Vlastní dům nemusí být pouze sen   stavíme pro Vás
Canaba

Domy na prodej (lokality)


ve výstavbě
     

Praha - Hostouň

Lokalita Hostouň je ideálním spojením bydlení v přírodě a perfektní dostupnosti do hlavního města Prahy (do centra po R6 jen 15 minut). V lokalitě naleznete veškerou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, základní školu, zdravotní středisko, kulturní dům, knihovnu i poštu).

poslední 3 volné domy

Praha - Nehvizdy IV

Park Nehvizdy IV je navazující lokalitou na velmi úspěšnou předchozí výstavbu v Nehvizdech. V lokalitě bude realizováno 27 individuálních rodinných domů, 12 dvojdomků a 6 bytových domů. Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost (školka, škola, obchody).

poslední volný dům

Praha - Nehvizdy III

Park Nehvizdy III je poslední etapou výstavby rodinných domů v této lokalitě. Navazuje na již dokončené a vyprodané etapy, které si získaly velkou oblibu pro skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy i perfektní občanskou vybavenost. Realizováno bude celkem 97 rodinných domů a dvojdomů v cenách od 2,9 mil Kč.

Vyprodáno

Praha - Polerady

Lokalita Zelené Polerady se nachází mezi Prahou – Čakovicemi a Starou Boleslaví. Obec je vyhledávaným místem pro klidné bydlení v blízkosti hlavního města (Metro a obchodní centrum Letňany vzdáleny jen 17 min). 35 moderních řadových domů za garantovaně nejnižší ceny.

Praha – Přezletice

V loklaitě Přezletické zahrady bylo realizováno 24 nízkoenergetických rodinných domů.

 

Zahájení výstavby: březen 2015

Dokončení výstvaby: březen 2016Právní dokumenty Kontakty Mapa stránek
záložka infolinka záložka infolinka
volejte zdarma
800 910 910
upoutávka
záložka hledame
Luxury Life
25 let canaba
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace