzorového domu. Parcely jsou kompletně zasíťované a je možné začít ihned s výstavbou. Již v létě 2015 tak můžete bydlet ve svém novém domě v oblíbené a klidné lokalitě s vynikající dostupností, díky přímému sousedství s městskou částí Praha-Vinoř.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Štastní výherci Zlata a Aleš Zvěřinovi z Nového boru
03. 10. 2014
Jubilejní desátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA byl zcela výjimečný počtem svých účastníků, kteří se představili výsledky své tvůrčí a pěstitelské snahy. Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v prvním říjnovém týdnu.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků snímky zahrady manželů Aleše a Zlaty Zvěřinových z Nového Boru, kteří získali hlavní cenu – pětidenní poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin - Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza. Přinášíme Vám snímky ze slavnostního předání ocenění a hlavní ceny, které se konalo za krásného počasí ve čtvrtek 03.10.2014. A v příštím čísle časopisu Můj dům se s Vámi šťastní vítězové podělí o své radosti i strasti provázející vznik jejich nádherně členité a bohaté zahrady.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za bezmála 25 let činnosti již dosahuje přes pět tisíc, k účasti v jedenáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2015.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA 2015.

Vaše CANABA
Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
infolinka domy
844 02 02 02

infolinka byty
800 910 910
upoutávka