Canaba – novinky a aktuality (archiv 2022)

28/07/2022 Nový vzorový dům Uno otevřen
Společnost CANABA dokončila výstavbu nového vzorového domu UNO, které si můžete prohlédnout již od 01.08. 2022. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že i za cenu od 3,5 milionu korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům. Vzhledem k jeho ceně se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 125 125, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
23/02/2022 CANABA podporuje atletiku - Hvězdy 2022 WORLD TOUR SILVER
V průběhu uplynulých 5. ročníků se ze závodu Hvězdy v Nehvizdech stala oblíbená zastávka pro nejlepší světové atlety a zařadila se do atletického kalendáře mezi metropole jako je New York, Boston, Madrid nebo Paříž. Letošní závod nabídl premiéru možná dvou nejlepších atletů budoucnosti. Vůbec poprvé v Evropě byl a závodil nejlepší skokan všech dob Harrison z USA a Korejec Woo. V kouli žen jsme mohli vidět mistryni světa Christinu Schwanitz z Německa. V kouli mužů zkompletoval hattrick náš Tomáš Staněk.


Jak uvedl ředitel mítinku - Tomáš Vojtek, celá akce by se neobešla bez finanční podpory městyse Nehvizdy, bez pomoci paní Fibingerové ani bez řady partnerů, mezi ty hlavní patří Nadace ČEZ a společnost CANABA rodinné domy.


Reportáž ze závodu můžete zhlédnout zde.

Takové byly Hvězdy 2022 WORLD TOUR SILVER.
Tomáš Vojtek - ředitel mítinku
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies