Canaba – novinky a aktuality

30/03/2023 Jarní akce: Stavíme domy pro budoucnost
Nízkoenergetické domy CANABA jsou již čtvrté desetiletí oblíbené pro vysokou kvalitu, rychlou výstavbu a atraktivní cenu. Unikátní moderní konstrukční systém je díky použité technologii zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických konstrukčních systémů. Nyní CANABA přináší další inovaci a připravila speciální ECOENERGY PAKET, kterému můžete ve svém novém domě žít energeticky nezávisle.

A v rámci speciální jarní akce získá nyní prvních 100 nových klientů tento paket ZDARMA. Pokud v období 01.04. – 30.06.2023 uzavřete smlouvu o dílo na rodinný dům CANABA, ušetříte díky této akci až 400 000 Kč.

V rámci akce k Vašemu novému domu získáte:

1. TEPELNÉ ČERPADLO
Výkonné designové tepelné čerpadlo BAXI FS2 sníží již tak nízké náklady na vytápění na minimum, přičemž integrovaný zásobník pro teplou vodu navíc umožňuje připojení dalších zdrojů v budoucnosti). Klienti, kteří plánují konvenční vytápění kondenzačním plynovým kotlem bude poskytnut alikvotní finanční bonus, který budete moci využít na nadstandardní vybavení domu.

2. KRBOVÝ KOMÍN
Značkový krbový komín SCHIEDEL Vám umožní instalaci krbu nebo krbových kamen, kterými hravě pokryjete potřebu tepla v přechodových měsících a jsou rovněž pojistkou pro případ delšího výpadku dodávek elektřiny nebo neúměrných výkyvů na trhu energií. Kromě faktu, že pohled do otevřeného ohně dotváří domácí romantickou kulisu.

3. FVE ready provedení
Váš nový dům bude již vybaven přípravou pro montáž FVE systému, rozvody budou integrovány v konstrukci domu. Rodinné domy CANABA splňují již v základu i ty nejpřísnější požadavky Průkazu energetické náročnosti bez nutnosti využití FVE technologie. Dodatečná instalace fotovoltaického systému Vám nicméně umožní náklady zcela minimalizovat nebo dokonce na energiích i vydělávat. A jelikož cena FVE panelů díky masivnímu nárůstu produkce klesá, vyplatí se s jejich nákupem a instalací počkat, až budete mít dům a můžete plně využít všech dotačních titulů v programu Zelená úsporám.

I pro rok 2023 je u CANABY samozřejmostí garance pevné ceny díla až na 1 rok, stejně jako záruka 50 let na konstrukční systém domu. Kompletní projektovou dokumentaci Vašeho nového domu získáte pochopitelně rovněž v ceně domu.

Kontaktujte svého autorizovaného prodejce / alt. obchodní oddělení CANABA tel.: 800 910 910/ a informujte se o podrobných podmínkách akce. Nabídka se mj. vztahuje pouze na dodávky v provedení Na klíč a nevztahuje se na typ UNO/UNO City).

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Vaše CANABA
22/03/2023 Zahájení prodeje domů v Pískové Lhotě u Poděbrad
Exkluzivní developerský projekt pouze s 11 moderními nízkoenergetickými domy poskytne svým obyvatelům ideální spojení klidného stylu života v blízkosti přírody a nádherného lázeňského města Poděbrady s výbornou dostupností do Prahy, kam se díky rychlému napojení na dálnici D11 dostanou za pouhých 25 minut.

Zaručeny jsou nízké provozní náklady díky kombinaci úsporného kondenzačního kotle, rekuperačních jednotek s řízeným větráním a venkovního komína pro instalaci krbových kamen. Energetická nezávislost, i díky přípravě na FVE technologii, se tak příjemně kloubí s romantikou u plápolajících kamen.
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies