Rezidence je otevřena! Ve vzorovém centrum rodinných domů vyrostl již sedmý dům.

Vzorové centrum rodinných domů v Nehvizdech u Prahy otevřelo zbrusu nový dům s názvem Rezidence. Nově se tak můžete přijít podívat a osobně si osahat jak exteriér, tak interiér tohoto nového modelu.

Jedná se o reprezentativní rodinné sídlo ve stylu moderních městských staveb. Dům Rezidence je opravdu prostorný. Už dispozice 7+1 na 198m2 podlahové plochy vypovídá o tom, že své místo si zde najde opravdu každý člen rodiny.

Zobrazit video »

Rezidenční bydlení GREENSIDE - Praha Černý Most

Bydlení s výhledem na golf? nejen na to láká rezidenční komplex Greenside, který roste na černém mostě v Praze.

Projekt zahrnuje celkem pět bytových domů, přičemž každý z nich bude obsahovat 22 až 27 bytů. Pestrá nabídka pouze bytů různých velikostí, s balkony i terasami je situována do pěti bytových domů v přímém sousedství parku a golfového hřiště. Byty mají rozličné dispozice, od 1+kk do 4+kk, a v každém bytovém domě budou v posledním patře vybudovány dva byty s vlastními velkými terasami a krásnými výhledy, které uspokojí i náročné zájemce.

Zobrazit byty v této lokalitě »

Canaba – čtvrt století moderního bydlení

Společnost CANABA je již déle než dvě desetiletí symbolem kvalitního a moderního bydlení. Od svého vstupu na český trh v roce 1991 si rodinné domy CANABA zvolilo za svůj domov již několik tisíc spokojených rodin. Unikátní technologie, nízkoenergetický provoz a záruka 50 let jsou důvodem, proč si stále více zájemců o úsporné a zdravé bydlení vybírá masivní montované domy CANABA. Jejich oblibu a kvalitu potvrzují i desítky prestižních ocenění od laické veřejnosti /Dům roku/ i odborníků /TOP dům/.

volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace