Canaba – novinky a aktuality (archiv 2021)

17/09/2021 CANABA zahájila prodej posledních bytů projektu Greenside
Exklusivní developerský projekt 5 bytových domů s celkem 128 byty v lokalitě Černý Most patří k nejzajímavějším bytovým projektům společnosti CANABA v srdci Prahy. Mezi současnými developerskými bytovými projekty je projekt Greenside výjimečný svým umístěním v bezprostřední blízkosti parku, golfového hřiště a rovněž s minimálními zastavěnými plochami s dostatkem zeleně a odpočinkových zón mezi jednotlivými bytovými domy, což novým majitelům zaručí vysokou míru soukromí, pohodlí a nadstandardní kvalitu bydlení. Exklusivita projektu je potvrzena nebývalým zájmem o koupi nemovitostí v této lokalitě. Přestože termín dokončení posledního bytového domu je plánován na léto 2023, je v současné době již většina bytových jednotek vyprodána.

Tento týden společnost CANABA zahájila prodej posledních 26 bytů v bytovém domě 5 a první byty jsou již rezervovány. Pokud hledáte výjimečné bydlení v přírodě a zároveň s kompletní občanskou vybaveností v dosahu, objednejte si návštěvu vzorového bytu na telefonním čísle 844 02 02 02 nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na www.canaba.cz, případně na samostatném webu projektu www.greenside.cz a prohlédněte si vzorový byt i celou lokalitu na vlastní oči.
15/09/2021 CANABA slaví 30 let a rozdává dárky svým klientům
Akciová společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů na klíč, slaví tento rok již 30. výročí svého působení na českém trhu.

Za třicet let své činnosti našlo v jejich domech svůj nový vysněný domov již přes 25 000 spokojených klientů a bydlení se značkou CANABA se stalo symbolem moderního, kvalitního a pohodlného bydlení.
U příležitosti oslav 30. výročí společnost CANABA připravila speciální akci, díky které může každý klient, který uzavře smlouvu o dílo na stavbu individuálního rodinného domu CANABA Na klíč nebo Na dokončení, získat slevu 30% na nadstandardní vybavení rodinného domu, a díky této mimořádné akci ušetřit až 300 000 Kč.

Stačí si objednat návštěvu vzorového domu CANABA na tel: 800 910 910 nebo kontaktovat některého z autorizovaných prodejců CANABA, kteří Vás seznámí nejen s domy CANABA a jejich výhodami, ale i s podrobnými podmínkami akce.

A doporučujeme Vám si pospíšit, neboť počet dárkových certifikátů, které je možné využít na všechny typy rodinných domů, je omezen.

Akce platí do 15.11.2021

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu
Vaše Canaba
01/06/2021 Nový exkluzivní rodinný dům REZIDENCE otevřen pro veřejnost
Rodinné domy CANABA jsou na našem trhu už 30 let a umí se přizpůsobit požadavkům každého životního stylu. Koncept nového typu domu uvedený pod přiléhavým názvem REZIDENCE byl tuto sobotu 01.05.2021 otevřen pro veřejnost v Centru vzorových domů Praha.

Toto reprezentativní rodinné sídlo je navržené ve stylu moderních městských staveb. Ojedinělý projekt odkazuje na funkcionalistický styl 20. a 30. let minulého století, který kombinuje s elegancí klasicistní anglické architektury. Projekt Rezidence je koncipován tak, aby nabídl maximum luxusu, komfortu a prostoru a současně svůj charakter ukryl za závoj elegance a lehkosti. Dokonalá architektura nemá odhalit vše na první pohled, chce upoutat a nechat se objevovat. Jednoduché členění fasády dovolí vyniknout vstupnímu portálu s velkoformátovými dveřmi. Otevřená dispozice přízemí s volnými průhledy vytváří uvolněnou vzdušnou atmosféru. Velká francouzská okna a zimní zahrada prosvětlují interiér domu a spojují zahradu s obývacím pokojem i jídelnou. Nabídkou vnitřního prostoru REZIDENCE vysoce přesahuje běžné bytové potřeby a dává mnohonásobně větší prostor k realizaci vlastních plánů nebo hobby každého z členů rodiny.

Variabilní řešení umožňuje dům uspořádat i jako dvougenerační nebo případně využívat přízemí k podnikání a první patro jako nadstandardní rodinný byt.

Nová vlajková loď společnosti CANABA navíc dokazuje, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento exkluzivní typ domu nejen velmi rychle, ale i za mimořádně atraktivní cenu.

Všechny zájemce o prohlídku exkluzivního projektu REZIDENCE zveme k návštěvě Centra vzorových domů PRAHA (D11, exit 8), kde Vám odborníci CANABA poskytnou bližší informace o všech variantách nového projektu.

Vaše Canaba
15/02/2021 CANABA a Hvězdy v Nehvizdech
Praha 5/2/2021 – Společnost CANABA se i letos stala generálním partnerem již čtvrtého mezinárodního mítinku Hvězdy v Nehvizdech.

Mezinárodní atletický mítink Hvězdy v Nehvizdech se koná od roku 2018 a dnes již zaujímá pevné místo v českém, evropském a světovém kalendáři prestižních halových mítinků. Od roku 2020 jsou Hvězdy v Nehvizdech certifikovány Českým atletickým svazem a nově je mítink také pod záštitou Předsedy Národní sportovní agentury Milanem Hniličkou. Netradiční závod světových atletických hvězd s výjimečnou atmosférou se konal v nehvizdské hale, která letos musela být bez diváků a jak dovolují naše epidemiologická opatření vlády, ale i tak byla svědkem skvělých výkonů atletů.

Ambasadory a významnými osobnostmi závodu jsou ty největší české sportovní hvězdy Helena Fibingerová, Roman Šebrle, Petra Kvitová, Tomáš Dvořák, Aleš Valenta, Lucie Hradecká!

Podívejte se sami: www.ceskatelevize.cz
14/02/2021 Již brzy otevíráme nový vzorový dům - REZIDENCE
Nový rodinný dům REZIDENCE bude již brzy slavnostně představen veřejnosti. Tento nový projekt, připravený především pro náročný německý trh, je navržen pro prémiovou klientelu požadující kromě špičkové kvality i vysoce nadstandardní komfort a prostor. Nová vlajková loď společnosti CANABA ovšem navíc dokazuje, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento vysoce nadstandardní typ domu nejen velmi rychle, ale i za mimořádně atraktivní cenu.


Společnost CANABA působí na českém trhu již 30 let. Novinka v nabídce REZIDENCE nastavuje nový etalon moderního komfortního bydlení a jistě si získá velkou pozornost všech zájemců o nadstandardní moderní a luxusní bydlení a to nejen na českém trhu.

Všechny zájemce o exkluzivní projekt REZIDENCE zveme k návštěvě Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, kde Vám odborníci CANABA poskytnou bližší informace. Vaše CANABA
21/01/2021 Nový vzorový byt na Černém Mostě OTEVŘEN
Společnost Canaba otevřela nový vzorový byt v rezidenčním komplexu GREENSIDE na Černém Mostě.

Greenside je unikátním projektem kombinujícím komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti a skvělou dopravní dostupností. Pestrá nabídka bytů různých velikostí, s balkony i terasami je situována do 5 bytových domů v přímém sousedství parku a golfového hřiště.

Objednejte si návštěvu vzorového bytu na telefonním čísle 844 02 02 02 nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si vzorový byt na vlastní oči.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S úctou
Vaše CANABA
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Ochrana oznamovatelů Kontakty Cookies