Canaba – novinky a aktuality (archiv 2020)

09/11/2020 Prodej lokality Nehvizdy VII. zahájen!
Společnost CANABA zahájila prodej další, již VII. etapy lokality Nehvizdy. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody. Lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od Centra a metra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje, jak MHD, tak nově i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

S úctou
Vaše CANABA
03/07/2020 MÁME DOBRÝ POCIT, KDYŽ MŮŽEME PODPOŘIT DOBROU VĚC.
Víme, že život není jen dům a snažíme se vnímat souvislosti a děláme vše proto, aby se lidem v našich projektech lépe žilo. Nezapomínáme ani na ty z nás, kteří řeší vážnější životní situace a přistupujeme k plánování nového bydlení u každého individuálně.

Každoročně jsme partnerem největší motorkářské charitativní akce v České Republice, kterou pořádá MDA RIDE.
Zapojujeme se do veřejné sbírky, jejíž výtěžek se používá na individuální pomoc lidem postiženým svalovou dystrofií, které sdružují Asociace muskulárních dystrofiků v ČR a Parent Project a na podporu činností těchto organizací.

Letošník 12.ročník MDA RIDE se musel přizpůsobit celosvětovému omezení v důsledku pandemie koronaviru, a proto jste mohli program sledovat pouze online. Snaha a touha podpořit a udělat radost těm, kteří to potřebují byla veliká. Společně s partnery a organizátory akce se podařilo vybrat neuvěřitelnou částku 685 tis Kč.

Děkujeme, že můžeme pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují, zejména pak dětem. Protože slyšet v našich domech CANABA dětský smích je pro nás největší odměnou.
10/03/2020 Vítězem soutěže DŮM ROKU 2020 se stal dům RIVIERA
Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2020, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla v pondělí 24.2.2020 za účasti těch nejlepších ve svém oboru. V boji o titul se utkaly desítky soutěžních staveb, absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů získal velmi moderní a nadčasový dům od společnosti CANABA, RIVIERA EXCLUSIVE, který se stává vítězem pro rok 2020 ve své kategorii.

Není bez zajímavosti, že se dům RIVIERA EXCLUSIVE stal jedním z nejoblíbenějších bungalovů ze široké nabídky společnosti CANABA. Prostor, pohodlí, žádné překážky a bariéry – to jsou slova, která vás napadnou jako první, když uvidíte RIVIERU EXCLUSIVE. Na první pohled vypadá jinak, než ostatní domy a jiná skutečně je. Každý vnější i vnitřní prvek domu je dokonale promyšlen a až do posledního detailu perfektně řemeslně zpracován. Účelný a přitom atraktivní půdorys vytváří přirozené atrium s částečně krytou terasou, která přímo svádí k odpočinku a relaxaci. Klasické antické sloupy terasy, přístupné z velkoryse prosvětleného prostoru obývacího pokoje a jídelny, propůjčují domu osobitý středozemní šarm. Dům zejména při pohledu ze zahrady vyzařuje poklidnou atmosféru domova. Spolu s lehkostí forem a barev vytvářejí z tohoto domu místo pro skutečně bezstarostný a přirozený život.

Rodinné domy společnosti CANABA zvítězily v anketě DŮM ROKU již celkem počtrnácté a CANABA je tak nejúspěšnější značkou v historii soutěže. Vždyť CANABA za již 30 let své činnosti postavila jen na českém trhu přes 7500 domů.

Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM ROKU 2020 i dalších úspěšných projektech získáte v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/.

Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 844 125 125.

Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies