Canaba – novinky a aktuality (archiv 2018)

22/10/2018 Rodinný dům CANABA si nyní můžete objednat i v Centru Černý Most
Společnost CANABA otevřela dne 10.10.2018 svou novou pobočku v exkluzivních prostorách Centra Černý Most v Praze. Zájemci o moderní a úsporné bydlení nyní mohou získat informace o rodinných domech CANABA, případně si sjednat schůzku s reprezentantem společnosti nejen v Centru vzorových domů v Nehvizdech, ale i přímo
v Praze v prostorách nového showroomu. Nová pobočka díky své poloze přímo u hlavního vchodu do Centra od stanice metra Černý Most, bude pohodlně dostupná zejména pro pražské klienty.

Není bez zajímavosti, že společnost CANABA je historicky první dodavatel rodinných domů, který otevřel svůj showroom v prestižních prostorách prémiového obchodního centra, což jen potvrzuje pozici jedničky na českém trhu. V nové pobočce si můžete navíc vybrat nejen svůj nový rodinný dům, ale i získat informace o novém bytovém komplexu GREENSIDE v Praze na Černém mostě, jehož výstavbu společnost CANABA právě zahájila (www.greenside.cz) .

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vaše CANABA
10/10/2018 Nový vzorový dům CANABA v Ostravě OTEVŘEN
Společnost CANABA otevřela dne 18.10.2018 nový vzorový dům v Ostravě. Rodinný dům IDEAL CITY, letošní vítěz prestižní ankety Dům roku 2018, je pro všechny zájemce o moderní a úsporné bydlení otevřen od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Na vlastní oči se všichni návštěvníci mohou přesvědčit, že i za necelé tři miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 127 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 2 699 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu IDEAL na klíč za pouhých 20. týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i IDEAL City navržen jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle
724 132 334, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz
a prohlédněte si rodinný dům IDEAL City na vlastní oči.

Nový vzorový dům naleznete přímo na křižovatce ulic Opavská
a Bedřicha Nikodéma v Ostravě.
Parkování je zajištěno přímo u vzorového domu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S úctou

Vaše CANABA
09/10/2018 Výstavba rezidenčního komplexu GREENSIDE - Černý Most zahájena!
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, zahájila výstavbu rezidenčního komplexu v Praze - Černý Most. Bytový projekt GREENSIDE nabídne svým obyvatelům moderní, komfortní a kvalitní bydlení v unikátní lokalitě kombinující skvělou dopravní dostupnost (metro Černý Most jen 5 minut chůze) a kompletní občanskou vybavenost (do Centra Černý Most jen 500 m) s okolní přírodou.
Nový bytový projekt totiž vyrůstá v přímém sousedství parku
a golfového hřiště, na které bude mít navíc většina bytů zcela nerušený výhled.

Rezidenční komplex GREENSIDE bude po svém úplném dokončení zahrnovat celkem 5 bytových domů a parkovací dům.
Každá budova komplexu nabízí 26 – 32 moderních bytů s balkony. V každém bytovém domě budou v posledním patře vybudovány dva exkluzivní byty, každý s vlastní velkou terasou a nádherným výhledem na okolní přírodu. Bytové jednotky jsou dispozičně velmi variabilní a v nabídce jsou varianty s parkováním i v privátních nebo společných podzemních garážích. Financování je zajištěno a to garantovaně za nejvýhodnějších podmínek.

První etapa výstavby, která byla právě zahájena zahrnuje 2 bytové domy s 54 byty a bude dokončena nejpozději na jaře 2021.

Máte-li zájem o více informací nebo rezervaci bytu,
volejte 844 02 02 02, kde si můžete objednat i prohlídku ukázkového bytu CANABA.

Těšíme se na Vaší návštěvu.


S úctou

Vaše CANABA
18/06/2018 „Jedeme v tom s Vámi“ – společnost CANABA pomáhá
„Jedeme v tom s Vámi“ – společnost CANABA pomáhá těm, kteří to p
Společnost CANABA se i letos rozhodla pomoci lidem s nervosvalovým postižením známým pod označením svalová dystrofie. Jubilejní 10. ročník charitativní akce MDA RIDE pod heslem „Jedeme v tom s Vámi!“ se uskutečnil 16. června 2018 na Václavském náměstí v Praze. Náměstí ožilo zvuky motocyklů Harley-Davidson, vozů Ford Mustang Riders Clubu a veteránů z 1st Veterán US Car Clubu. Vše doprovodil kulturní program pro celé rodiny, spanilá jízda Prahou, workshopy a početné stánky partnerů akce.

MDA RIDE je největší motocyklová charitativní akce v České republice, která je spojená s veřejnou sbírkou, jejíž výtěžek putuje na pomoc lidem postiženým svalovou dystrofií, sdružených v Asociaci muskulárních dystrofiků ČR a Parent Project.

„Jsme rádi, že jsme se i letos mohli stát součástí tohoto nadačního projektu a být tak prospěšní lidem, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Za předchozích 9 let MDA RIDE věnoval téměř 5 milionů korun a pomohl financovat 264 projektů. Doufáme tedy, že i letos se povede vybrat peníze na podporu nemocných, ale také informovat o této nemoci širší veřejnost.“ říká obchodní ředitel společnosti CANABA, pan Pavel Vlach.

S úctou
CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies
POZOR NOVÁ VERZE WEBU