Canaba – novinky a aktuality (archiv 2019)

30/09/2019 Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Společnost CANABA vyhlásila dalšího vítěze již tradiční soutěže s názvem Nejhezčí zahrada s domem CANABA. V letošním 15. ročníku se z výhry radovali manželé Siberovi, kteří rádi pečují nejen o svůj nový dům Classic City, ale také o prostornou zahradu, která obklopuje jejich domov ze všech stran.

„Přáli jsme si vyřešit bydlení v řádu měsíců a nikoliv let, našli jsme jednu z posledních parcel v lokalitě, kterou jsme si oblíbili a po návštěvě Centra vzorových domů v Nehvizdech jsme byli rozhodnutí, že ten pravý dům pro nás je právě Classic City. Zahrada k rodinnému domu neodmyslitelně patří, a tak jsme se do její realizace pustili všichni společně a trávíme na ní spoustu času“, říká majitelka domu.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny klienty, jejichž počet za 28 let činnosti společnosti CANABA dosahuje již k desítkám tisíc, k účasti v 16. ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2020.

Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA.
18/06/2019 Společnost CANABA zahájila prodej nové lokality Kladno!
V nové lokalitě Kladno – Jižní Stráně je exkluzivně na prodej 14 parcel pro individuální výstavbu na pozemcích situovaných na jižním svahu s krásným výhledem na okolní přírodu. Pro individuální zájemce budou realizovány rodinné domy CANABA typu – Uno City, Romance, Classic a Ideal.

Vlastní rodinný dům si zde můžete pořídit již od 4,9 mil Kč včetně DPH. Infrastruktura lokality Jižní Stráně je před dokončením a rodinné domy budou realizovány postupně v průběhu jara až podzimu roku 2020. Lokalita je situována v klidné části Kladna a poskytne svým obyvatelům moderní bydlení v těsné blízkosti Prahy.

Lokalita Jižní Stráně se nachází severozápadně od Prahy. Pro svou polohu je ideálním místem pro klidné bydlení v přírodě a zároveň v bezprostřední blízkosti hlavního města (po D7 nebo D6 jen 30 min. autem). Dopravní dostupnost zajišťují jak regionální autobusové linky MHD tak PID. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost (restaurace, obchody, pošta, mateřská škola a základní škola).

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Vaše CANABA
22/04/2019 HARMONIE - vítěz soutěže DŮM ROKU 2019
Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2019, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla letos již po čtyřiadvacáté. Za účasti těch nejlepších ve svém oboru se o titul utkala stovka moderních staveb, a že bylo z čeho vybírat. V boji o titul s absolutně nejvyšší počet hlasů zvítězil ve své kategorii rodinný dům Harmonie od společnosti CANABA.

Rodinný dům HARMONIE je ideálním spojením elegantní architektury s vysokou užitnou hodnotou. Jeho předností je půdorysné řešení do tvaru L s integrovanou garáží. Charakterizuje ho netradiční studio nad garáží, které může sloužit i jako ateliér nebo jako samostatná bytová jednotka, zejména pokud se garáž rozšíří pro 2 automobily. Harmonie poskytuje nadstandardní životní prostor i velké vícečlenné rodině a nabízí velké množství dispozičních variant. Přičemž poměr ceny a užitné hodnoty je zcela bezkonkurenční.

Rodinné domy společnosti CANABA si ze soutěže DŮM ROKU odnášejí svůj další, již čtyřiadvacátý titul. Vzhledem ke skutečnosti, že CANABA je největším dodavatelem rodinných domů v ČR, byl každý z vítězných domů této ankety postaven v desítkách a stovkách exemplářů po celém území ČR. Vždyť CANABA za 28 let své činnosti postavila jen na českém trhu bezmála 7000 domů.

Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM ROKU 2019 i dalších úspěšných projektech získáte v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 844 125 125.

Vaše CANABA
27/03/2019 Prodej lokality Park Nehvizdy VI. zahájen!
Společnost CANABA zahájila prodej další, již VI. etapy lokality PARK Nehvizdy. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody. Lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od Centra a Metra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje, jak MHD, tak nově i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, obchody, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.
V první fázi nové etapy výstavby budou realizovány 2 bytové domy s celkem 32 byty v cenách od 2,79 mil. Kč a 10 rodinných domů s dispozicí 4+1 (95 m2) s vlastní zahradou od 5,69 mil Kč. Výstavba bude zahájena na jaře 2019, první domy a byty k nastěhování budou připraveny na jaře 2021.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce, nebo volejte na bezplatnou infolinku 800 910 910. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

S úctou
Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies
POZOR NOVÁ VERZE WEBU