Vlastní dům nemusí být pouze sen   stavíme pro Vás
Canaba

Rodinné domy

Nízkoenergetické rodinné domy CANABA jsou tou nejvýhodnější cestou k vlastnímu bydlení...

Domy
na prodej

Exkluzivní bydlení v rodinných domech v atraktivních lokalitách od 2,3 mil Kč vč pozemku…

Nové byty

Velké byty za malé ceny v Praze. Moderní bydlení ve viladomech od 29 990 Kč/m2.

25 let v České republice
6000 postavených domů
20 000 spokojených klientů

Aktuality

Classic City
12. 08. 2016
Akciová společnost CANABA vyhlašuje již 12. ročník oblíbené soutěže o NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA. Počet spokojených majitelů, kteří s velkou péčí a láskou pečují nejen o svůj dům, ale i o jeho okolí, neustále roste. Od minulého roku do rodiny CANABA přibylo několik stovek šťastných majitelů nového domu. Všem novým, ale i těm již déle bydlícím klientům, CANABA nyní dává možnost pochlubit se svými zahradnickými dovednostmi a pěstitelským umem.

Zúčastnit se mohou i klienti, kteří soutěžili v minulých ročnících, třeba budou mít letos více štěstí a získají možnost navštívit světoznámé Slavnosti květin v Holandsku.

Pořiďte snímek nebo sérii snímků (max. 5 ks) své zahrady v jarní, letní či podzimní náladě, ve kterém jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA, a zašlete nám je do 15. 9. 2016 na emailovou adresu
zahrada@canaba.cz ve formátu JPEG s rozlišením min. 2 Mpx . Zasílat můžete i klasické fotografie ve formátu 10x15 cm, obálku prosím označit slovem ZAHRADA a zašlete nám ji na adresu sídla společnosti. Vždy uveďte, prosíme, své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.

Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 30. 9. 2016 vítěze, který získá třídenní zájezd do Holandska od cestovní kanceláře FIRO-tour, a to na velmi oblíbené a navštěvované Slavnosti květin. Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky zveřejněny v novém katalogu CANABA LIFESTYLE 2017, který právě připravujeme.

Těšíme se na Vaše fotografie, vždyť třeba právě ta Vaše zahrada je ta nejhezčí.

Vaše CANABA
Lokalita Nehvizdy
10. 08. 2016
Společnost CANABA zahájila výstavbu další etapy velmi úspěšného projektu v Nehvizdech u Prahy. V první fázi budou realizovány inženýrské sítě, poté se začne se samotnou stavbou rodinných domů, což je plánováno na září tohoto roku. Tato lokalita se stala velmi oblíbenou nejen pro své umístění v klidné přírodě, ale také díky výborné dostupnosti do hlavního města Prahy, kam se díky přímému napojení na D11 dostanete za pouhých 10 minut.

V lokalitě
Park Nehvizdy III bude realizováno celkem 98 rodinných domů, které poskytnou nový a útulný domov desítkám rodin. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost jako školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu a nechybí ani knihovna a různé spolky a sdružení.

První dům bude dokončen a připraven pro svého nového majitele na podzim roku 2017 a poslední si majitele převezme na jaře 2018. V nabídce naleznete rodinné domy již od 3 mil. Kč vč. pozemku i DPH, které budou stavebně dokončené a zkolaudované.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo na místě, kde bude výstavba probíhat a to na adrese Třešňová 870, Nehvizdy. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.


 


S úctou


Vaše CANABA

Šťastní výherci druhého kola soutěže o dovolenou v Centru vzorových domů
10. 06. 2016
Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech připravilo pro všechny své návštěvníky tipovací soutěž o dovolenou v hodnotě 15 000 Kč.

Poslední květnovou sobotu proběhlo v Centru vzorových domů slavnostní předání výhry za účasti pana Pavla Vlacha, obchodního ředitele společnosti CANABA. Ten přijel předat výhru šťastnému výherci panu Luboši Svárovskému, který se stal vítězem druhého kola soutěže, ve kterém uhodl nejlépe počet návštěvníků Centra za uplynulý měsíc.

Manželé Svárovští přijeli i se synem do Centra za účelem vybrat si vhodné budoucí bydlení, které by si rádi postavili na vlastním pozemku. V Centru si za doprovodu odborníka prohlídli všechny volně přístupné domy a největší sympatie, jak přiznávají, v nich zanechal
vzorový dům IDEAL

Rodinný dům IDEAL disponuje spoustou výhod, díky čtvercovému půdorysu ho lze umístit na téměř jakýkoliv pozemek a také jej bez potíží stavbu orientovat ke světovým stranám, jak je potřeba. Vnější tvář domu lze doplnit dle vkusu majitele řadou architektonických doplňků, jako jsou vikýře, balkony, zádveří či garáž s dílnou. Dům IDEAL nabízí za cenu pouhých 2, 65 mil. Kč v provedení Na klíč maximum prostoru i pro velkou rodinu a lze jej postavit za pouhých 16 týdnů.

Pan Svárovský se velmi aktivně zajímal o výstavbu a technologii, která se při stavbě masivních montovaných domů používá a při předání ceny konstatoval:,, Jsem nadšen systémem výstavby, kvalitou provedení, rychlostí výstavby a také jsem velmi překvapen skutečností, kolik dispozičních variant dům IDEAL nabízí…“ Přijďte si i Vy vybrat dům svých snů.

Brány Centra vzorových domů jsou otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra. Vaše CANABA
Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
volejte zdarma
800 910 910
upoutávka
záložka hledame
25 let canaba
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace