Canaba – novinky a aktuality (archiv 2020)

09/11/2020 Prodej lokality Nehvizdy VII. zahájen!
Společnost CANABA zahájila prodej další, již VII. etapy lokality Nehvizdy. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody. Lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od Centra a metra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje, jak MHD, tak nově i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

S úctou
Vaše CANABA
03/07/2020 MÁME DOBRÝ POCIT, KDYŽ MŮŽEME PODPOŘIT DOBROU VĚC.
Víme, že život není jen dům a snažíme se vnímat souvislosti a děláme vše proto, aby se lidem v našich projektech lépe žilo. Nezapomínáme ani na ty z nás, kteří řeší vážnější životní situace a přistupujeme k plánování nového bydlení u každého individuálně.

Každoročně jsme partnerem největší motorkářské charitativní akce v České Republice, kterou pořádá MDA RIDE.
Zapojujeme se do veřejné sbírky, jejíž výtěžek se používá na individuální pomoc lidem postiženým svalovou dystrofií, které sdružují Asociace muskulárních dystrofiků v ČR a Parent Project a na podporu činností těchto organizací.

Letošník 12.ročník MDA RIDE se musel přizpůsobit celosvětovému omezení v důsledku pandemie koronaviru, a proto jste mohli program sledovat pouze online. Snaha a touha podpořit a udělat radost těm, kteří to potřebují byla veliká. Společně s partnery a organizátory akce se podařilo vybrat neuvěřitelnou částku 685 tis Kč.

Děkujeme, že můžeme pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují, zejména pak dětem. Protože slyšet v našich domech CANABA dětský smích je pro nás největší odměnou.
10/03/2020 Vítězem soutěže DŮM ROKU 2020 se stal dům RIVIERA
Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2020, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla v pondělí 24.2.2020 za účasti těch nejlepších ve svém oboru. V boji o titul se utkaly desítky soutěžních staveb, absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů získal velmi moderní a nadčasový dům od společnosti CANABA, RIVIERA EXCLUSIVE, který se stává vítězem pro rok 2020 ve své kategorii.

Není bez zajímavosti, že se dům RIVIERA EXCLUSIVE stal jedním z nejoblíbenějších bungalovů ze široké nabídky společnosti CANABA. Prostor, pohodlí, žádné překážky a bariéry – to jsou slova, která vás napadnou jako první, když uvidíte RIVIERU EXCLUSIVE. Na první pohled vypadá jinak, než ostatní domy a jiná skutečně je. Každý vnější i vnitřní prvek domu je dokonale promyšlen a až do posledního detailu perfektně řemeslně zpracován. Účelný a přitom atraktivní půdorys vytváří přirozené atrium s částečně krytou terasou, která přímo svádí k odpočinku a relaxaci. Klasické antické sloupy terasy, přístupné z velkoryse prosvětleného prostoru obývacího pokoje a jídelny, propůjčují domu osobitý středozemní šarm. Dům zejména při pohledu ze zahrady vyzařuje poklidnou atmosféru domova. Spolu s lehkostí forem a barev vytvářejí z tohoto domu místo pro skutečně bezstarostný a přirozený život.

Rodinné domy společnosti CANABA zvítězily v anketě DŮM ROKU již celkem počtrnácté a CANABA je tak nejúspěšnější značkou v historii soutěže. Vždyť CANABA za již 30 let své činnosti postavila jen na českém trhu přes 7500 domů.

Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM ROKU 2020 i dalších úspěšných projektech získáte v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/.

Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 844 125 125.

Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies
POZOR NOVÁ VERZE WEBU