Vlastní dům nemusí být pouze sen   stavíme pro Vás
Canaba

Nové byty


novinka

Praha - Nehvizdy V

Nová lokalita Nehvizdy V je další navazující etapou velmi úspěšné výstavby v Nehvizdech. V lokalitě budou postaveny 3 bytové domy, každý jen s 11 byty. Lokalita je velmi oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost (školka, škola, obchody).

ve výstavbě
     

Praha - Hostouň

Lokalita Hostouň je ideálním spojením bydlení v přírodě a perfektní dostupnosti do hlavního města Prahy (do centra po R6 jen 15 minut). V lokalitě naleznete veškerou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, základní školu, zdravotní středisko, kulturní dům, knihovnu i poštu).

Poslední 3 volné byty
poslední 4 volné byty
 

Praha - Horní Počernice IV

Projekt Horní Počernice IV nabízí moderní bydlení ve třech viladomech, každý jen s 11 byty o velikosti 1+kk až 4+kk. Lokalita je oblíbená díky kompletní občanské vybavenosti a dostupnosti na metro Černý Most.

poslední 2 volné byty
 

Praha - Nehvizdy IV

Park Nehvizdy IV je navazující lokalitou na velmi úspěšnou předchozí výstavbu v Nehvizdech. V lokalitě bude realizováno 6 bytových domů, 27 individuálních rodinných domů, 12 dvojdomků. Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost (školka, škola, obchody).

Praha - Nupaky Jih II

Exkluzivní bydlení v mezonetových bytech. V každé rezidenční vile jsou situovány pouze tři luxusní bytové jednotky 3 + kk, každá s vlastní terasou a vlastní zahradou. Atraktivní lokalita s veškerou občanskou vybaveností a přímým napojením na D1.

Praha - Nupaky Jih

V lokalitě Nupaky Jih bylo realizováno 6 bytových domů CANABA.

Zahájení výstavby: březen 2014
Dokončení výstavby: březen 2015
Stav lokality: vyprodánoPrávní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
volejte zdarma
800 910 910
upoutávka
záložka hledame
Luxury Life
25 let canaba
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace