Proč CANABA

Společnost CANABA je již 30 let symbolem kvalitního a moderního bydlení. Od svého vstupu na český trh v roce 1991 si rodinné domy CANABA zvolilo za svůj domov již několik tisíc spokojených rodin. Unikátní technologie, energeticky úsporný provoz a záruka 50 let na konstrukční systém jsou důvodem, proč si stále více zájemců o úsporné a zdravé bydlení vybírá masivní montované domy CANABA. Jejich oblibu a kvalitu potvrzují i desítky prestižních ocenění od laické veřejnosti /Dům roku/ i odborníků /TOP dům/.

Špičková kvalita a nízká cena jsou důvody, proč domy CANABA označují odborníci za technologii budoucnosti. Přičtete-li rychlost výstavby, komplexní servis a nejširší síť vzorových domů, dojdete k závěru, že rodinné domy CANABA jsou dnes bezesporu nejefektivnější a nejjistější cestou k vlastnímu bydlení.

S CANABOU získáváte nejen garantovaně nejnižší cenu na trhu při vysoké kvalitě , ale navíc získáváte:

Úsporu díky rychlosti výstavby

Díky krátké době výstavby /3 – 6 měsíců bez ohledu na počasí/ uspoříte oproti zděným stavbám min. půl roku času. Nejen, že se můžete dříve stěhovat do svého, ale ušetříte i desetitisíce korun na nájmu a díky rychlému čerpání hypotéky i desetitisíce korun na úrocích.

Úsporu díky unikátnímu konstrukčnímu systému

Moderní masivní konstrukční systém umožňuje ušetřit na stejné zastavěné ploše min. 10 - 15 % plochy oproti zděným stavbám. To znamená 1 pokoj navíc ZDARMA. Při běžné ceně 40 000 Kč/m² uspoříte jen díky technologii min. 400 000 Kč. O tom kolik místa získáte díky CANABĚ navíc, se můžete na vlastní oči přesvědčit v našich vzorových domech.

Úsporu díky nejnižším provozním nákladům

Sofistikované a inteligentní řešení vnějšího pláště domu je zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických stavebních konstrukcí. Oproti zděným stavbám nebo dřevostavbám ušetříte díky nízkoenergetickému provozu tisíce až desetitisíce korun ročně na vytápění.

Úsporu díky vysoké kvalitě a garancím

Vysoká kvalita výstavby i všech použitých komponentů vám šetří vaše peníze na léta dopředu. Garance pevné ceny na 6 měsíců vám dává záruku, že za dům nezaplatíte při výstavbě ani o korunu více. Bez ohledu na kurs koruny, cenu materiálů nebo paliv. Takovou záruku vám může dát jen CANABA.

Jen s CANABOU navíc získáváte projektovou dokumentaci ZCELA ZDARMA.

Stavět s CANABOU je zkrátka nejen výhodné, ale i bezpečné, snadné a příjemné.

Domy CANABA to je jistota a pohodlí na celý život.

volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies