Canaba – novinky a aktuality (archiv 2015)

12/10/2015 Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má svého vítěze!
Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech odměnilo vítěze prvního kola velké tipovací soutěže. Nejlépe tipujícími a tím pádem i výherci dárkového poukazu na dovolenou v hodnotě 15000 Kč se stali manželé Vršanští. Za svůj odhad si odnáší poukaz na zájezd dle vlastního výběru, který jim osobně v Centru vzorových domů předal obchodní ředitel, ing. Pavel Herclík, zástupce společnosti CANABA, která je prvním a zatím jediným z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.

Manželé Vršanští si svou cenu přijeli převzít i se syny Toníčkem a Františkem, kteří měli z výhry ohromnou radost. Vršanští přiznali, že se jim velmi líbí rodinný dům CHICO, který společnost CANABA nabízí Na klíč za pouhých 1,4 mil Kč vč. DPH, což byl také hlavní důvod jejich návštěvy Centra vzorových domů. „Chtěli jsme CHICO vidět osobně a na vlastní oči“, říká pan Vršanský a vzápětí dodává, že by si ho jednou rádi postavili.

Pro velký zájem vyhlásilo Centrum vzorových domů druhé kolo soutěže, které probíhá do konce roku 2015. Pokud v tomto období navštívíte Centrum a vyplníte krátký dotazník, příštími výherci můžete být právě vy. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Centra vzorových domů, který dosáhl věku 18 let. Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.
04/08/2015 CANABA představuje exkluzivní variantu rodinného domu Rezidence
Společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů v ČR, představuje nový exkluzivní projekt. Rodinný dům REZIDENCE je luxusním sídlem navrženým ve stylu moderní městské vily. Novinka je určena pro nejnáročnější klientelu, která od svého domu očekává prostor a pohodlí dalece přesahující běžné bytové potřeby. Nabídka obytného prostoru je totiž více než velkorysá. Již v základním provedení nabízí přes 210 m2 obytného prostoru. Dispoziční řešení, které je v základním provedení 7+1, je natolik variabilní, že umožňuje dům uspořádat jako dvougenerační, nebo využívat přízemí k podnikání, přičemž patro stále skýtá nadstandardní prostor i pro velmi velkou rodinu. Velké prosklení zajišťuje vzdušným prostorným místnostem neuvěřitelné množství světla. Vnější architektonická podoba je pak zcela na Vaší fantazii, dům lze rozšířit o garáž s dílnou, doplnit dalšími balkony a krytými terasami, zvýraznit fasádu obkladem ze dřeva, hliníku apod.

Pokud požadujete od svého rodinného domu ještě více, je pro vás připravena varianta REZIDENCE Exclusive, která posouvá hranice významu luxusní reprezentativní bydlení do zcela nové dimenze. Už tak bohatá nabídka vnitřního prostoru základní verze je rozšířením domu ještě znásobena na bezmála 250 m2 užitné plochy. Originální vnější architektura je pak doladěna k naprosté dokonalosti a doplněna atraktivními doplňky, jako například majestátními balkony, které tvoří přirozené krytí terasám v přízemí domu. Vnitřní dispozice i vnější tvář domu jsou nesmírně variabilní a dávají vám svobodu realizovat své vlastní představy a stát se architektem vlastních snů. Takřka nic není nemožné, stačí sdělit své tužby a architekti CANABA vdechnou Vašim přáním život.

A co je nejdůležitější i REZIDENCE využívá všech výhod unikátního masivního konstrukčního systému rodinných domů CANABA, kterými jsou neomezené životnost, úsporný nízkoenergetický provoz a především dostupná cena. Novou REZIDENCI si můžete pořídit již od 4 999 000 Kč vč. DPH a to ve variantě Na klíč. Stačí si jen vybrat svou variantu exkluzivního bydlení a již za pouhých 4 – 6 měsíců se můžete stěhovat do svého nového luxusního sídla.

Kontaktujte nás na 844 02 02 02 nebo navštivte nejbližší vzorový dům CANABA a informujte se o všech možnostech a variantách nové REZIDENCE.

Těšíme se na Vás.

Vaše CANABA
08/07/2015 SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA
Akciová společnost CANABA vyhlašuje již 11. ročník oblíbené soutěže o NEJHEZČÍ ZAHRADU S DOMEM CANABA. Počet spokojených majitelů, kteří s velkou péčí a láskou pečují nejen o svůj dům, ale i o jeho okolí, neustále roste. Od minulého jubilejního 10. ročníku do rodiny CANABA přibylo několik stovek šťastných majitelů nového domu. Všem novým, ale i těm již déle bydlícím klientům, CANABA nyní dává možnost pochlubit se svými zahradnickými dovednostmi a pěstitelským umem. Zúčastnit se mohou i klienti, kteří soutěžili v minulých ročnících, třeba budou mít letos více štěstí a získají možnost navštívit světoznámé Slavnosti květin v Holandsku.


Pořiďte snímek nebo sérií snímků (max. 5 ks) své zahrady, ve kterém jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA a zašlete nám je do 15. 8. 2015 na naši pražskou adresu. Zasílat můžete jak klasické fotografie ve formátu 10x15 cm tak i elektronické snímky ve formátu JPEG s rozlišením min. 2 Mpx. Snímky můžete zasílat poštou v obálce s označením ZAHRADA nebo e-mailem na adresu zahrada@canaba.cz. Vždy uveďte, prosíme, své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.

Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 01. 09. 2015 vítěze, který získá třídenní zájezd do Holandska pro dvě osoby od cestovní kanceláře FIRO-tour a to na velmi oblíbené a navštěvované Slavnosti květin. Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky budou zveřejněny v novém katalogu CANABA Lifestyle 2016.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na nové zajímavé snímky.

Vaše CANABA
01/06/2015 Nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ v Praze otevřeno
Brány největší stálé výstavy rodinných domů v ČR se poslední květnový víkend otevřely pro veřejnost. Slavnostní zahájení se konalo za účasti představitelů obce i všech partnerů, kteří se na výstavbě centra podíleli, tedy renomovaných dodavatelů, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, který v centru prezentuje své domy. A právě předseda správní rady akciové společnosti CANABA ing. Jaroslav Kalenda provoz centra oficiálně zahájil.

V centru vzorových domů si můžete prohlédnout hned 6 vzorových domů CANABA najednou, a to IDEAL, CLASSIC CITY, CHICO, UNO CITY, ve kterém je situováno nové obchodní centrum CANABA. Poprvé v historii i exkluzivní BUNGALOV a také čerstvá novinka v nabídce – rodinný dům ROMANCE 2015.

Hned první víkend přilákal do Nehvizd stovky návštěvníků, jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 1,5 mil Kč, tak i náročné klienty, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Součástí areálu Centra vzorových domů je i INFOCENTRUM, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu až po financování stavby.

Do Nehvizd se autem nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Centrum je snadno dosažitelné i autobusem ze stanice metra Černý Most. Vstup je z ulice Lipová. Provozní doba centra je od pondělí do neděle od 10:00 do 18:00, vstup je zdarma a parkování je zajištěno přímo v areálu centra.

Více informací naleznete na stránkách centra vzorových domů www.cvzd.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
30/03/2015 CANABA otevírá nový vzorový dům UNO City v Praze - Přezleticích
Společnost CANABA dokončila výstavbu dalšího, v pořadí již 23. vzorového domu, v nové developerské lokalitě Přezletice. Nový vzorový dům UNO City, který je nositelem prestižního titulu DŮM ROKU 2014 si můžete prohlédnout již od 01.04. 2015. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že i za necelé dva miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 100 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 1,99 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO City navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Developerská lokalita Přezletice Vám navíc nabízí možnost objednat si výstavbu rodinného domu přímo na jedné z nabízených parcel v sousedství vzorového domu. Parcely jsou kompletně zasíťované a je možné začít ihned s výstavbou. Ještě letos tak můžete bydlet ve svém novém domě v oblíbené a klidné lokalitě s vynikající dostupností, díky přímému sousedství s městskou částí Praha-Vinoř.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
20/03/2015 TOP Dům 2015 rodinný dům CLASSIC City
Prestižní anketa o titul TOP DŮM, kterou tradičně pořádá časopis DŮM & ZAHRADA zná vítěze již svého 13. ročníku. Nejvíce hlasů čtenářů získal rodinný dům CLASSIC City společnosti CANABA a stal se tak historicky prvním projekt, který v jeden rok získal oba prestižní tituly – DŮM ROKU 2015 i TOP Dům 2015.

Hlasování v anketě TOP Dům 2015 proběhlo dvoukolově, porota z řad odborníků v oblasti architektury a stavebnictví nejprve vybrala dvacet finalistů, pět z každé ze čtyř velikostních kategorií. Z nich pak ve druhém kole čtenáři časopisu DŮM&ZAHRADA hlasováním určili vítěze. Vítězem letošního jubilejního ročníku v hlasování čtenářů a nositelem titulu TOP Dům 2015 se stal rodinný dům CLASSIC City. CANABA představila tuto moderní novinku v loňském roce, ale okamžitě po svém uvedení na trh si získal velkou oblibu zákazníků, což potvrzuje i nejvyšší počet hlasů veřejnosti v obou prestižních anketách.

CLASSIC City je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou, což znásobuje využitelný prostor.

Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápění. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Nejoblíbenější rodinný dům pro rok 2015 si navíc můžete prohlédnout na vlastní oči. Vzorový dům CLASSIC City je pro vás otevřen každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy v ulici Lipová. Objednejte si návštěvu na www.canaba.cz nebo na telefonu 844 02 02 02 a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
20/02/2015 CLASSIC City se stal vítězem ankety DŮM ROKU 2015
Akciová společnost CANABA zvítězila v jubilejním 20. ročníku prestižní ankety Dům roku, kterou vyhlašuje časopis Můj dům. Vítězem v kategorii typových domů a zároveň i absolutním vítězem s největším počtem hlasů a nositelem titulu Dům roku 2015 se stal rodinný dům CLASSIC City. CANABA představila tuto moderní novinku v loňském roce, ale okamžitě po svém uvedení na trh si získal velkou oblibu.

CLASSIC City je již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. Jen těžko budete hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací v Čechách a v Německu. Vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (158 m2 užitné plochy) a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní. Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou, což znásobuje využitelný prostor.

Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápění. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení.

Vítěze ankety DŮM ROKU 2015 si navíc můžete prohlédnout na vlastní oči. Vzorový dům CLASSIC City je pro vás otevřen každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy v ulici Lipová. Objednejte si návštěvu na www.canaba.cz nebo na telefonu 844 02 02 02 a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše CANABA
30/01/2015 Nový vzorový dům UNO City se již brzy otevře veřejnosti
Společnost CANABA dokončuje výstavbu dalšího, v pořadí již 23. vzorového domu, v nové developerské lokalitě Přezletice. Nový vzorový dům UNO City si můžete prohlédnout již od 1.4. 2015, kdy bude oficiálně otevřen pro veřejnost. Na vlastní oči se tak budete moci již brzy přesvědčit, že i za necelé dva miliony korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům s obrovským vnitřním prostorem bezmála 100 m2 užitné plochy. Vzhledem k ceně od 1,99 mil. /vč. DPH/ se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Developerská lokalita Přezletice Vám navíc nabízí možnost objednat si výstavbu rodinného domu přímo na jedné z nabízených parcel v sousedství vzorového domu. Parcely jsou kompletně zasíťované a je možné začít ihned s výstavbou. Již v létě 2015 tak můžete bydlet ve svém novém domě v oblíbené a klidné lokalitě s vynikající dostupností, díky přímému sousedství s městskou částí Praha-Vinoř.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies
POZOR NOVÁ VERZE WEBU