Nové byty

Praha - Dubeč

Soukromý uzavřený rezidenční areál v prostorách bývalého dvora na Lipovém náměstí v Dubči je tvořený dvěma třípodlažními budovami s výtahem a bude zahrnovat pouze 23 bytů. V nabídce jsou jednotky od 1+kk až 3+kk. Většina bytů disponuje balkonem, předzahrádkou nebo samostatnou zahradou a k bytům jsou připravena i parkovací stání. Aktuálně je ve výstavbě budova A, kde budou první byty dokončeny na podzim 2025, budova B bude dokončena následně v létě 2026.

Rezidence Dubeč je situována mezi zahradami okolních rodinných domů a od náměstí bude oddělena samostatným objektem s komerčním prostorem v přízemí a samostatným bytem v patře. Ideální pro umístění kavárny nebo zázemí menší firmy. Standardy rezidenčních bytů se drží nejmodernějších trendů, proto se lze téměř bezvýhradně spolehnout na využití kvalitních materiálů. Právě tato jistota staví rezidenční bydlení vysoko nad typické novostavby.

Ideální poloha lokality poskytne svým obyvatelům spojení přírody v celém širokém okolí Dubče s výbornou dostupností do všech částí Prahy. V okolí Dubče můžete využít rozmanité cyklostezky, trasy pro pěší turistiku a relaxovat u krásných rybníků. MHD je do Dubče zajištěna především od metra A ze stanice Skalka spoji linek 111 a 329, která je vzdálená pouhých 10 minut cesty autem a autobusová zastávka se nachází hned u rezidenčního areálu. V Dubči je provozována mateřská škola Dubeč s kapacitou 180 dětí i několik soukromých školek, dále pak základní škola i základní umělecká škola.


Dubec
Samostatné stránky projektu:
 

Budova Ave výstavbě Budova Bve výstavbě

Praha - Dubeč

Ideální poloha lokality poskytne všem obyvatelům spojení přírody, která se nachází v celém širokém okolí Dubče a zároveň výbornou dostupnost do všech částí Prahy. V okolí Dubče se nachází spousta cyklostezek, tras pro pěší turistiku a krásné rybníky s možností rybolovu či relaxace u vody. V městské části Praha-Dubeč je možnost využití velkého spektra sportů, nabízí sporty jako fotbal, tenis, florbal, basketbal, volejbal a squash. Městská hromadná doprava je do Dubče zajištěna především od metra A ze stanice Skalka spoji linek 111 a 329, která je vzdálená pouhých 10 minut cesty autem Autobusová zastávka se nachází hned vedle areálu. Další spojení zajišťují linky 240 se stanicemi Černý Most na trase metra B a Háje na trase metra C. Noční autobusová linka 908 jezdí z Jinonic přes centrum Prahy.

V městská části Praha-Dubeč najdete služby, jako jsou zdravotní středisko, několik restaurací a hospod, víceúčelový dům s poštou a další menší prodejny a služby. V obci působí také Sbor dobrovolných hasičů. V Dubči funguje několik soukromých školek, mateřská škola Dubeč s kapacitou cca 180 dětí, základní škola Dubeč s kapacitou cca 570 žáků a Základní umělecká škola MusicArt Univerzity Karlovy v Praze.

Postup výstavby 15.5.2024
Postup výstavby 15.5.2024
Postup výstavby 15.5.2024
Postup výstavby 15.5.2024
Postup výstavby 15.5.2024
Postup výstavby 15.5.2024

Specialista klientského financování

Jana Pazourková
Garant projektu Černý Most
fotografie finančního poradce
Mgr. Natálie Petrová
Garant pro zahraniční klientelu
fotografie finančního poradce
Informace obsažené v tomto reklamním materiálu nejsou veřejnou nabídkou, výzvou k podávání nabídek ani nabídkou na uzavření smlouvy. K získání a využívání služeb CANABA je nutné nejdříve uzavřít příslušnou smlouvu a splnit podmínky v ní uvedené. Základní ceníková cena je platná pouze v kombinaci se standardním splátkovým kalendářem. Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies