Canaba – novinky a aktuality

11/04/2022 Poslední volné domy v lokalitě PARK NEHVIZDY VII.
Společnost CANABA zahájila na podzim roku 2021 výstavbu již VII. etapy lokality Park Nehvizdy, ve které bude realizováno celkem 51 rodinných domů. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody.

Za necelých 6 měsíců byla vyprodána většina domů a do prodeje novým majitelům můžeme nyní nabídnout již pouze posledních 6 rodinných domů v cenách od 9.399 tis. Kč.

Výborná lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od metra a Centra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje jak bus MHD, tak i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, obchody, ordinace lékařů, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.
Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém domě se zahradou. Nyní je navíc pro Vás připraveno zvýhodněné financování, kdy můžete při financováním prostřednictvím našich specialistů klientského financování uhradit až 90% kupní ceny po kolaudaci a ušetřit tak nezanedbatelné položky díky zahájení čerpání hypotéky až po kolaudaci stavby, tedy těsně před nastěhováním do Vašeho nového domova.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce: CANABA | Park Nehvizdy VII, nebo volejte na bezplatnou infolinku 844 02 02 02. Rádi Vám poradíme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.
23/02/2022 Hvězdy v Nehvizdech
V průběhu uplynulých 5. ročníků se ze závodu v Nehvizdech stala jasná zastávka pro nejlepší světové atlety. V atletickém kalendáři jsme spolu s metropolemi jako je New York, Boston, Madrid nebo Paříž. Do dalších let si dáváme jasný cíl – světovou tour v Nehvizdech udržet a přivážet vám ty nejlepší skokany a vrhače světa i nadále.

Letošní závod nabídl premiéru možná dvou nejlepších atletů budoucnosti. Vůbec poprvé v Evropě byl a závodil nejlepší skokan všech dob Harrison z USA a Korejec Woo.

V kouli žen jsme mohli vidět mistryni světa Christinu Schwanitz z Německa.

V kouli mužů zkompletoval hattrick náš Tomáš Staněk.
To celé by se neobešlo bez finanční podpory městyse Nehvizdy, bez pomoci paní Fibingerové ani bez mnoha dalších partnerů. Z těch hlavních děkujeme Nadaci CEZ, společnosti CANABA, firmám DNA Central Europe a ZET Point, dále Sokolu Nehvizdy a CEPSu. Hlavní díl práce májí kamarádi a dobrovolníci, kteří obětují své volno a pomáhají ve dne v noci, protože dění okolo takové akce nikdy nespí a příprav není málo.

Reportáž ze závodu můžete zhlédnout zde.

Takové byly Hvězdy 2022 WORLD TOUR SILVER.
Tomáš Vojtek - ředitel mítinku
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies