Canaba – novinky a aktuality (archiv 2017)

06/11/2017 Vítěz soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA vyhlášen!
Využili jsme jeden z posledních slunečných dnů a vypravili jsme se podívat na vítěznou zahradu již 13. ročníku soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA, kterou se letos stala krásná zahrada u rodinného domu Ideal v Klatovech.

Velká gratulace tak patří jejímu majiteli panu Jakubcovi, který si právem toto ocenění zaslouží, věnoval se totiž realizaci zahrady úplně sám a vynaložil tak značné úsilí a spoustu času, aby dosáhl perfektního výsledku.

Jakmile vyjdeme z domu do zahrady, náš pohled se upíná přes lávku nad krásným rybníčkem směrem ke vzrostlým okrasným dřevinám, které se zde úspěšně rozrůstají více jak 6 let. „Mám rád barvy, ty na zahradu určitě patří, ale nechtěl jsem nic náročného, volil jsem tedy různé jehličnany, listnáče a jiné dřeviny, které svou rozmanitostí tvarů a barev dokázaly utvořit zahradu, která hraje barvami ve všech ročních obdobích“, říká pan Jakubec.

„Rodinný dům Ideal se nám líbil hned, jakmile jsme do něj, tenkrát jako do vzorového domu, vešli. Moc jsem ocenila možnost si dům prohlédnout na vlastní oči a udělat si tak lépe představu o velikosti místností, výšce stropů a zbylého prostoru pro umístění nábytku. Vyhovoval nám promyšlenou dispozicí, velkým okny, díky kterým máme nyní krásný výhled do zahrady a dnes s odstupem času velmi oceňujeme prostornou půdu, kterou Ideal nabízí“, říká paní Jakubcová.

Manželé Jakubcovi získali hlavní cenu – poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin – Holandska, spojený s návštěvou největšího květinového parku.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace a zaslání do této velmi oblíbené soutěže, což potvrzuje opětovný vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií.

Tímto bychom rádi vyzvali všechny klienty, jejichž počet za 26 let činnosti přesáhl již 6000 klientů, k účasti ve čtrnáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2018.


Těšíme se na Vaši účast.

Vaše CANABA
14/09/2017 Pozvánka na FOR ARCH 2017
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, se i letos zúčastní 28. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná 19. - 23.9.2017. Všechny zájemce o moderní, kvalitní a především dostupné bydlení si dovolujeme srdečně pozvat na náš veletržní stánek, který najdete v hale číslo 1.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
12/09/2017 Výstavba lokality Nehvizdy V zahájena!
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, začala s výstavbou nové lokality v Nehvizdech u Prahy, která vyhoví všem zájemcům o krásné, rychlé a finančně dostupné bydlení. V nabídce naleznete stavebně dokončené a zkolaudované rodinné domy a 3 moderní bytové domy jen s 11 byty, které si můžete pořídit již od 2,6 mil. vč. DPH.

Lokalita je oblíbená pro skvělou dopravní dostupnost, díky sjezdu na dálnici D11 je centrum Prahy i obchodní a zábavní centrum Černý Most vzdálené jen pár minut jízdy. Spojení s Prahou zajišťuje MHD (PID), přičemž na metro Černý Most (B) se dostanete autobusem za pouhých 16 minut.

V těsné blízkosti lokality naleznete nově otevřenou sportovní halu a základní školu, dále je v obci zajištěna veškerá občanská vybavenost pro klidný a spokojený rodinný život. Je zde velká mateřská škola s kapacitou i pro nové děti, pošta, spořitelna, několik dalších sportovních hřišť, restaurace a obchody.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se prosím na naše autorizované prodejce, nebo volejte na infolinku 800 910 910. Také si můžete rezervovat prohlídku vzorového bytu, který se nachází v dané lokalitě a je pro Vaši lepší představu plně vybaven.


Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.


S úctou

Vaše CANABA
12/04/2017 Soutěž Nejhezčí zahrada s domem CANABA pro rok 2017 vyhlášena!
Akciová společnost CANABA vyhlašuje další již 13. ročník oblíbené soutěže o NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA. Počet spokojených majitelů, kteří s velkou péčí a láskou pečují nejen o svůj dům, ale i o jeho okolí, neustále roste. Od minulého roku do rodiny CANABA přibylo několik stovek šťastných majitelů nového domu. Všem novým, ale i těm již déle bydlícím klientům, CANABA nyní dává možnost pochlubit se svými zahradnickými dovednostmi a pěstitelským umem.

Zúčastnit se mohou i klienti, kteří soutěžili v minulých ročnících, třeba budou mít letos více štěstí a získají možnost navštívit světoznámé Slavnosti květin v Holandsku. Pořiďte snímek nebo sérii snímků (max. 5 ks) své zahrady v jarní, letní či podzimní náladě, ve kterém jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA, a zašlete nám je do 31.7.2017 na emailovou adresu zahrada@canaba.cz ve formátu JPEG s rozlišením min. 2 Mpx . Zasílat můžete i klasické fotografie ve formátu 10x15 cm, obálku prosím označit slovem ZAHRADA a zašlete nám ji na adresu sídla společnosti. Vždy uveďte, prosíme, své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 11.8.2017 vítěze, který získá třídenní zájezd do Holandska od cestovní kanceláře FIRO-tour, a to na velmi oblíbené a navštěvované Slavnosti květin.

Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky zveřejněny v novém katalogu CANABA 2018, který právě připravujeme.Těšíme se na Vaše fotografie, vždyť třeba právě ta Vaše zahrada je ta nejhezčí.
14/03/2017 CANABA zvítězila v soutěži TOP DŮM 2017
Prestižní anketa o titul TOP DŮM, kterou tradičně pořádá časopis DŮM & ZAHRADA, zná svého vítěze. Stal se jim rodinný dům REZIDENCE od společnosti CANABA, který získal v hlasování čtenářů největší počet hlasů.Více informací o novém dřžiteli titulu TOP DŮM a jeho dalších variantách získáte na www.rezidence.de a také v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 800 910 910.Těšíme se na vaši návštěvu.Vaše CANABA
01/03/2017 Dům roku 2017 – REZIDENCE PRESTIGE
Letošní ročník největší soutěže o nejlepší stavbu v oblasti rodinného bydlení – anketu Dům roku 2017 ovládly projekty společnosti CANABA. V boji o titul se utkaly desítky soutěžních staveb, absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů získala novinka společnosti CANABA - REZIDENCE Prestige, která se tak stala celkovým vítězem pro rok 2017.

Sympatie veřejnosti si také získal rodinný dům RIVIERA, který ve své kategorii získal 2. místo. Další vavříny patří rodinnému domu IDEAL, který se v hlasování odborné poroty umístil na 3. místě v kategorii realizovaných typových rodinných domů. Není bez zajímavosti, že společnost CANABA zvítězila v anketě DŮM ROKU již po osmnácté a rodinné domy CANABA jsou nejúspěšnějšími domy v historii soutěže. Což jen potvrzuje jejich oblibu u široké veřejnosti a pomohla řadě klientů ve volbě svého nového domu.

Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, jich za 25 let svého působení na českém trhu postavila již přes 6000. Více informací o NOVÉM DRŽITELI titulu DŮM roku 2017 exkluzivní REZIDENCI PRESTIGE získáte na http://www.rezidence.de/cs/. Další z úspěšných projektů - rodinný dům Ideal, si můžete dokonce prohlédnout na vlastní oči v Centru vzorových domů, které je pro vás otevřeno každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy /ul.Třešňová 870/. Návštěvu si můžete objednat předem na www.cvzd.cz nebo zdarma na infolince 800 910 910.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies
POZOR NOVÁ VERZE WEBU