Vlastní dům nemusí být pouze sen
Canaba
STAVÍME PRO VÁS

CANABA – novinky a aktuality

Seznam aktualit
01/04/2021
Akciová společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů na klíč slaví tento rok již 30. výročí svého působení na českém trhu.

Za třicet let své činnosti našlo v jejich domech svůj nový vysněný domov již přes 25 000 spokojených klientů a bydlení se značkou CANABA se stalo symbolem moderního, kvalitního a pohodlného bydlení.
U příležitosti oslav 30. výročí společnost CANABA připravila speciální akci, díky které může každý klient, který uzavře smlouvu o dílo na stavbu individuálního rodinného domu CANABA Na klíč nebo Na dokončení, získat slevu 30% na nadstandardní vybavení rodinného domu, a díky této mimořádné akci ušetřit až 300 000 Kč.

Stačí si objednat návštěvu vzorového domu CANABA na tel: 800 910 910 nebo kontaktovat některého z autorizovaných prodejců CANABA, kteří Vás seznámí nejen s domy CANABA a jejich výhodami, ale i s podrobnými podmínkami akce.

A doporučujeme Vám si pospíšit, neboť počet dárkových certifikátů, které je možné využít na všechny typy rodinných domů je omezen.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu

Vaše Canaba
CANABA slaví 30 let a rozdává dárky svým klientům
15/02/2021
Praha 5/2/2021 – Společnost CANABA se i letos stala generálním partnerem již čtvrtého mezinárodního mítinku Hvězdy v Nehvizdech.

Mezinárodní atletický mítink Hvězdy v Nehvizdech se koná od roku 2018 a dnes již zaujímá pevné místo v českém, evropském a světovém kalendáři prestižních halových mítinků. Od roku 2020 jsou Hvězdy v Nehvizdech certifikovány Českým atletickým svazem a nově je mítink také pod záštitou Předsedy Národní sportovní agentury Milanem Hniličkou. Netradiční závod světových atletických hvězd s výjimečnou atmosférou se konal v nehvizdské hale, která letos musela být bez diváků a jak dovolují naše epidemiologická opatření vlády, ale i tak byla svědkem skvělých výkonů atletů.
Ambasadory a významnými osobnostmi závodu jsou ty největší české sportovní hvězdy Helena Fibingerová, Roman Šebrle, Petra Kvitová, Tomáš Dvořák, Aleš Valenta, Lucie Hradecká!

Podívejte se sami: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10151523196-atletika/221471291012301-hvezdy-v-nehvizdech/


CANABA a Hvězdy v Nehvizdech
CANABA a Hvězdy v Nehvizdech
CANABA a Hvězdy v Nehvizdech
14/02/2021
Nový rodinný dům REZIDENCE bude již brzy slavnostně představen veřejnosti. Tento nový projekt, připravený především pro náročný německý trh, je navržen pro prémiovou klientelu požadující kromě špičkové kvality i vysoce nadstandardní komfort a prostor. Nová vlajková loď společnosti CANABA ovšem navíc dokazuje, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento vysoce nadstandardní typ domu nejen velmi rychle, ale i za mimořádně atraktivní cenu.


Společnost CANABA působí na českém trhu již 30 let. Novinka v nabídce REZIDENCE nastavuje nový etalon moderního komfortního bydlení a jistě si získá velkou pozornost všech zájemců o nadstandardní moderní a luxusní bydlení a to nejen na českém trhu.

Všechny zájemce o exkluzivní projekt REZIDENCE zveme k návštěvě

Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, kde Vám odborníci CANABA poskytnou bližší informace. Vaše CANABA

Již brzy otevíráme nový vzorový dům - REZIDENCE
Již brzy otevíráme nový vzorový dům - REZIDENCE
21/01/2021
Společnost Canaba otevřela nový vzorový byt v rezidenčním komplexu GREENSIDE na Černém Mostě.

Greenside je unikátním projektem kombinujícím komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti a skvělou dopravní dostupností. Pestrá nabídka bytů různých velikostí, s balkony i terasami je situována do 5 bytových domů v přímém sousedství parku a golfového hřiště.

Objednejte si návštěvu vzorového bytu na telefonním čísle 844 02 02 02 nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si vzorový byt na vlastní oči.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S úctou
Vaše CANABA
Nový vzorový byt na Černém Mostě OTEVŘEN
09/11/2020
Společnost CANABA zahájila prodej další, již VII. etapy lokality Nehvizdy. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody. Lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od Centra a metra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje, jak MHD, tak nově i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

S úctou
Vaše CANABA
03/07/2020
Víme, že život není jen dům a snažíme se vnímat souvislosti a děláme vše proto, aby se lidem v našich projektech lépe žilo. Nezapomínáme ani na ty z nás, kteří řeší vážnější životní situace a přistupujeme k plánování nového bydlení u každého individuálně.

Každoročně jsme partnerem největší motorkářské charitativní akce v České Republice, kterou pořádá MDA RIDE.
Zapojujeme se do veřejné sbírky, jejíž výtěžek se používá na individuální pomoc lidem postiženým svalovou dystrofií, které sdružují Asociace muskulárních dystrofiků v ČR a Parent Project a na podporu činností těchto organizací.

Letošník 12.ročník MDA RIDE se musel přizpůsobit celosvětovému omezení v důsledku pandemie koronaviru, a proto jste mohli program sledovat pouze online. Snaha a touha podpořit a udělat radost těm, kteří to potřebují byla veliká. Společně s partnery a organizátory akce se podařilo vybrat neuvěřitelnou částku 685 tis Kč.

Děkujeme, že můžeme pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují, zejména pak dětem. Protože slyšet v našich domech CANABA dětský smích je pro nás největší odměnou.
MÁME DOBRÝ POCIT, KDYŽ MŮŽEME PODPOŘIT DOBROU VĚC.
MÁME DOBRÝ POCIT, KDYŽ MŮŽEME PODPOŘIT DOBROU VĚC.
MÁME DOBRÝ POCIT, KDYŽ MŮŽEME PODPOŘIT DOBROU VĚC.
10/03/2020
Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2020, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla v pondělí 24.2.2020 za účasti těch nejlepších ve svém oboru. V boji o titul se utkaly desítky soutěžních staveb, absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů získal velmi moderní a nadčasový dům od společnosti CANABA, RIVIERA EXCLUSIVE, který se stává vítězem pro rok 2020 ve své kategorii.

Není bez zajímavosti, že se dům RIVIERA EXCLUSIVE stal jedním z nejoblíbenějších bungalovů ze široké nabídky společnosti CANABA. Prostor, pohodlí, žádné překážky a bariéry – to jsou slova, která vás napadnou jako první, když uvidíte RIVIERU EXCLUSIVE. Na první pohled vypadá jinak, než ostatní domy a jiná skutečně je. Každý vnější i vnitřní prvek domu je dokonale promyšlen a až do posledního detailu perfektně řemeslně zpracován. Účelný a přitom atraktivní půdorys vytváří přirozené atrium s částečně krytou terasou, která přímo svádí k odpočinku a relaxaci. Klasické antické sloupy terasy, přístupné z velkoryse prosvětleného prostoru obývacího pokoje a jídelny, propůjčují domu osobitý středozemní šarm. Dům zejména při pohledu ze zahrady vyzařuje poklidnou atmosféru domova. Spolu s lehkostí forem a barev vytvářejí z tohoto domu místo pro skutečně bezstarostný a přirozený život.

Rodinné domy společnosti CANABA zvítězily v anketě DŮM ROKU již celkem počtrnácté a CANABA je tak nejúspěšnější značkou v historii soutěže. Vždyť CANABA za již 30 let své činnosti postavila jen na českém trhu přes 7500 domů.

Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM ROKU 2020 i dalších úspěšných projektech získáte v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/.

Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 844 125 125.

Vaše CANABA
Vítězem soutěže DŮM ROKU 2020 se stal dům RIVIERA
Vítězem soutěže DŮM ROKU 2020 se stal dům RIVIERA
Vítězem soutěže DŮM ROKU 2020 se stal dům RIVIERA
30/09/2019
Společnost CANABA vyhlásila dalšího vítěze již tradiční soutěže s názvem Nejhezčí zahrada s domem CANABA. V letošním 15. ročníku se z výhry radovali manželé Siberovi, kteří rádi pečují nejen o svůj nový dům Classic City, ale také o prostornou zahradu, která obklopuje jejich domov ze všech stran.

„Přáli jsme si vyřešit bydlení v řádu měsíců a nikoliv let, našli jsme jednu z posledních parcel v lokalitě, kterou jsme si oblíbili a po návštěvě Centra vzorových domů v Nehvizdech jsme byli rozhodnutí, že ten pravý dům pro nás je právě Classic City. Zahrada k rodinnému domu neodmyslitelně patří, a tak jsme se do její realizace pustili všichni společně a trávíme na ní spoustu času“, říká majitelka domu.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za 28 let činnosti společnosti CANABA dosahuje již k desítkám tisíc, k účasti v 16. ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2020.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA.
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
18/06/2019
V nové lokalitě Kladno – Jižní Stráně je exkluzivně na prodej 14 parcel pro individuální výstavbu na pozemcích situovaných na jižním svahu s krásným výhledem na okolní přírodu. Pro individuální zájemce budou realizovány rodinné domy CANABA typu – Uno City, Romance, Classic a Ideal.

Vlastní rodinný dům si zde můžete pořídit již od 4,9 mil Kč včetně DPH. Infrastruktura lokality Jižní Stráně je před dokončením a rodinné domy budou realizovány postupně v průběhu jara až podzimu roku 2020. Lokalita je situována v klidné části Kladna a poskytne svým obyvatelům moderní bydlení v těsné blízkosti Prahy.

Lokalita Jižní Stráně se nachází severozápadně od Prahy. Pro svou polohu je ideálním místem pro klidné bydlení v přírodě a zároveň v bezprostřední blízkosti hlavního města (po D7 nebo D6 jen 30 min. autem). Dopravní dostupnost zajišťují jak regionální autobusové linky MHD tak PID. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost (restaurace, obchody, pošta, mateřská škola a základní škola).

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Vaše CANABA
22/04/2019
Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2019, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla letos již po čtyřiadvacáté. Za účasti těch nejlepších ve svém oboru se o titul utkala stovka moderních staveb, a že bylo z čeho vybírat. V boji o titul s absolutně nejvyšší počet hlasů zvítězil ve své kategorii rodinný dům Harmonie od společnosti CANABA.

Rodinný dům HARMONIE je ideálním spojením elegantní architektury s vysokou užitnou hodnotou. Jeho předností je půdorysné řešení do tvaru L s integrovanou garáží. Charakterizuje ho netradiční studio nad garáží, které může sloužit i jako ateliér nebo jako samostatná bytová jednotka, zejména pokud se garáž rozšíří pro 2 automobily. Harmonie poskytuje nadstandardní životní prostor i velké vícečlenné rodině a nabízí velké množství dispozičních variant. Přičemž poměr ceny a užitné hodnoty je zcela bezkonkurenční.

Rodinné domy společnosti CANABA si ze soutěže DŮM ROKU odnášejí svůj další, již čtyřiadvacátý titul. Vzhledem ke skutečnosti, že CANABA je největším dodavatelem rodinných domů v ČR, byl každý z vítězných domů této ankety postaven v desítkách a stovkách exemplářů po celém území ČR. Vždyť CANABA za 28 let své činnosti postavila jen na českém trhu bezmála 7000 domů.

Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM ROKU 2019 i dalších úspěšných projektech získáte v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 844 125 125.

Vaše CANABA
HARMONIE - vítěz soutěže DŮM ROKU 2019
HARMONIE - vítěz soutěže DŮM ROKU 2019
HARMONIE - vítěz soutěže DŮM ROKU 2019
27/03/2019
Společnost CANABA zahájila prodej další, již VI. etapy lokality PARK Nehvizdy. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody. Lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od Centra a Metra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje, jak MHD, tak nově i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost -školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.
V první fázi nové etapy výstavby budou realizovány 2 bytové domy s celkem 32 byty v cenách od 2,79 mil. Kč a 10 rodinných domů s dispozicí 4+1 (95 m2) s vlastní zahradou od 5,69 mil Kč. Výstavba bude zahájena na jaře 2019, první domy a byty k nastěhování budou připraveny na jaře 2021.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

S úctou
Vaše CANABA
22/10/2018
Společnost CANABA otevřela dne 10.10.2018 svou novou pobočku v exkluzivních prostorách Centra Černý Most v Praze. Zájemci o moderní a úsporné bydlení nyní mohou získat informace o rodinných domech CANABA, případně si sjednat schůzku s reprezentantem společnosti nejen v Centru vzorových domů v Nehvizdech, ale i přímo
v Praze v prostorách nového showroomu. Nová pobočka díky své poloze přímo u hlavního vchodu do Centra od stanice metra Černý Most, bude pohodlně dostupná zejména pro pražské klienty.

Není bez zajímavosti, že společnost CANABA je historicky první dodavatel rodinných domů, který otevřel svůj showroom v prestižních prostorách prémiového obchodního centra, což jen potvrzuje pozici jedničky na českém trhu. V nové pobočce si můžete navíc vybrat nejen svůj nový rodinný dům, ale i získat informace o novém bytovém komplexu GREENSIDE v Praze na Černém mostě, jehož výstavbu společnost CANABA právě zahájila (www.greenside.cz) .

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vaše CANABA
Rodinný dům CANABA si nyní můžete objednat i v Centru Černý Most
Rodinný dům CANABA si nyní můžete objednat i v Centru Černý Most
Rodinný dům CANABA si nyní můžete objednat i v Centru Černý Most
Rodinný dům CANABA si nyní můžete objednat i v Centru Černý Most
Rodinný dům CANABA si nyní můžete objednat i v Centru Černý Most
10/10/2018
Společnost CANABA otevřela dne 18.10.2018 nový vzorový dům v Ostravě. Rodinný dům IDEAL CITY, letošní vítěz prestižní ankety Dům roku 2018, je pro všechny zájemce o moderní a úsporné bydlení otevřen od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Na vlastní oči se všichni návštěvníci mohou přesvědčit, že i za necelé tři miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 127 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 2 699 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu IDEAL na klíč za pouhých 20. týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i IDEAL City navržen jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle
724 132 334, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz
a prohlédněte si rodinný dům IDEAL City na vlastní oči.

Nový vzorový dům naleznete přímo na křižovatce ulic Opavská
a Bedřicha Nikodéma v Ostravě.
Parkování je zajištěno přímo u vzorového domu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S úctou

Vaše CANABA

Nový vzorový dům CANABA v Ostravě  OTEVŘEN
09/10/2018
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, zahájila výstavbu rezidenčního komplexu v Praze - Černý Most. Bytový projekt GREENSIDE nabídne svým obyvatelům moderní, komfortní a kvalitní bydlení v unikátní lokalitě kombinující skvělou dopravní dostupnost (metro Černý Most jen 5 minut chůze) a kompletní občanskou vybavenost (do Centra Černý Most jen 500 m) s okolní přírodou.
Nový bytový projekt totiž vyrůstá v přímém sousedství parku
a golfového hřiště, na které bude mít navíc většina bytů zcela nerušený výhled.

Rezidenční komplex GREENSIDE bude po svém úplném dokončení zahrnovat celkem 5 bytových domů a parkovací dům.
Každá budova komplexu nabízí 26 – 32 moderních bytů s balkony. V každém bytovém domě budou v posledním patře vybudovány dva exkluzivní byty, každý s vlastní velkou terasou a nádherným výhledem na okolní přírodu. Bytové jednotky jsou dispozičně velmi variabilní a v nabídce jsou varianty s parkováním i v privátních nebo společných podzemních garážích. Financování je zajištěno a to garantovaně za nejvýhodnějších podmínek.

První etapa výstavby, která byla právě zahájena zahrnuje 2 bytové domy s 54 byty a bude dokončena nejpozději na jaře 2021.

Máte-li zájem o více informací nebo rezervaci bytu,
volejte 844 02 02 02, kde si můžete objednat i prohlídku ukázkového bytu CANABA.

Těšíme se na Vaší návštěvu.


S úctou

Vaše CANABA
Výstavba rezidenčního komplexu GREENSIDE - Černý Most zahájena!
18/06/2018
Společnost CANABA se i letos rozhodla pomoci lidem s nervosvalovým postižením známým pod označením svalová dystrofie. Jubilejní 10. ročník charitativní akce MDA RIDE pod heslem „Jedeme v tom s Vámi!“ se uskutečnil 16. června 2018 na Václavském náměstí v Praze. Náměstí ožilo zvuky motocyklů Harley-Davidson, vozů Ford Mustang Riders Clubu a veteránů z 1st Veterán US Car Clubu. Vše doprovodil kulturní program pro celé rodiny, spanilá jízda Prahou, workshopy a početné stánky partnerů akce.

MDA RIDE je největší motocyklová charitativní akce v České republice, která je spojená s veřejnou sbírkou, jejíž výtěžek putuje na pomoc lidem postiženým svalovou dystrofií, sdružených v Asociaci muskulárních dystrofiků ČR a Parent Project.

„Jsme rádi, že jsme se i letos mohli stát součástí tohoto nadačního projektu a být tak prospěšní lidem, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Za předchozích 9 let MDA RIDE věnoval téměř 5 milionů korun a pomohl financovat 264 projektů. Doufáme tedy, že i letos se povede vybrat peníze na podporu nemocných, ale také informovat o této nemoci širší veřejnost.“ říká obchodní ředitel společnosti CANABA, pan Pavel Vlach.

S úctou
CANABA
„Jedeme v tom s Vámi“ – společnost CANABA pomáhá těm, kteří to p
06/11/2017
Využili jsme jeden z posledních slunečných dnů a vypravili jsme se podívat na vítěznou zahradu již 13. ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA, kterou se letos stala krásná zahrada u rodinného domu Ideal v Klatovech.

Velká gratulace tak patří jejímu majiteli panu Jakubcovi, který si právem toto ocenění zaslouží, věnoval se totiž realizaci zahrady úplně sám a vynaložil tak značné úsilí a spoustu času, aby dosáhl perfektního výsledku.

Jakmile vyjdeme z domu do zahrady, náš pohled se upíná přes lávku nad krásným rybníčkem směrem ke vzrostlým okrasným dřevinám, které se zde úspěšně rozrůstají více jak 6 let. „Mám rád barvy, ty na zahradu určitě patří, ale nechtěl jsem nic náročného, volil jsem tedy různé jehličnany, listnáče a jiné dřeviny, které svou rozmanitostí tvarů a barev dokázaly utvořit zahradu, která hraje barvami ve všech ročních obdobích“, říká pan Jakubec.

„Rodinný dům Ideal se nám líbil hned, jakmile jsme do něj, tenkrát jako do vzorového domu, vešli. Moc jsem ocenila možnost si dům prohlédnout na vlastní oči a udělat si tak lépe představu o velikosti místností, výšce stropů a zbylého prostoru pro umístění nábytku. Vyhovoval nám promyšlenou dispozicí, velkým okny, díky kterým máme nyní krásný výhled do zahrady a dnes s odstupem času velmi oceňujeme prostornou půdu, kterou Ideal nabízí“, říká paní Jakubcová.

Manželé Jakubcovi získali hlavní cenu – poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin – Holandska, spojený s návštěvou největšího květinového parku.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace a zaslání do této velmi oblíbené soutěže, což potvrzuje opětovný vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií.

Tímto bychom rádi vyzvali všechny klienty, jejichž počet za 26 let činnosti přesáhl již 6000 klientů, k účasti ve čtrnáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2018.


Těšíme se na Vaši účast.

Vaše CANABA
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
14/09/2017
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, se i letos zúčastní 28. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná 19. - 23.9.2017. Všechny zájemce o moderní, kvalitní a především dostupné bydlení si dovolujeme srdečně pozvat na náš veletržní stánek, který najdete v hale číslo 1.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
Pozvánka na FOR ARCH 2017
Pozvánka na FOR ARCH 2017
Pozvánka na FOR ARCH 2017
12/09/2017
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, začala s výstavbou nové lokality v Nehvizdech u Prahy, která vyhoví všem zájemcům o krásné, rychlé a finančně dostupné bydlení. V nabídce naleznete stavebně dokončené a zkolaudované rodinné domy a 3 moderní bytové domy jen s 11 byty, které si můžete pořídit již od 2,6 mil. vč. DPH.

Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost, díky sjezdu na dálnici D11 je centrum Prahy i obchodní a zábavní centrum Černý Most vzdálené jen pár minut jízdy. Spojení s Prahou zajišťuje MHD (PID), přičemž na metro Černý Most (B) se dostanete autobusem za pouhých 16 minut.

V těsné blízkosti lokality naleznete nově otevřenou sportovní halu a základní školu, dále je v obci zajištěna veškerá občanská vybavenost pro klidný a spokojený rodinný život. Je zde velká mateřská škola s kapacitou i pro nové děti, pošta, spořitelna, několik dalších sportovních hřišť, restaurace a obchody.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se prosím na naše autorizované prodejce, nebo volejte na infolinku 800 910 910. Také si můžete rezervovat prohlídku vzorového bytu, který se nachází v dané lokalitě a je pro Vaši lepší představu plně vybaven.


Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.


S úctou

Vaše CANABA
Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
12/04/2017
Akciová společnost CANABA vyhlašuje další již 13. ročník oblíbené soutěže o NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA. Počet spokojených majitelů, kteří s velkou péčí a láskou pečují nejen o svůj dům, ale i o jeho okolí, neustále roste. Od minulého roku do rodiny CANABA přibylo několik stovek šťastných majitelů nového domu. Všem novým, ale i těm již déle bydlícím klientům, CANABA nyní dává možnost pochlubit se svými zahradnickými dovednostmi a pěstitelským umem.

Zúčastnit se mohou i klienti, kteří soutěžili v minulých ročnících, třeba budou mít letos více štěstí a získají možnost navštívit světoznámé Slavnosti květin v Holandsku. Pořiďte snímek nebo sérii snímků (max. 5 ks) své zahrady v jarní, letní či podzimní náladě, ve kterém jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA, a zašlete nám je do 31.7.2017 na emailovou adresu zahrada@canaba.cz ve formátu JPEG s rozlišením min. 2 Mpx . Zasílat můžete i klasické fotografie ve formátu 10x15 cm, obálku prosím označit slovem ZAHRADA a zašlete nám ji na adresu sídla společnosti. Vždy uveďte, prosíme, své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 11.8.2017 vítěze, který získá třídenní zájezd do Holandska od cestovní kanceláře FIRO-tour, a to na velmi oblíbené a navštěvované Slavnosti květin.

Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky zveřejněny v novém katalogu CANABA 2018, který právě připravujeme.Těšíme se na Vaše fotografie, vždyť třeba právě ta Vaše zahrada je ta nejhezčí.

Vaše CANABA
Soutěž Nejhezčí zahrada s domem CANABA pro rok 2017 vyhlášena!
14/03/2017
Prestižní anketa o titul TOP DŮM, kterou tradičně pořádá časopis DŮM & ZAHRADA, zná svého vítěze. Stal se jim rodinný dům REZIDENCE od společnosti CANABA, který získal v hlasování čtenářů největší počet hlasů.

Více informací o novém dřžiteli titulu TOP DŮM a jeho dalších variantách získáte na www.rezidence.de a také v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 800 910 910.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2017
CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2017
CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2017
CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2017
01/03/2017
Letošní ročník největší soutěže o nejlepší stavbu v oblasti rodinného bydlení – anketu Dům roku 2017 ovládly projekty společnosti CANABA. V boji o titul se utkaly desítky soutěžních staveb, absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů získala novinka společnosti CANABA - REZIDENCE Prestige, která se tak stala celkovým vítězem pro rok 2017.

Sympatie veřejnosti si také získal rodinný dům RIVIERA, který ve své kategorii získal 2. místo. Další vavříny patří rodinnému domu IDEAL, který se v hlasování odborné poroty umístil na 3. místě v kategorii realizovaných typových rodinných domů. Není bez zajímavosti, že společnost CANABA zvítězila v anketě DŮM ROKU již po osmnácté a rodinné domy CANABA jsou nejúspěšnějšími domy v historii soutěže. Což jen potvrzuje jejich oblibu u široké veřejnosti a pomohla řadě klientů ve volbě svého nového domu.

Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, jich za 25 let svého působení na českém trhu postavila již přes 6000. Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM roku 2017 exkluzivní REZIDENCI PRESTIGE získáte na http://www.rezidence.de/cs/. Další z úspěšných projektů - rodinný dům Ideal, si můžete dokonce prohlédnout na vlastní oči v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 800 910 910.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
30/11/2016
Společnost CANABA vyhlásila dalšího vítěze již tradiční soutěže s názvem Nejhezčí zahrada s domem CANABA. V letošním 12. ročníku se z výhry radovali manželé Matějčkovi z Kaznějova, kteří rádi pečují nejen o svůj dům Ideal, ale také o prostornou zahradu, která obklopuje jejich domov ze všech stran. „Naše zahrada nám slouží jako místo pro odpočinek, relaxaci, ale také pro sportovní využití. Přes léto máme z části zahrady udělané hřiště na míčové hry, na kterém se nejvíce vyřádí naši kluci“ říká paní domu.

„Rodinný dům Ideal jsme si vybrali za dům svých snům před pěti lety a už v té době jsme věděli, že tento dům je nadčasový, svou vnitřní dispozicí naprosto splňuje všechny nároky na plnohodnotný život. Navíc naším velkým koníčkem je naše zahrada, na které trávíme spoustu času“, říká paní Matějčková.

Pan Matějček pohotově dodává:“ Chodí nám kolem domu spousta výletníků, kteří se zastavují a pochvalují nám zahradu i dům, z čehož máme ohromnou radost, že se naše píle vyplácí a je vidět i navenek. Když jste nám oznámili, že jsme vyhráli tuto soutěž, nemohl jsem uvěřit, že je to pravda a že zrovna naše zahrada může být tou nejhezčí“.

Manželé Matějčkovi získali hlavní cenu – poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin – Holandska, spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za 25 let činnosti dosáhl již přes šest tisíc, k účasti ve třináctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2017.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA.

Vaše CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
Vyhlášení vítěze soutěže - Nejhezčí zahrada s domem CANABA
14/11/2016
Společnost CANABA zařadila do své nabídky novou lokalitu Hostouň, ve které je v I. etapě plánována realizace 13ti nízkoenergetických rodinných domů a 2 čtyřpodlažních bytových domu jen s 11 byty. Rodinný dům si můžete pořídit již od 3,8 mil. Kč vč. pozemku i DPH a to stavebně dokončený a zkolaudovaný. Byt v této lokalitě může být Váš od 2,3 mil. Kč. vč. DPH. Zahájení výstavby je plánováno na leden 2017. V lokalitě budou realizovány zejména řadové domy CHICO a UNO CITY s dispozicí 4+1 a podlahovou plochou 82, resp. 100 m2.

Obec Hostouň je ideálním místem pro klidný život mimo ruch velkoměsta, ovšem v bezprostřední blízkosti Prahy s perfektní dostupností do centra - po R6 jen 15 minut. V lokalitě naleznete veškerou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, základní školu, zdravotní středisko, kulturní dům, knihovnu i poštu).

Rodinné domy je možné si již nyní rezervovat u všech autorizovaných prodejců CANABA, v jakémkoliv ze vzorových domů CANABA, nebo se můžete informovat o podrobnostech zdarma na infolince 800 910 910. S vyřízením hypotéky Vám rádi zdarma pomůžeme. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Vaše CANABA
Zahájení prodeje v nové lokalitě Hostouň
Zahájení prodeje v nové lokalitě Hostouň
Zahájení prodeje v nové lokalitě Hostouň
Zahájení prodeje v nové lokalitě Hostouň
21/10/2016
Společnost CANABA se za 25 let působení na českém trhu stala největším dodavatelem rodinných domů na klíč a splnila tak sen o kvalitním a úsporném bydlení již šesti tisícovkám rodin. Jubilejním 6000. rodinným domem se stala Villa Tosca, která byla postavena za pouhé 4 měsíce v Újezdě u Průhonic. Slavnostního předání domu se zúčastnil i obchodní ředitel společnosti CANABA, který předal hodnotné dary včetně poukazu na dovolenou v hodnotě 25 000 Kč novému majiteli. Ten je se svým domem velmi spokojen a jak sám říká „ děkuji celé společnosti za skvělou práci, je opravdu vidět, že jste profesionálové, kteří dělají to, co opravdu umí“.
Jubilejní 6000. rodinný dům CANABA
Jubilejní 6000. rodinný dům CANABA
10/08/2016
Společnost CANABA zahájila výstavbu další etapy velmi úspěšného projektu v Nehvizdech u Prahy. V první fázi budou realizovány inženýrské sítě, poté se začne se samotnou stavbou rodinných domů, což je plánováno na září tohoto roku. Tato lokalita se stala velmi oblíbenou nejen pro své umístění v klidné přírodě, ale také díky výborné dostupnosti do hlavního města Prahy, kam se díky přímému napojení na D11 dostanete za pouhých 10 minut.

V lokalitě Park Nehvizdy III bude realizováno celkem 98 rodinných domů, které poskytnou nový a útulný domov desítkám rodin. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost jako školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu a nechybí ani knihovna a různé spolky a sdružení.

První dům bude dokončen a připraven pro svého nového majitele na podzim roku 2017 a poslední si majitele převezme na jaře 2018. V nabídce naleznete rodinné domy již od 3 mil. Kč vč. pozemku i DPH, které budou stavebně dokončené a zkolaudované.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo na místě, kde bude výstavba probíhat a to na adrese Třešňová 870, Nehvizdy. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.


 


S úctou


Vaše CANABA

Výstavba lokality Park Nehvizdy III zahájena!
Výstavba lokality Park Nehvizdy III zahájena!
10/06/2016
Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech připravilo pro všechny své návštěvníky tipovací soutěž o dovolenou v hodnotě 15 000 Kč.

Poslední květnovou sobotu proběhlo v Centru vzorových domů slavnostní předání výhry za účasti pana Pavla Vlacha, obchodního ředitele společnosti CANABA. Ten přijel předat výhru šťastnému výherci panu Luboši Svárovskému, který se stal vítězem druhého kola soutěže, ve kterém uhodl nejlépe počet návštěvníků Centra za uplynulý měsíc.

Manželé Svárovští přijeli i se synem do Centra za účelem vybrat si vhodné budoucí bydlení, které by si rádi postavili na vlastním pozemku. V Centru si za doprovodu odborníka prohlídli všechny volně přístupné domy a největší sympatie, jak přiznávají, v nich zanechal vzorový dům IDEAL

Rodinný dům IDEAL disponuje spoustou výhod, díky čtvercovému půdorysu ho lze umístit na téměř jakýkoliv pozemek a také jej bez potíží stavbu orientovat ke světovým stranám, jak je potřeba. Vnější tvář domu lze doplnit dle vkusu majitele řadou architektonických doplňků, jako jsou vikýře, balkony, zádveří či garáž s dílnou. Dům IDEAL nabízí za cenu pouhých 2, 65 mil. Kč v provedení Na klíč maximum prostoru i pro velkou rodinu a lze jej postavit za pouhých 16 týdnů.

Pan Svárovský se velmi aktivně zajímal o výstavbu a technologii, která se při stavbě masivních montovaných domů používá a při předání ceny konstatoval:,, Jsem nadšen systémem výstavby, kvalitou provedení, rychlostí výstavby a také jsem velmi překvapen skutečností, kolik dispozičních variant dům IDEAL nabízí…“ Přijďte si i Vy vybrat dům svých snů.

Brány Centra vzorových domů jsou otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra. Vaše CANABA
Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má dalšího vítěze!
Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má dalšího vítěze!
Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má dalšího vítěze!
17/03/2016
Prestižní anketa o titul TOP DŮM, kterou tradičně pořádá časopis DŮM & ZAHRADA, zná svého vítěze. Stal se jim rodinný dům ROMANCE od společnosti CANABA, který od odborné poroty získal největší počet hlasů. Vítězný dům si můžete prohlédnout na vlastní oči v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo na telefonu 800 910 910. Těšíme se na vaši návštěvu. Vaše CANABA
CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2016
CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2016
26/02/2016
Ve středu 24.2.2016 proběhlo slavnostní vyhlášení 21. ročníku prestižní ankety Dům roku. Sympatie veřejnosti a také nejvíce hlasů ve své kategorii získal rodinný dům ROMANCE akciové společnosti CANABA a získal titul DŮM ROKU 2016. Další vavříny patří rodinnému domu CHICO, který se v hlasování odborné i laické veřejnosti umístil na 3. místě v kategorii typových rodinných domů.

Není bez zajímavosti, že společnost CANABA zvítězila v anketě DŮM ROKU již popatnácté a rodinné domy CANABA jsou nejúspěšnějšími domy v historii soutěže. Což jen potvrzuje jejich oblibu u široké veřejnosti a pomohla řadě klientů ve volbě svého nového domu. Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, jich za 25 let svého působení na českém trhu postavila již přes 5000.

Oba vítěze ankety DŮM ROKU 2016 si můžete prohlédnout na vlastní oči v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo na telefonu 800 910 910.


Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
CANABA zvítězila v soutěži DŮM ROKU 2016
CANABA zvítězila v soutěži DŮM ROKU 2016
CANABA zvítězila v soutěži DŮM ROKU 2016
CANABA zvítězila v soutěži DŮM ROKU 2016
16/02/2016
Nový rodinný dům REZIDENCE Prestige byl slavnostně představen odborné veřejnosti dne 12.02.2016. Tento nový projekt, připravený především pro náročný německý trh, je navržen pro prémiovou klientelu požadující kromě špičkové kvality i vysoce nadstandardní komfort a prostor. Nová vlajková loď společnosti CANABA ovšem navíc dokazuje, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento vysoce nadstandardní typ domu nejen velmi rychle, ale i za mimořádně atraktivní cenu od 10 mil Kč (vč. DPH).

REZIDENCE Prestige je reprezentativní luxusní rodinné sídlo navržené architektonicky v neoklasicistním stylu moderní městské vily. Svým komfortem, originalitou a výjimečností je zhmotněným snem o dokonalém bydlení a pohodlném životě. Nabídka obytného prostoru je více než velkorysá a dalece přesahuje běžné bytové potřeby. I přes svoji rozlehlost a majestátní vzhled působí REZIDENCE Prestige velice nápaditým a příjemným dojmem a lze ji proto elegantně umístit jak do městské zástavby, tak na parcelu ve volném přírodním prostoru.

Na harmonii všech detailů a barevném ladění i kombinaci použitých vysoce kvalitních a hodnotných materiálů je poznat ruka zkušeného architekta. Každá místnost REZIDENCE Prestige je něčím zvláštní a zcela výjimečná. Originální architektura je doladěna k naprosté dokonalosti, přičemž podoba domu i vnitřní dispozice a vybavení jsou zcela variabilní a dávají každému majiteli naprostou svobodu realizovat své vlastní představy. Takřka nic není nemožné, stačí sdělit své tužby a architekti CANABA vdechnou přáním každého individuálního klienta život. Výsledkem bude originální, luxusní a prostorem oplývající dům, který do posledního detailu vyjádří životní styl a individualitu svého majitele.

Společnost CANABA působí na českém trhu již 25 let a v jejich domech našlo svůj nový domov již na 20 000 spokojených obyvatel. Novinka v nabídce REZIDENCE Prestige nastavuje nový etalon moderního komfortního bydlení a jistě si získá velkou pozornost všech zájemců o nadstandardní moderní a luxusní bydlení a to nejen na českém trhu. Pro velký zájem o rodinné domy CANABA i na západ od našich hranic byl nový projekt REZIDENCE Prestige připraven s ohledem na splnění vysokých nároků ze strany německých klientů, a to nejen co do moderní konstrukce a vybavení, ale především co do kvality provedení. Není bez zajímavosti, že společnost CANABA se chystá vstoupit na ten nejnáročnější evropský trh již v roce 2017.

Všechny zájemce o exkluzivní projekt REZIDENCE Prestige zveme k návštěvě

Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, kde Vám odborníci CANABA poskytnou bližší informace. Vaše CANABA

CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
CANABA představuje novinku – luxusní projekt REZIDENCE Prestige
19/01/2016

Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, začala s výstavbou nové lokality v Nehvizdech u Prahy, která vyhoví všem zájemcům o krásné, rychlé a finančně dostupné bydlení. V nabídce naleznete rodinné domy již od 3 mil. Kč vč. pozemku i DPH a to stavebně dokončené a zkolaudované. Moderní byt si můžete pořídit od 1,85 mil. vč. DPH.


Lokalita Nehvizdy navazuje na velmi úspěšnou předchozí výstavbu rodinných domů. V lokalitě bude realizováno 21 individuálních rodinných domů, 9 dvojdomků a také 6 bytových domů, ke každému bytu náleží sklepní kóje a parkovací stání. Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost, díky sjezdu na dálnici D11 je centrum Prahy i obchodní a zábavní centrum Černý Most vzdálené jen pár minut jízdy. Spojení s Prahou zajišťuje MHD (PID), přičemž na metro Černý Most (B) se dostanete autobusem za pouhých 16 minut. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost pro spokojený rodinný život. Je zde velká mateřská škola s kapacitou i pro nové děti, základní škola, pošta, spořitelna, několik sportovních hřišť, restaurace a obchody.


 


Máte-li zájem o rodinné domy, obraťte se na naše autorizované prodejce rodinných domů, nebo volejte na infolinku 844 02 02 02 . Pokud budete chtít vědět více o bytech, obraťte se na autorizované prodejce bytů, nebo si pro více informací může zavolat na infolinku 800 910 910. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Výstavba lokality Nehvizdy IV zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy IV zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy IV zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy IV zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy IV zahájena!
Výstavba lokality Nehvizdy IV zahájena!
12/10/2015

Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech odměnilo vítěze prvního kola velké tipovací soutěže. Nejlépe tipujícími a tím pádem i výherci dárkového poukazu na dovolenou v hodnotě 15000 Kč se stali manželé Vršanští. Za svůj odhad si odnáší poukaz na zájezd dle vlastního výběru, který jim osobně v Centru vzorových domů předal obchodní ředitel, ing. Pavel Herclík, zástupce společnosti CANABA, která je prvním a zatím jediným z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.


Manželé Vršanští si svou cenu přijeli převzít i se syny Toníčkem a Františkem, kteří měli z výhry ohromnou radost. Vršanští přiznali, že se jim velmi líbí rodinný dům CHICO, který společnost CANABA nabízí Na klíč za pouhých 1,4 mil Kč vč. DPH, což byl také hlavní důvod jejich návštěvy Centra vzorových domů. „Chtěli jsme CHICO vidět osobně a na vlastní oči“, říká pan Vršanský a vzápětí dodává, že by si ho jednou rádi postavili.


Pro velký zájem vyhlásilo Centrum vzorových domů druhé kolo soutěže, které probíhá do konce roku 2015. Pokud v tomto období navštívíte Centrum a vyplníte krátký dotazník, příštími výherci můžete být právě vy. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Centra vzorových domů, který dosáhl věku 18 let. Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má svého vítěze!
04/08/2015
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, představuje nový exkluzivní projekt. Rodinný dům REZIDENCE je luxusním sídlem navrženým ve stylu moderní městské vily. Novinka je určena pro nejnáročnější klientelu, která od svého domu očekává prostor a pohodlí dalece přesahující běžné bytové potřeby. Nabídka obytného prostoru je totiž více než velkorysá. Již v základním provedení nabízí přes 210 m2 obytného prostoru. Dispoziční řešení, které je v základním provedení 7+1, je natolik variabilní, že umožňuje dům uspořádat jako dvougenerační, nebo využívat přízemí k podnikání, přičemž patro stále skýtá nadstandardní prostor i pro velmi velkou rodinu. Velké prosklení zajišťuje vzdušným prostorným místnostem neuvěřitelné množství světla. Vnější architektonická podoba je pak zcela na Vaší fantazii, dům lze rozšířit o garáž s dílnou, doplnit dalšími balkony a krytými terasami, zvýraznit fasádu obkladem ze dřeva, hliníku apod.

Pokud požadujete od svého rodinného domu ještě více, je pro vás připravena varianta REZIDENCE Exclusive, která posouvá hranice významu luxusní reprezentativní bydlení do zcela nové dimenze. Už tak bohatá nabídka vnitřního prostoru základní verze je rozšířením domu ještě znásobena na bezmála 250 m2 užitné plochy. Originální vnější architektura je pak doladěna k naprosté dokonalosti a doplněna atraktivními doplňky, jako například majestátními balkony, které tvoří přirozené krytí terasám v přízemí domu. Vnitřní dispozice i vnější tvář domu jsou nesmírně variabilní a dávají vám svobodu realizovat své vlastní představy a stát se architektem vlastních snů. Takřka nic není nemožné, stačí sdělit své tužby a architekti CANABA vdechnou Vašim přáním život.

A co je nejdůležitější i REZIDENCE využívá všech výhod unikátního masivního konstrukčního systému rodinných domů CANABA, kterými jsou neomezené životnost, úsporný nízkoenergetický provoz a především dostupná cena. Novou REZIDENCI si můžete pořídit již od 4 999 000 Kč vč. DPH a to ve variantě Na klíč. Stačí si jen vybrat svou variantu exkluzivního bydlení a již za pouhých 4 – 6 měsíců se můžete stěhovat do svého nového luxusního sídla.

Kontaktujte nás na 844 02 02 02 nebo navštivte nejbližší vzorový dům CANABA a informujte se o všech možnostech a variantách nové REZIDENCE.

Těšíme se na Vás.

Vaše CANABA
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
08/07/2015
Akciová společnost CANABA vyhlašuje již 11. ročník oblíbené soutěže o NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA. Počet spokojených majitelů, kteří s velkou péčí a láskou pečují nejen o svůj dům, ale i o jeho okolí, neustále roste. Od minulého jubilejního 10. ročníku do rodiny CANABA přibylo několik stovek šťastných majitelů nového domu. Všem novým, ale i těm již déle bydlícím klientům, CANABA nyní dává možnost pochlubit se svými zahradnickými dovednostmi a pěstitelským umem. Zúčastnit se mohou i klienti, kteří soutěžili v minulých ročnících, třeba budou mít letos více štěstí a získají možnost navštívit světoznámé Slavnosti květin v Holandsku.


Pořiďte snímek nebo sérií snímků (max. 5 ks) své zahrady, ve kterém jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA a zašlete nám je do 15. 8. 2015 na naši pražskou adresu. Zasílat můžete jak klasické fotografie ve formátu 10x15 cm tak i elektronické snímky ve formátu JPEG s rozlišením min. 2 Mpx. Snímky můžete zasílat poštou v obálce s označením ZAHRADA nebo e-mailem na adresu zahrada@canaba.cz. Vždy uveďte, prosíme, své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.

Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 01. 09. 2015 vítěze, který získá třídenní zájezd do Holandska pro dvě osoby od cestovní kanceláře FIRO-tour a to na velmi oblíbené a navštěvované Slavnosti květin. Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky budou zveřejněny v novém katalogu CANABA Lifestyle 2016.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na nové zajímavé snímky.

Vaše CANABA
SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA
SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA
SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA
01/06/2015
Brány největší stálé výstavy rodinných domů v ČR se poslední květnový víkend otevřely pro veřejnost. Slavnostní zahájení se konalo za účasti představitelů obce i všech partnerů, kteří se na výstavbě centra podíleli, tedy renomovaných dodavatelů, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, který v centru prezentuje své domy. A právě předseda správní rady akciové společnosti CANABA ing. Jaroslav Kalenda provoz centra oficiálně zahájil.
V centru vzorových domů si můžete prohlédnout hned 6 vzorových domů CANABA najednou, a to IDEAL, CLASSIC CITY, CHICO, UNO CITY, ve kterém je situováno nové obchodní centrum CANABA. Poprvé v historii i exkluzivní BUNGALOV a také čerstvá novinka v nabídce – rodinný dům ROMANCE 2015.


Hned první víkend přilákal do Nehvizd stovky návštěvníků, jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 1,5 mil Kč, tak i náročné klienty, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Součástí areálu Centra vzorových domů je i INFOCENTRUM, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu až po financování stavby.

Do Nehvizd se autem nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Centrum je snadno dosažitelné i autobusem ze stanice metra Černý Most. Vstup je z ulice Lipová. Provozní doba centra je od pondělí do neděle od 10:00 do 18:00, vstup je zdarma a parkování je zajištěno přímo v areálu centra. Více informací naleznete na stránkách centra vzorových domů www.cvzd.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
30/03/2015
Společnost CANABA dokončila výstavbu dalšího, v pořadí již 23. vzorového domu, v nové developerské lokalitě Přezletice. Nový vzorový dům UNO City, který je nositelem prestižního titulu DŮM ROKU 2014 si můžete prohlédnout již od 01.04. 2015. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že i za necelé dva miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 100 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 1,99 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO City navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Developerská lokalita Přezletice Vám navíc nabízí možnost objednat si výstavbu rodinného domu přímo na jedné z nabízených parcel v sousedství vzorového domu. Parcely jsou kompletně zasíťované a je možné začít ihned s výstavbou. Ještě letos tak můžete bydlet ve svém novém domě v oblíbené a klidné lokalitě s vynikající dostupností, díky přímému sousedství s městskou částí Praha-Vinoř.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
CANABA otevírá nový vzorový dům UNO City v Praze - Přezleticích
20/03/2015
Prestižní anketa o titul TOP DŮM, kterou tradičně pořádá časopis DŮM & ZAHRADA zná vítěze již svého 13. ročníku. Nejvíce hlasů čtenářů získal rodinný dům CLASSIC City společnosti CANABA a stal se tak historicky prvním projekt, který v jeden rok získal oba prestižní tituly – DŮM ROKU 2015 i TOP Dům 2015.

Hlasování v anketě TOP Dům 2015 proběhlo dvoukolově, porota z řad odborníků v oblasti architektury a stavebnictví nejprve vybrala dvacet finalistů, pět z každé ze čtyř velikostních kategorií. Z nich pak ve druhém kole čtenáři časopisu DŮM&ZAHRADA hlasováním určili vítěze. Vítězem letošního jubilejního ročníku v hlasování čtenářů a nositelem titulu TOP Dům 2015 se stal rodinný dům CLASSIC City. CANABA představila tuto moderní novinku v loňském roce, ale okamžitě po svém uvedení na trh si získal velkou oblibu zákazníků, což potvrzuje i nejvyšší počet hlasů veřejnosti v obou prestižních anketách.

CLASSIC City je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou, což znásobuje využitelný prostor.

Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápění. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Nejoblíbenější rodinný dům pro rok 2015 si navíc můžete prohlédnout na vlastní oči. Vzorový dům CLASSIC City je pro vás otevřen každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy v ulici Lipová. Objednejte si návštěvu na www.canaba.cz nebo na telefonu 844 02 02 02 a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
TOP Dům 2015 rodinný dům CLASSIC City
TOP Dům 2015 rodinný dům CLASSIC City
20/02/2015
Akciová společnost CANABA zvítězila v jubilejním 20. ročníku prestižní ankety Dům roku, kterou vyhlašuje časopis Můj dům. Vítězem v kategorii typových domů a zároveň i absolutním vítězem s největším počtem hlasů a nositelem titulu Dům roku 2015 se stal rodinný dům CLASSIC City. CANABA představila tuto moderní novinku v loňském roce, ale okamžitě po svém uvedení na trh si získal velkou oblibu.

CLASSIC City je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou, což znásobuje využitelný prostor.

Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápění. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Vítěze ankety DŮM ROKU 2015 si navíc můžete prohlédnout na vlastní oči. Vzorový dům CLASSIC City je pro vás otevřen každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy v ulici Lipová. Objednejte si návštěvu na www.canaba.cz nebo na telefonu 844 02 02 02 a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
CLASSIC City se stal vítězem ankety DŮM ROKU 2015
CLASSIC City se stal vítězem ankety DŮM ROKU 2015
CLASSIC City se stal vítězem ankety DŮM ROKU 2015
30/01/2015
Společnost CANABA dokončuje výstavbu dalšího, v pořadí již 23. vzorového domu, v nové developerské lokalitě Přezletice. Nový vzorový dům UNO City si můžete prohlédnout již od 1.4. 2015, kdy bude oficiálně otevřen pro veřejnost. Na vlastní oči se tak budete moci již brzy přesvědčit, že i za necelé dva miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 100 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 1,99 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Developerská lokalita Přezletice Vám navíc nabízí možnost objednat si výstavbu rodinného domu přímo na jedné z nabízených parcel v sousedství vzorového domu. Parcely jsou kompletně zasíťované a je možné začít ihned s výstavbou. Již v létě 2015 tak můžete bydlet ve svém novém domě v oblíbené a klidné lokalitě s vynikající dostupností, díky přímému sousedství s městskou částí Praha-Vinoř.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Nový vzorový dům UNO City se již brzy otevře veřejnosti
11/12/2014
Lokalita Přezletické zahrady nabízí kvalitní a dostupné bydlení ve 24 nízkoenergetických rodinných domech. Klidná lokalita spojuje výhody bydlení v přírodě, díky Vinořskému parku a Ctěnické oboře v sousedství, výbornou dostupnost do centra díky MHD, metru Letňany a veškerou občanskou vybavenost v městské části Vinoř. Výstavba vzorového domu UNO II bude dokončena v lednu 2015 a od února bude dům zpřístupněn všem zájemcům o moderní a energeticky úsporné bydlení.

V lokalitě Praha - Přezletice si můžete vybrat rodinné domy v provedení Na klíč již od 3,49 mil. Kč vč. pozemku i DPH. Rodinné domy je možné si již nyní nezávazně rezervovat u všech autorizovaných prodejců CANABA, v jakémkoliv ze vzorových domů, nebo na tel.: 844 02 02 02.


Vaše CANABA
CANABA zahájila výstavbu vzorového domu v Praze – Přezleticích
CANABA zahájila výstavbu vzorového domu v Praze – Přezleticích
CANABA zahájila výstavbu vzorového domu v Praze – Přezleticích
03/10/2014
Jubilejní desátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA byl zcela výjimečný počtem svých účastníků, kteří se představili výsledky své tvůrčí a pěstitelské snahy. Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v prvním říjnovém týdnu.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků snímky zahrady manželů Aleše a Zlaty Zvěřinových z Nového Boru, kteří získali hlavní cenu – pětidenní poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin - Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza. Přinášíme Vám snímky ze slavnostního předání ocenění a hlavní ceny, které se konalo za krásného počasí ve čtvrtek 03.10.2014. A v příštím čísle časopisu Můj dům se s Vámi šťastní vítězové podělí o své radosti i strasti provázející vznik jejich nádherně členité a bohaté zahrady.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za bezmála 25 let činnosti již dosahuje přes pět tisíc, k účasti v jedenáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2015.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA 2015.

Vaše CANABA
Soutěž Nejhezčí zahrada CANABA 2014 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada CANABA 2014 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada CANABA 2014 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada CANABA 2014 má svého vítěze
25/09/2014
Akciová společnost CANABA, jeden z největších dodavatelů rodinných domů v ČR, otevřela v Nehvizdech u Prahy nový vzorový dům CLASSIC II. Jedná se v pořadí již o 22. vzorový dům, který společnost CANABA otevřela za bezmála 25 let svého působení v ČR. Všichni zájemci o moderní a energeticky úsporné bydlení si mohou tuto novinku prohlédnout od 26. září 2014 na vlastní oči.

Nový CLASSIC II je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Koneckonců, jeho oblibu potvrzuje i skutečnost, že CLASSIC dokázal zvítězit již čtyřikrát v prestižní anketě DŮM ROKU, z toho třikrát v ČR. Moderní architektonicky velmi zdařilá a technicky inovativní CLASSIC II na tuto úspěšnou tradici více než důstojně navazuje.

Prostor a pohodlí
CLASSIC II se vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou až 3 m, což znásobuje využitelný prostor a umožňuje i atraktivní patrová řešení vybavení pokojů. Pojem rodinné bydlení dostává v novém konstrukčním pojetí CLASSICU II zcela nový význam.

Více místa a více variant
Nový CLASSIC si můžete vybrat v několika architektonických i dispozičních variantách s možností řady individuálních úprav extreiéru i interiéru domu. Co je ovšem nejdůležitější, přes rozsáhlou modernizaci a větší užitný prostor se základní cena CLASSICU nemění a v provedení Na klíč můžete mít nový moderní CLASSIC II již od 2,69 mil. Kč /bez DPH/.

Rychlá výstavba, úsporný provoz
Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápěn9. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Jistota a pohodlí na celý život
Akciová společnost CANABA působí na českém trhu již bezmála 25 let a postavila přes 5000 rodinných domů. O kvalitě domů CANABA se může veřejnost přesvědčit při návštěvě nejen nového vzorového domu CLASSIC II, ale i dalších 6 vzorových domů po celé ČR. Otevřeny jsou od pondělí do neděle pod 10 do 18 h. Ideální tip na víkendový rodinný výlet.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na www.canaba.cz, nebo na tel.: 844 02 02 02


Vaše CANABA

Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
06/06/2014

Akciová společnost CANABA zahájila výstavbu bytů ve velmi žádané lokalitě Praha - Horní Počernice. Ve třech čtyřpodlažních bytových domech nabízí exkluzivní nízkoenergetické byty od 1 + kk až 4 + kk s terasou za garantovaně nejnižší cenu v Praze od 1,85 mil. Kč. Horní Počernice jsou ideálním místem pro bydlení v blízkosti nejmodernějšího nákupního centra Černý Most. Atraktivitu bydlení zvyšují nejen přírodní památky jako Xaverovský háj a Chvalský lom, ale především kompletní občanská vybavenost pro rodinný život - 3 mateřské školy, 4 základní školy, gymnázium a střední škola pro administrativu EU, 2 sportovní jednoty, kulturní centrum, 2 pobočky bank, pošta, divadlo. K dispozici je MHD (metro Černý Most jen 5 min autobusem) a vlakové spojení přímo na Praha – Vysočany (možný přestup na metro, linka B) a Praha - hlavní nádraží (možný přestup na metro, linka C), snadná dostupnost do centra Prahy, nájezd na Pražský okruh. Doporučujeme vám včasnou rezervaci, neboť v této exkluzivní lokalitě je v nabídce pouze 24 bytů. Vaše CANABA

Nové byty Praha – Horní Počernice
Nové byty Praha – Horní Počernice
04/06/2014

CANABA uvádí na trh další revoluční novinku – dům IDEAL II . Nový projekt určený pro čtyř až pětičlenné rodiny se vyznačuje nejen originální moderní architekturou a promyšlenými dispozicemi, ale především úsporným provozem a nízkou cenou – od 1,95 mil Kč.

Rodinný dům IDEAL patří již dvě desetiletí mezi nejprodávanější domy na trhu. Se svou nabídkou vnitřního uspořádání poskytuje v dispozici 4+1 dostatek prostoru pro pohodlný život čtyřčlenné rodiny. Čtvercový půdorys domu je velmi účelný a variabilní. Jednoduché a velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenčně příznivý poměr ceny a užitné hodnoty - to je důvod, proč si jej za svůj domov vybralo již přes tisíc rodin v ČR, SR i v Německu. Oblibu Idealu potvrzuje i fakt, že získal několik prestižních ocenění Dům roku a TOP Dům .

Nyní CANABA představuje již třetí generaci Idealu. Technicky revoluční IDEAL II je převratnou novinkou v nabídce. Dům využívá shodnou zastavěnou plochu jako jeho předchozí klasická verze, tedy 80 m2, ale přináší o 25 % více vnitřního prostoru v patře díky inovativnímu provedení střešní konstrukce. Využitelnost obytné plochy domu 130 m2 je umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Překvapení nepřináší ovšem jen neotřelá architektura, ale také fakt, že IDEAL II bude nabízen za stejnou cenu, jako jeho klasická verze - od 1,95 mil Kč bez DPH v provedení Na dokončení. Více vnitřního prostoru, větší variabilita vnitřního uspořádání a úsporný nízkoenergetický provoz jsou předpokladem, že i moderní IDEAL II bude jedním z nejžádanějších domů na trhu. Ideální tip na moderní, úsporné a výhodné rodinné bydlení.

Tradice značky CANABA je navíc zárukou výstavby bez jakýchkoliv starostí . Projektová dokumentace domu je zdarma. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. CANABA vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby a poskytuje záruku 30 let na konstrukci domu. Kvalitu domů si můžete prohlédnout v síti vzorových domů CANABA po celé ČR.


CANABA představuje nový moderní IDEAL II
CANABA představuje nový moderní IDEAL II
18/03/2014

Dne 18.03.2014 byly vyhlášeny výsledky již 12. ročníku prestižní soutěže TOP Dům 2014, který pořádá časopis Dům a zahrada. V hlavní kategorii domů do 100 m2 zvítězil rodinný dům UNO II společnosti CANABA. Vítězství je o to cennější, že CANABA získala vítězství v kategorii hlasování čtenářů.

Z nominovaných domů vybírali čtenáři domy nejen podle vnějšího vzhledu, ale i dle poměru ceny a užitné hodnoty a samozřejmě i s ohledem na nízkoenergetické parametry domu. Vítězství novinky společnosti CANABA, rodinného domu UNO II potvrzuje, že rodinného domy CANABA jsou dnes jednou z nejvýhodnějších a zároveň nejjistějších cest k vlastnímu bydlení.

Objednejte si návštěvu vzorového domu UNO II a prohlédněte si kvalitu bydlení UNO na vlastní oči.


Rodinný dům UNO získal titul TOP Dům 2014
Rodinný dům UNO získal titul TOP Dům 2014
Rodinný dům UNO získal titul TOP Dům 2014
Rodinný dům UNO získal titul TOP Dům 2014
28/02/2014

Tradiční anketa Dům roku 2014, jejíž výsledky byly slavnostně vyhlášeny v úterý 25.02.14, byla pro rodinné domy CANABA opět úspěšná. Po loňském vítězství v kategorii typové domy, kde v hlasování čtenářů zvítězil dům Classic se letos v této prestižní soutěži umístila na stupni vítězů hned dvakrát. V hlasování čtenářů v kategorii Katalogové domy se umístil na druhém místě rodinný dům VILLA TOSCA a v kategorii Typové domy umístily hlasy čtenářů rodinný dům UNO na místo třetí. VILLA TOSCA je nejprodávanější bungalov z nabídky CANABA. Již název napovídá, že jeho podoba byla inspirována jižní toskánskou architekturou. Za cenu 2,1 mil. Kč /bez DPH/ nabízí 90 m2 obytné plochy, dostatek prostoru nejen pro pohodlné bydlení 3-4 členné rodiny, ale díky přirozenému atriu i prostor pro klidnou relaxaci v absolutním soukromí. Rodinný dům UNO je novinkou roku 2013 a jen v roce 2013 si je objednalo jen v ČR přes sto klientů. Dům je nabízen ve dvou architektonických variantách, moderní a klasické a vzhledem k poměru ceny a užitné hodnoty /95 m2 užitné plochy za 1,89 mil Kč vč. DPH) se jedná o jednu z nejvýhodnějších nabídek na trhu. Oba domy můžete mít navíc díky unikátní technologii postavené za 2 – 3 měsíce na klíč.Společnost CANABA, která vstoupila na český trh již v roce 1991, je největším dodavatelem masivních montovaných rodinných domů na klíč v ČR a za 23 let svého působení postavila již přes 5000 rodinných domů. Domy CANABA zvítězily v anketě Dům roku již několikrát a každoročně se v hlasování čtenářů a veřejnosti umísťují na předních místech. Všichni zájemci o moderní, úsporné a zdravé bydlení si mohou prohlédnout oceněné projekty ve formě vzorových domů. Stačí se objednat na www.canaba.cz.

Rodinné domy CANABA získaly dvě ocenění v soutěži Dům roku 2014
Rodinné domy CANABA získaly dvě ocenění v soutěži Dům roku 2014
Rodinné domy CANABA získaly dvě ocenění v soutěži Dům roku 2014
27/02/2014

Na českém trhu budete jen těžko hledat tak kvalitní, tisícovkami realizací prověřený projekt, jako je rodinný dům Classic od největšího dodavatele masivních montovaných domů, společnosti CANABA. O oblibě Classicu svědčí nejen desetitisíce klientů, kteří v něm již léta bydlí, ale i fakt, že jako jediný dům získal v roce 2013 již potřetí prestižní ocenění Dům roku v anketě časopisu Můj dům.

Rodinný dům Classic si pro jeho nadčasovou architekturu a praktické dispozice oblíbily desetitisíce klientů v Čechách i v Německu. Chytře vyřešený exteriér i interiér domu dobře ladí s atraktivní cenou, která zpřístupňuje bydlení ve vlastním domě i mladým rodinám. CANABA představila Classic již v roce 1991 a hned v prvním ročníku soutěže Dům roku 1994 získal prvenství. Jeho třetí generace slavila absolutní vítězství v roce 2013. Nyní přichází CANABA s revoluční inovací Classicu a představuje již jeho čtvrtou generací. A tento nejprodávanější dům na tru představuje hned ve dvou variantách. Nové klasické provedení Classsicu si zachovává tradiční nadčasovou tvář, ovšem převratnou je jeho architektonicky originální moderní alternativa.

Kouzlo s prostorem
Při pohledu zvenčí oceníte kompaktní rozměry Classicu (zastavěná plocha činí 98 m2), díky kterým lze dům umístit i na menší parcelu. Uvnitř však obě varianty provedení poskytují ohromné množství vnitřního prostoru i pro opravdu velkou rodinu, a to díky své unikátní konstrukci. Nadstandardní vnitřní prostor (160 m2 užitné plochy v dispozici 5+1) začnete vnímat spolu s praktičností dispozic jakmile vstoupíte dovnitř. Žádná hluchá místa, žádný zbytečný prostor, každý centimetr plochy je důkladně promyšlen a beze zbytku využit. Nová moderní alternativa Classicu pak posouvá rozměr pojmu rodinného bydlení ještě o stupínek výše. Plnohodnotná výška místností v druhém patře přináší nejen více prostoru, ale i možnost využít dům pro dvougenerační bydlení nebo podnikání.

Více místa a více variant, a za nižší cenu
Revoluční řešení nového Classicu nespočívá jen v jeho unikátní konstrukci, která umožňuje postavit dům v několika architektonických řešeních. Moderní technologie dovoluje realizovat dům také ve více dispozičních alternativách. Samozřejmostí je pak u obou provedení možnost individuálních řešení interiéru i exteriéru. Jako například provedení fasády, oken, instalace balkonu, zádveří, kryté terasy nebo garážového stání či několika druhů garáží apod. nejdůležitější však je, že se základní cena nové generace domu nezměnila. Naopak, přes rozsáhlou modernizaci bude Classic nabízen v provedení Na klíč za současnou cenu 2,69 mil. Kč /bez DPH/. Co je však unikátní, cena bude pro obě architektonická řešení stejná. Ve standardním provedení navíc naleznete lepší vybavení a nové prvky, které jsou u konkurence za příplatek. Classic opět nabízí víc a za nižší cenu.

Stavějte rychle, bydlete zdravě a úsporně
Unikátní konstrukce domu přináší nejen nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty, ale také umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen čtyři dny a celý dům je připraven k nastěhování za pouhých 16 týdnů, a to bez ohledu na roční období. Než se nadějete, už se můžete stěhovat. Sofistikovaná technologie je rovněž zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických stavebních konstrukcí. Oproti zděným stavbám nebo tzv. dřevostavbám ušetříte díky nízkoenergetickému provozu až desetitisíce korun ročně. Vysoká kvalita výstavby i všech použitých komponentů šetří vaše peníze na léta dopředu. Při výstavbě jsou používány jen důkladně prověřené materiály, takže bydlení je nejen úsporné, ale i zdravé. A díky neomezené životnosti poskytuje CANABA i na nový Classic nadstandardní záruku 30 let.

Jistota a pohodlí na celý život
Tradice značky CANABA je vám zárukou, že svůj nový rodinný dům Classic pořídíte nejen výhodně, ale i bez jakýchkoliv starostí. Projektovou dokumentaci domu získáte zcela zdarma. CANABA za Vás vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. Termín stěhování si určíte sami a máte jistotu, že při výstavbě nezaplatíte ani o korunu více. Takové záruky vám nikdo jiný neposkytne. Stavět s CANABOU je zkrátka nejen výhodné, ale i bezpečné, snadné a příjemné. Objednejte si návštěvu vzorového domu na www.canaba.cz a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.

CANABA představuje čtvrtou generaci domu Classic.
CANABA představuje čtvrtou generaci domu Classic.
CANABA představuje čtvrtou generaci domu Classic.
CANABA představuje čtvrtou generaci domu Classic.
CANABA představuje čtvrtou generaci domu Classic.
10/02/2014

CANABA zařadila do své nabídky novou lokalitu Zelené Polerady, ve které je plánována realizace 35 nízkoenerge­tických rodinných domů za garantovaně nejnižší ceny v Praze a okolí. V nabídce jsou domy již od 2,3 mil. Kč vč. pozemku i DPH a to stavebně dokončené a zkolaudované.

Zahájení výstavby je plánováno na duben 2014. V lokalitě budou realizovány zejména řadové domy CHICO a UNO s dispozicí 4+1 a podlahovou plochou 82, resp. 100 m2. Obec Polerady je ideálním místem pro klidný život mimo ruch velkoměsta, ovšem v bezprostřední blízkosti Prahy s výhodným a časově nenáročným spojením na metro Letňany díky MHD /PID/. Stejně tak je lokalita lehce dostupná i do Staré Boleslavi a Kostelce nad Labem.

Rodinné domy je možné si již nyní nezávazně rezervovat u všech autorizovaných prodejců CANABA v jakémkoliv ze vzorových domů CANABA nebo se informujte o podrobnostech na infolince 844 02 02 02.K rezervaci Vašeho nového domu Vám postačí jen 5 tisíc Kč a hypotéku za vás vyřídíme. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.Vaše CANABA
Nová lokalita Praha – Polerady, domy od 2,3 mil.Kč
Nová lokalita Praha – Polerady, domy od 2,3 mil.Kč
Nová lokalita Praha – Polerady, domy od 2,3 mil.Kč
29/10/2013

Devátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA našel svého vítěze. I tento rok překonal zájem klientů představit výsledky svého tvůrčího a pěstitelského umu očekávání.

Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v posledních říjnových dnech.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků snímky zahrady manželů Sedlákových z Brna, kteří získali hlavní cenu – poukaz pro dvě osoby na jarní pětidenní poznávací zájezd do Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za 23 let činnosti již dosahuje téměř pět tisíc, k účasti v desátém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2014. Ze soutěže samozřejmě nejsou vyloučeni ani ti, kteří se již účastnili kteréhokoliv z ročníků předcházejících.Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku.

Vaše CANABA
Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
20/03/2013

Rodinný dům UNO, to je velký dům za malou cenu. Ne náhodou se letos stal vítězem prestižní soutěže TOP Dům 2013 v kategorii Mimořádně dostupný dům. Navazuje tak na ocenění TOP Dům 2011, které získalo ve stejné kategorii už CHICO - dům za milion, jež je nejprodávanějším domem v ČR. V posledních dvou letech si jej pořídilo bezmála 1000 spokojených klientů.
Rodinný dům UNO má všechny předpoklady na úspěch svého staršího sourozence navázat, protože od svého představení v říjnu 2012 si rodinný dům objednalo již několik desítek klientů. A důvod? Cena na klíč ve variantě Start je totiž necelých 1,5 milionu Kč (+ DPH). Mimořádně navržený půdorys dovoluje zastavět plochu pouhých 55m2 a přitom podlahová plocha domu dosahuje 100 m2 – nepotřebujete tak velký pozemek, čímž výdaje klesají a hodnota domu ještě dále narůstá.

V současnosti se projevuje zvyšující se zájem o malé domy a CANABA ve svém projektu rodinného domu Uno kazuje, že dům může být malý a současně velký. Na malé zastavěné ploše lze postavit rodinný dům s více jak 5 obytnými místnostmi, dvěma koupelnami, komorou a více než dostatkem dalšího úložného prostoru.

CANABA navíc umožňuje svým klientům vytvořit z každého rodinného domu UNO naprostý unikát, neboť množství prvků dispozičních změn vnějších i vnitřních je nepřeberné. Jak je již u společnosti CANABA zvykem i tento dům se řadí do kategorie nízkoenergetických rodinných domů a náklady na jeho vytápění jsou tak minimální.

Vzorový dům Uno si můžete prohlédnout ve Veleni u Prahy, kde je pro Vás otevřen každý den od 10 do 18 hodin včetně víkendů. A navíc na konci jara připravujeme otevření vzorového domu UNO i v Brně Přízřenicích.Vaše CANABA
CANABA získala prestižní ocenění TOP Dům 2013
21/02/2013

Rodinné domy CANABA už v minulosti dostatečně prokázaly, že v každoroční anketě Dům roku se s nimi musí počítat. Jinak tomu nebylo ani v letošním ročníku, odkud si CANABA odnesla hned dvě ocenění. Největším úspěchem se stalo udělení ceny Dům roku 2013 v kategorii typové domy nízkoenergetickému rodinnému domu Classic, který tak dosáhl již třetího ocenění Dům roku od jeho představení v roce 1991. Druhé ocenění, které si CANABA odnesla z letošního vyhlašování ankety Dům roku, je v mnoha ohledech ještě hodnotnější, neboť získala nejvíce hlasů čtenářů ze všech zúčastněných projektů, takže se Classic stal absolutním vítězem ankety Dům roku 2013.

CANABA staví dům Classic už dvaadvacet let a fakt, že těchto domů bylo postaveno tisíce v Čechách na Slovensku i v Německu, mluví sám za sebe.

Rodinný dům Classic, jak už vyplývá z jeho názvu, je skutečnou klasikou. Přestože od historicky prvního ročníku ankety Dům roku v roce 1995 uplynulo mnoho let, Classic ukazuje, že byl schopen zvítězit nejen poprvé, ale i po tolika letech! Klasika zůstává klasikou, a i když Classic prošel za oněch 18 let řadou vylepšení, zachoval si svůj styl i ducha.

Classic je vystavěn na jednoduchém obdélníkovém půdorysu a celková podlahová plocha domu může poskytovat až 194 m2 prostoru pro bydlení. Na skutečně malé zastavěné ploše (90m2) tak můžete obývat minimálně 7 místností a přitom nemusíte zbytečně utrácet za velký pozemek. Prosvětlený arkýř v přízemí dodává domu nejen jeho „klasickou“ podobu, ale také umožňuje harmonické propojení jídelny s kuchyní.

CANABA nabízí dům Classic v mnoha dispozičních variantách na přání svých klientů. V provedení Na klíč lze dům objednat již od 2,7 mil. Kč (+ DPH). Díky skutečně efektivní výstavbě nízkoenergetických rodinných domů je i Classic vysoce úsporným domem s nízkými náklady na vytápění.

CANABA připravuje otevření nového vzorového domu Classic v modernizované variantě na léto 2013 v Nehvizdech u Prahy.Vaše CANABA
Rodinný dům Classic již potřetí vítězem ankety Dům roku 2013.
30/09/2019
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Společnost CANABA vyhlásila dalšího vítěze již tradiční soutěže s názvem Nejhezčí zahrada s domem CANABA. V letošním 15. ročníku se z výhry radovali manželé Siberovi, kteří rádi pečují nejen o svůj nový dům Classic City, ale také o prostornou zahradu, která obklopuje jejich domov ze všech stran.

„Přáli jsme si vyřešit bydlení v řádu měsíců a nikoliv let, našli jsme jednu z posledních parcel v lokalitě, kterou jsme si oblíbili a po návštěvě Centra vzorových domů v Nehvizdech jsme byli rozhodnutí, že ten pravý dům pro nás je právě Classic City. Zahrada k rodinnému domu neodmyslitelně patří, a tak jsme se do její realizace pustili všichni společně a trávíme na ní spoustu času“, říká majitelka domu.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za 28 let činnosti společnosti CANABA dosahuje již k desítkám tisíc, k účasti v 16. ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2020.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA.
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
záložka infolinka záložka infolinka
volejte zdarma
800 910 910
záložka hledame
záložka kariera
katalog canaba
Luxury Life
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážení zájemci o prohlídku vzorových domů a bytů,


vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády ČR a s ohledem na ochranu zdraví našich návštěvníků se vzorové domy a byty s platností od 27.10.2020 pro veřejnost uzavírají.

Návštěvu je možné si objednat pouze individuálně a to na telefonním čísle 844 125 125 nebo na e-mailu info@cvzd.cz .

Děkujeme za pochopení a věříme, že možnost individuální prohlídky Vám zajistí větší pohodlí.

Vaše CANABA