Naplňujeme Vaše představy o šťastném domově již 30 let

Společnost CANABA rodinné domy je již déle než 30 let symbolem moderního, kvalitního a energicky úsporného bydlení.

Od svého vstupu na český trh v roce 1991 postavila v čr již několik tisíc rodinných domů.

Zejména mladé rodiny si tak mohly splnit svůj sen o rodinném štěstí, pohodě a bezpečí.


Zobrazit video »

Nové byty v Nehvizdech u Prahy v prodeji

Společnost CANABA otevřela 1.8.2022 nový vzorový byt o dispozici 2+kk v lokalitě Park Nehvizdy VIII, ve které je v několika etapách plánována realizace 9ti třípatrových bytových willa domů s celkovým počtem 136 bytových jednotek. Návštěvu vzorového bytu si můžete domluvit na telefonním čísle 800 910 910.
Zobrazit video »

Nový vzorový dům Uno otevřen

Společnost CANABA dokončila výstavbu nového vzorového domu UNO, které si můžete prohlédnout již od 01.08. 2022. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že i za cenu od 3,5 milionu korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům.

Zobrazit video »

Rezidence je otevřena! Ve vzorovém centrum rodinných domů vyrostl již sedmý dům.

Vzorové centrum rodinných domů v Nehvizdech u Prahy otevřelo zbrusu nový dům s názvem Rezidence. Nově se tak můžete přijít podívat a osobně si osahat jak exteriér, tak interiér tohoto nového modelu.

Jedná se o reprezentativní rodinné sídlo ve stylu moderních městských staveb. Dům Rezidence je opravdu prostorný. Už dispozice 7+1 na 198m2 podlahové plochy vypovídá o tom, že své místo si zde najde opravdu každý člen rodiny.

Zobrazit video »

Rezidenční bydlení GREENSIDE - Praha Černý Most

Bydlení s výhledem na golf? nejen na to láká rezidenční komplex Greenside, který roste na černém mostě v Praze.

Projekt zahrnuje celkem pět bytových domů, přičemž každý z nich bude obsahovat 22 až 27 bytů. Pestrá nabídka pouze bytů různých velikostí, s balkony i terasami je situována do pěti bytových domů v přímém sousedství parku a golfového hřiště. Byty mají rozličné dispozice, od 1+kk do 4+kk, a v každém bytovém domě budou v posledním patře vybudovány dva byty s vlastními velkými terasami a krásnými výhledy, které uspokojí i náročné zájemce.

Zobrazit byty v této lokalitě »

Canaba – čtvrt století moderního bydlení

Společnost CANABA je již déle než dvě desetiletí symbolem kvalitního a moderního bydlení. Od svého vstupu na český trh v roce 1991 si rodinné domy CANABA zvolilo za svůj domov již několik tisíc spokojených rodin. Unikátní technologie, nízkoenergetický provoz a záruka 50 let jsou důvodem, proč si stále více zájemců o úsporné a zdravé bydlení vybírá masivní montované domy CANABA. Jejich oblibu a kvalitu potvrzují i desítky prestižních ocenění od laické veřejnosti /Dům roku/ i odborníků /TOP dům/.

volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies