Canaba – novinky a aktuality (archiv 2013)

29/10/2013 Soutěž Nejhezčí zahrada 2013 má svého vítěze
Devátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA našel svého vítěze. I tento rok překonal zájem klientů představit výsledky svého tvůrčího a pěstitelského umu očekávání.

Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v posledních říjnových dnech.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků snímky zahrady manželů Sedlákových z Brna, kteří získali hlavní cenu – poukaz pro dvě osoby na jarní pětidenní poznávací zájezd do Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za 23 let činnosti již dosahuje téměř pět tisíc, k účasti v desátém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2014. Ze soutěže samozřejmě nejsou vyloučeni ani ti, kteří se již účastnili kteréhokoliv z ročníků předcházejících.Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku.

Vaše CANABA
20/03/2013 CANABA získala prestižní ocenění TOP Dům 2013
Rodinný dům UNO, to je velký dům za malou cenu. Ne náhodou se letos stal vítězem prestižní soutěže TOP Dům 2013 v kategorii Mimořádně dostupný dům. Navazuje tak na ocenění TOP Dům 2011, které získalo ve stejné kategorii už CHICO - dům za milion, jež je nejprodávanějším domem v ČR. V posledních dvou letech si jej pořídilo bezmála 1000 spokojených klientů.

Rodinný dům UNO má všechny předpoklady na úspěch svého staršího sourozence navázat, protože od svého představení v říjnu 2012 si rodinný dům objednalo již několik desítek klientů. A důvod? Cena na klíč ve variantě Start je totiž necelých 1,5 milionu Kč (+ DPH). Mimořádně navržený půdorys dovoluje zastavět plochu pouhých 55m2 a přitom podlahová plocha domu dosahuje 100 m2 – nepotřebujete tak velký pozemek, čímž výdaje klesají a hodnota domu ještě dále narůstá.

V současnosti se projevuje zvyšující se zájem o malé domy a CANABA ve svém projektu rodinného domu Uno kazuje, že dům může být malý a současně velký. Na malé zastavěné ploše lze postavit rodinný dům s více jak 5 obytnými místnostmi, dvěma koupelnami, komorou a více než dostatkem dalšího úložného prostoru.

CANABA navíc umožňuje svým klientům vytvořit z každého rodinného domu UNO naprostý unikát, neboť množství prvků dispozičních změn vnějších i vnitřních je nepřeberné. Jak je již u společnosti CANABA zvykem i tento dům se řadí do kategorie nízkoenergetických rodinných domů a náklady na jeho vytápění jsou tak minimální.

Vzorový dům Uno si můžete prohlédnout ve Veleni u Prahy, kde je pro Vás otevřen každý den od 10 do 18 hodin včetně víkendů. A navíc na konci jara připravujeme otevření vzorového domu UNO i v Brně Přízřenicích.Vaše CANABA
21/02/2013 Rodinný dům Classic již potřetí vítězem ankety Dům roku 2013
Rodinné domy CANABA už v minulosti dostatečně prokázaly, že v každoroční anketě Dům roku se s nimi musí počítat. Jinak tomu nebylo ani v letošním ročníku, odkud si CANABA odnesla hned dvě ocenění. Největším úspěchem se stalo udělení ceny Dům roku 2013 v kategorii typové domy nízkoenergetickému rodinnému domu Classic, který tak dosáhl již třetího ocenění Dům roku od jeho představení v roce 1991. Druhé ocenění, které si CANABA odnesla z letošního vyhlašování ankety Dům roku, je v mnoha ohledech ještě hodnotnější, neboť získala nejvíce hlasů čtenářů ze všech zúčastněných projektů, takže se Classic stal absolutním vítězem ankety Dům roku 2013.

CANABA staví dům Classic už dvaadvacet let a fakt, že těchto domů bylo postaveno tisíce v Čechách na Slovensku i v Německu, mluví sám za sebe.

Rodinný dům Classic, jak už vyplývá z jeho názvu, je skutečnou klasikou. Přestože od historicky prvního ročníku ankety Dům roku v roce 1995 uplynulo mnoho let, Classic ukazuje, že byl schopen zvítězit nejen poprvé, ale i po tolika letech! Klasika zůstává klasikou, a i když Classic prošel za oněch 18 let řadou vylepšení, zachoval si svůj styl i ducha.

Classic je vystavěn na jednoduchém obdélníkovém půdorysu a celková podlahová plocha domu může poskytovat až 194 m2 prostoru pro bydlení. Na skutečně malé zastavěné ploše (90m2) tak můžete obývat minimálně 7 místností a přitom nemusíte zbytečně utrácet za velký pozemek. Prosvětlený arkýř v přízemí dodává domu nejen jeho „klasickou“ podobu, ale také umožňuje harmonické propojení jídelny s kuchyní.

CANABA nabízí dům Classic v mnoha dispozičních variantách na přání svých klientů. V provedení Na klíč lze dům objednat již od 2,7 mil. Kč (+ DPH). Díky skutečně efektivní výstavbě nízkoenergetických rodinných domů je i Classic vysoce úsporným domem s nízkými náklady na vytápění.

CANABA připravuje otevření nového vzorového domu Classic v modernizované variantě na léto 2013 v Nehvizdech u Prahy.Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies
POZOR NOVÁ VERZE WEBU