Canaba – novinky a aktuality (archiv 2014)

11/12/2014 CANABA zahájila výstavbu vzorového domu v Praze – Přezleticích
Lokalita Přezletické zahrady nabízí kvalitní a dostupné bydlení ve 24 nízkoenergetických rodinných domech. Klidná lokalita spojuje výhody bydlení v přírodě, díky Vinořskému parku a Ctěnické oboře v sousedství, výbornou dostupnost do centra díky MHD, metru Letňany a veškerou občanskou vybavenost v městské části Vinoř. Výstavba vzorového domu UNO II bude dokončena v lednu 2015 a od února bude dům zpřístupněn všem zájemcům o moderní a energeticky úsporné bydlení.

V lokalitě Praha - Přezletice si můžete vybrat rodinné domy v provedení Na klíč již od 3,49 mil. Kč vč. pozemku i DPH. Rodinné domy je možné si již nyní nezávazně rezervovat u všech autorizovaných prodejců CANABA, v jakémkoliv ze vzorových domů, nebo na tel.: 844 02 02 02.
03/10/2014 Soutěž Nejhezčí zahrada CANABA 2014 má svého vítěze
Jubilejní desátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA byl zcela výjimečný počtem svých účastníků, kteří se představili výsledky své tvůrčí a pěstitelské snahy. Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v prvním říjnovém týdnu.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků snímky zahrady manželů Aleše a Zlaty Zvěřinových z Nového Boru, kteří získali hlavní cenu – pětidenní poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin - Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza. Přinášíme Vám snímky ze slavnostního předání ocenění a hlavní ceny, které se konalo za krásného počasí ve čtvrtek 03.10.2014. A v příštím čísle časopisu Můj dům se s Vámi šťastní vítězové podělí o své radosti i strasti provázející vznik jejich nádherně členité a bohaté zahrady.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za bezmála 25 let činnosti již dosahuje přes pět tisíc, k účasti v jedenáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2015.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA 2015.

Vaše CANABA
25/09/2014 Nový moderní CLASSIC II se otevřel veřejnosti
Akciová společnost CANABA, jeden z největších dodavatelů rodinných domů v ČR, otevřela v Nehvizdech u Prahy nový vzorový dům CLASSIC II. Jedná se v pořadí již o 22. vzorový dům, který společnost CANABA otevřela za bezmála 25 let svého působení v ČR. Všichni zájemci o moderní a energeticky úsporné bydlení si mohou tuto novinku prohlédnout od 26. září 2014 na vlastní oči.

Nový CLASSIC II je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Koneckonců, jeho oblibu potvrzuje i skutečnost, že CLASSIC dokázal zvítězit již čtyřikrát v prestižní anketě DŮM ROKU, z toho třikrát v ČR. Moderní architektonicky velmi zdařilá a technicky inovativní CLASSIC II na tuto úspěšnou tradici více než důstojně navazuje.

Prostor a pohodlí
CLASSIC II se vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou až 3 m, což znásobuje využitelný prostor a umožňuje i atraktivní patrová řešení vybavení pokojů. Pojem rodinné bydlení dostává v novém konstrukčním pojetí CLASSICU II zcela nový význam.

Více místa a více variant
Nový CLASSIC si můžete vybrat v několika architektonických i dispozičních variantách s možností řady individuálních úprav extreiéru i interiéru domu. Co je ovšem nejdůležitější, přes rozsáhlou modernizaci a větší užitný prostor se základní cena CLASSICU nemění a v provedení Na klíč můžete mít nový moderní CLASSIC II již od 2,69 mil. Kč /bez DPH/.

Rychlá výstavba, úsporný provoz
Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápěn9. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Jistota a pohodlí na celý život
Akciová společnost CANABA působí na českém trhu již bezmála 25 let a postavila přes 5000 rodinných domů. O kvalitě domů CANABA se může veřejnost přesvědčit při návštěvě nejen nového vzorového domu CLASSIC II, ale i dalších 6 vzorových domů po celé ČR. Otevřeny jsou od pondělí do neděle pod 10 do 18 h. Ideální tip na víkendový rodinný výlet.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na www.canaba.cz, nebo na tel.: 844 02 02 02


Vaše CANABA
06/06/2014 Nové byty Praha – Horní Počernice
Akciová společnost CANABA zahájila výstavbu bytů ve velmi žádané lokalitě Praha - Horní Počernice. Ve třech čtyřpodlažních bytových domech nabízí exkluzivní nízkoenergetické byty od 1 + kk až 4 + kk s terasou za garantovaně nejnižší cenu v Praze od 1,85 mil. Kč. Horní Počernice jsou ideálním místem pro bydlení v blízkosti nejmodernějšího nákupního centra Černý Most. Atraktivitu bydlení zvyšují nejen přírodní památky jako Xaverovský háj a Chvalský lom, ale především kompletní občanská vybavenost pro rodinný život - 3 mateřské školy, 4 základní školy, gymnázium a střední škola pro administrativu EU, 2 sportovní jednoty, kulturní centrum, 2 pobočky bank, pošta, divadlo.

K dispozici je MHD (metro Černý Most jen 5 min autobusem) a vlakové spojení přímo na Praha – Vysočany (možný přestup na metro, linka B) a Praha - hlavní nádraží (možný přestup na metro, linka C), snadná dostupnost do centra Prahy, nájezd na Pražský okruh. Doporučujeme vám včasnou rezervaci, neboť v této exkluzivní lokalitě je v nabídce pouze 24 bytů.

Vaše CANABA
04/06/2014 CANABA představuje nový moderní IDEAL II
CANABA uvádí na trh další revoluční novinku – dům IDEAL II . Nový projekt určený pro čtyř až pětičlenné rodiny se vyznačuje nejen originální moderní architekturou a promyšlenými dispozicemi, ale především úsporným provozem a nízkou cenou – od 1,95 mil Kč.

Rodinný dům IDEAL patří již dvě desetiletí mezi nejprodávanější domy na trhu. Se svou nabídkou vnitřního uspořádání poskytuje v dispozici 4+1 dostatek prostoru pro pohodlný život čtyřčlenné rodiny. Čtvercový půdorys domu je velmi účelný a variabilní. Jednoduché a velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenčně příznivý poměr ceny a užitné hodnoty - to je důvod, proč si jej za svůj domov vybralo již přes tisíc rodin v ČR, SR i v Německu. Oblibu Idealu potvrzuje i fakt, že získal několik prestižních ocenění Dům roku a TOP Dům .

Nyní CANABA představuje již třetí generaci Idealu. Technicky revoluční IDEAL II je převratnou novinkou v nabídce. Dům využívá shodnou zastavěnou plochu jako jeho předchozí klasická verze, tedy 80 m2, ale přináší o 25 % více vnitřního prostoru v patře díky inovativnímu provedení střešní konstrukce. Využitelnost obytné plochy domu 130 m2 je umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Překvapení nepřináší ovšem jen neotřelá architektura, ale také fakt, že IDEAL II bude nabízen za stejnou cenu, jako jeho klasická verze - od 1,95 mil Kč bez DPH v provedení Na dokončení. Více vnitřního prostoru, větší variabilita vnitřního uspořádání a úsporný nízkoenergetický provoz jsou předpokladem, že i moderní IDEAL II bude jedním z nejžádanějších domů na trhu. Ideální tip na moderní, úsporné a výhodné rodinné bydlení.

Tradice značky CANABA je navíc zárukou výstavby bez jakýchkoliv starostí . Projektová dokumentace domu je zdarma. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. CANABA vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby a poskytuje záruku 30 let na konstrukci domu. Kvalitu domů si můžete prohlédnout v síti vzorových domů CANABA po celé ČR.
18/03/2014 Rodinný dům UNO získal titul TOP Dům 2014
Dne 18.03.2014 byly vyhlášeny výsledky již 12. ročníku prestižní soutěže TOP Dům 2014, který pořádá časopis Dům a zahrada. V hlavní kategorii domů do 100 m2 zvítězil rodinný dům UNO II společnosti CANABA. Vítězství je o to cennější, že CANABA získala vítězství v kategorii hlasování čtenářů.

Z nominovaných domů vybírali čtenáři domy nejen podle vnějšího vzhledu, ale i dle poměru ceny a užitné hodnoty a samozřejmě i s ohledem na nízkoenergetické parametry domu. Vítězství novinky společnosti CANABA, rodinného domu UNO II potvrzuje, že rodinného domy CANABA jsou dnes jednou z nejvýhodnějších a zároveň nejjistějších cest k vlastnímu bydlení.

Objednejte si návštěvu vzorového domu UNO II a prohlédněte si kvalitu bydlení UNO na vlastní oči.
28/02/2014 Rodinné domy CANABA získaly dvě ocenění v soutěži Dům roku 2014
Tradiční anketa Dům roku 2014, jejíž výsledky byly slavnostně vyhlášeny v úterý 25.02.14, byla pro rodinné domy CANABA opět úspěšná. Po loňském vítězství v kategorii typové domy, kde v hlasování čtenářů zvítězil dům Classic se letos v této prestižní soutěži umístila na stupni vítězů hned dvakrát.

V hlasování čtenářů v kategorii Katalogové domy se umístil na druhém místě rodinný dům VILLA TOSCA a v kategorii Typové domy umístily hlasy čtenářů rodinný dům UNO na místo třetí. VILLA TOSCA je nejprodávanější bungalov z nabídky CANABA. Již název napovídá, že jeho podoba byla inspirována jižní toskánskou architekturou. Za cenu 2,1 mil. Kč /bez DPH/ nabízí 90 m2 obytné plochy, dostatek prostoru nejen pro pohodlné bydlení 3-4 členné rodiny, ale díky přirozenému atriu i prostor pro klidnou relaxaci v absolutním soukromí. Rodinný dům UNO je novinkou roku 2013 a jen v roce 2013 si je objednalo jen v ČR přes sto klientů.


Dům je nabízen ve dvou architektonických variantách, moderní a klasické a vzhledem k poměru ceny a užitné hodnoty /95 m2 užitné plochy za 1,89 mil Kč vč. DPH) se jedná o jednu z nejvýhodnějších nabídek na trhu. Oba domy můžete mít navíc díky unikátní technologii postavené za 2 – 3 měsíce na klíč.Společnost CANABA, která vstoupila na český trh již v roce 1991, je největším dodavatelem masivních montovaných rodinných domů na klíč v ČR a za 23 let svého působení postavila již přes 5000 rodinných domů.

Domy CANABA zvítězily v anketě Dům roku již několikrát a každoročně se v hlasování čtenářů a veřejnosti umísťují na předních místech. Všichni zájemci o moderní, úsporné a zdravé bydlení si mohou prohlédnout oceněné projekty ve formě vzorových domů. Stačí se objednat na www.canaba.cz.
27/02/2014 CANABA představuje čtvrtou generaci domu Classic
Na českém trhu budete jen těžko hledat tak kvalitní, tisícovkami realizací prověřený projekt, jako je rodinný dům Classic od největšího dodavatele masivních montovaných domů, společnosti CANABA. O oblibě Classicu svědčí nejen desetitisíce klientů, kteří v něm již léta bydlí, ale i fakt, že jako jediný dům získal v roce 2013 již potřetí prestižní ocenění Dům roku v anketě časopisu Můj dům.

Rodinný dům Classic si pro jeho nadčasovou architekturu a praktické dispozice oblíbily desetitisíce klientů v Čechách i v Německu. Chytře vyřešený exteriér i interiér domu dobře ladí s atraktivní cenou, která zpřístupňuje bydlení ve vlastním domě i mladým rodinám. CANABA představila Classic již v roce 1991 a hned v prvním ročníku soutěže Dům roku 1994 získal prvenství. Jeho třetí generace slavila absolutní vítězství v roce 2013. Nyní přichází CANABA s revoluční inovací Classicu a představuje již jeho čtvrtou generací. A tento nejprodávanější dům na tru představuje hned ve dvou variantách. Nové klasické provedení Classsicu si zachovává tradiční nadčasovou tvář, ovšem převratnou je jeho architektonicky originální moderní alternativa.

Kouzlo s prostorem
Při pohledu zvenčí oceníte kompaktní rozměry Classicu (zastavěná plocha činí 98 m2), díky kterým lze dům umístit i na menší parcelu. Uvnitř však obě varianty provedení poskytují ohromné množství vnitřního prostoru i pro opravdu velkou rodinu, a to díky své unikátní konstrukci. Nadstandardní vnitřní prostor (160 m2 užitné plochy v dispozici 5+1) začnete vnímat spolu s praktičností dispozic jakmile vstoupíte dovnitř. Žádná hluchá místa, žádný zbytečný prostor, každý centimetr plochy je důkladně promyšlen a beze zbytku využit. Nová moderní alternativa Classicu pak posouvá rozměr pojmu rodinného bydlení ještě o stupínek výše. Plnohodnotná výška místností v druhém patře přináší nejen více prostoru, ale i možnost využít dům pro dvougenerační bydlení nebo podnikání.

Více místa a více variant, a za nižší cenu
Revoluční řešení nového Classicu nespočívá jen v jeho unikátní konstrukci, která umožňuje postavit dům v několika architektonických řešeních. Moderní technologie dovoluje realizovat dům také ve více dispozičních alternativách. Samozřejmostí je pak u obou provedení možnost individuálních řešení interiéru i exteriéru. Jako například provedení fasády, oken, instalace balkonu, zádveří, kryté terasy nebo garážového stání či několika druhů garáží apod. nejdůležitější však je, že se základní cena nové generace domu nezměnila. Naopak, přes rozsáhlou modernizaci bude Classic nabízen v provedení Na klíč za současnou cenu 2,69 mil. Kč /bez DPH/. Co je však unikátní, cena bude pro obě architektonická řešení stejná. Ve standardním provedení navíc naleznete lepší vybavení a nové prvky, které jsou u konkurence za příplatek. Classic opět nabízí víc a za nižší cenu.

Stavějte rychle, bydlete zdravě a úsporně
Unikátní konstrukce domu přináší nejen nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty, ale také umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen čtyři dny a celý dům je připraven k nastěhování za pouhých 16 týdnů, a to bez ohledu na roční období. Než se nadějete, už se můžete stěhovat. Sofistikovaná technologie je rovněž zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických stavebních konstrukcí. Oproti zděným stavbám nebo tzv. dřevostavbám ušetříte díky nízkoenergetickému provozu až desetitisíce korun ročně. Vysoká kvalita výstavby i všech použitých komponentů šetří vaše peníze na léta dopředu. Při výstavbě jsou používány jen důkladně prověřené materiály, takže bydlení je nejen úsporné, ale i zdravé. A díky neomezené životnosti poskytuje CANABA i na nový Classic nadstandardní záruku 30 let.

Jistota a pohodlí na celý život
Tradice značky CANABA je vám zárukou, že svůj nový rodinný dům Classic pořídíte nejen výhodně, ale i bez jakýchkoliv starostí. Projektovou dokumentaci domu získáte zcela zdarma. CANABA za Vás vyřídí stavební povolení a zajistí i financování stavby. Smluvní garance pevného termínu i pevné ceny jsou samozřejmostí. Termín stěhování si určíte sami a máte jistotu, že při výstavbě nezaplatíte ani o korunu více. Takové záruky vám nikdo jiný neposkytne. Stavět s CANABOU je zkrátka nejen výhodné, ale i bezpečné, snadné a příjemné. Objednejte si návštěvu vzorového domu na www.canaba.cz a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.
10/02/2014 Nová lokalita Praha – Polerady, domy od 2,3 mil. Kč
CANABA zařadila do své nabídky novou lokalitu Zelené Polerady, ve které je plánována realizace 35 nízkoenerge­tických rodinných domů za garantovaně nejnižší ceny v Praze a okolí. V nabídce jsou domy již od 2,3 mil. Kč vč. pozemku i DPH a to stavebně dokončené a zkolaudované.

Zahájení výstavby je plánováno na duben 2014. V lokalitě budou realizovány zejména řadové domy CHICO a UNO s dispozicí 4+1 a podlahovou plochou 82, resp. 100 m2. Obec Polerady je ideálním místem pro klidný život mimo ruch velkoměsta, ovšem v bezprostřední blízkosti Prahy s výhodným a časově nenáročným spojením na metro Letňany díky MHD /PID/. Stejně tak je lokalita lehce dostupná i do Staré Boleslavi a Kostelce nad Labem.

Rodinné domy je možné si již nyní nezávazně rezervovat u všech autorizovaných prodejců CANABA v jakémkoliv ze vzorových domů CANABA nebo se informujte o podrobnostech na infolince 844 02 02 02.K rezervaci Vašeho nového domu Vám postačí jen 5 tisíc Kč a hypotéku za vás vyřídíme. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies