Canaba – hledáme zaměstanance

Hledáte dobře placenou práci v perspektivní firmě? Pojďte s námi realizovat montované rodinné domy a vydělat si můžete až 50 000 Kč/měsíc. Garantujeme Vám dostatek práce na léta dopředu a zakázky po celý rok.

CANABA je největší dodavatel v ČR a ročně zrealizujeme stovky domů a bytů po celé ČR. Z důvodu stále rostoucího zájmu o domy CANABA nyní hledáme posily do našeho realizačního teamu.

Canaba hledá

Přijímáme všechny stavební profese, zejména

jeřábníky / zedníky / obkladače / tesaře / klempíře / pokrývače / podlaháře / elektrikáře

Hledáme jak jednotlivce, tak i celé party, všechny kvalifikovaně a zdarma zaškolíme. Nabízíme práci i na živnostenský list, ale preferujeme a nabízíme i trvalý pracovní poměr. Měsíční výdělek až 50 000 Kč není výjimkou, poskytujme náborový příspěvek 15 000 Kč, získáte pravidelný 13. plat a každoročně i příspěvek na dovolenou. Moderní vybavení, pracovní pomůcky i vozový park jsou samozřejmostí, stejně jako výplata vždy přesně na den.

Staňte se členem úspěšného teamu CANABA, který je špičkou ve svém oboru již bezmála 30 let.

Těšíme se na Vás.

Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro ochranu osobních údajů.

Canaba – hledáme pozemky

Koupíme pozemky pro výstavbu bytových a rodinných domů

Společnost CANABA plánuje v roce 2021 nakoupit pozemky v Praze a okolí v objemu 200 – 250 mil. Kč. Upřednostňujeme projekty s vydaným stavebním povolením nebo územním rozhodnutím.

Nabídky zasílejte email pana Ing. Martina Kopala: martin.kopal@canaba.cz nebo volejte na tel.: 608 049 636.

Canaba hledá
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace