Canaba – novinky a aktuality (archiv 2022)

28/07/2022 Nový vzorový dům Uno otevřen
Společnost CANABA dokončila výstavbu nového vzorového domu UNO, které si můžete prohlédnout již od 01.08. 2022. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že i za cenu od 3,5 milionu korun si lze pořídit opravdu velký rodinný dům. Vzhledem k jeho ceně se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější rodinný dům na trhu. A protože stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt, uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i na provozu domu. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 125 125, nebo přes objednávkový formulář na www.canaba.cz a prohlédněte si rodinný dům UNO na vlastní oči.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše CANABA
28/07/2022 Nová lokalita Park Nehvizdy VIII
Společnost CANABA otevřela 1.8.2022 nový vzorový byt o dispozici 2+kk v lokalitě Park Nehvizdy VIII, ve které je v několika etapách plánována realizace 9ti třípatrových bytových willa domů s celkovým počtem 136 bytových jednotek. Návštěvu vzorového bytu si můžete domluvit na telefonním čísle 800 910 910. V této lokalitě si nový moderní byt můžete pořídit již od 3,9 mil. Kč vč. DPH . Výstavba bude realizována v průběhu let 2022 - 2026. V lokalitě budou realizovány bytové jednotky o dispozicích od 1+kk do 3+kk. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, základní školu, školku, ordinaci praktického lékaře, kino, hřiště, obchodní zónu a mnoho dalšího). O podrobnostech se můžete informovat na výše uvedené infolince. S vyřízením hypotéky Vám rádi zdarma pomůžeme. Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém.

Vaše CANABA
11/04/2022 Poslední volné domy v lokalitě PARK NEHVIZDY VII.
Společnost CANABA zahájila na podzim roku 2021 výstavbu již VII. etapy lokality Park Nehvizdy, ve které bude realizováno celkem 51 rodinných domů. Tento projekt je velmi oblíbený pro své umístění na okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností, kombinovanou s klidem okolní přírody.

Za necelých 6 měsíců byla vyprodána většina domů a do prodeje novým majitelům můžeme nyní nabídnout již pouze posledních 6 rodinných domů v cenách od 9.399 tis. Kč.

Výborná lokalita je díky přímému napojení na D11 vzdálena od metra a Centra Černý Most jen 10 minut jízdy a spojení zajišťuje jak bus MHD, tak i vlakový spoj. Městys Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, obchody, ordinace lékařů, dětská hřiště, restaurace, poštu atd.
Stačí si jen vybrat a můžete bydlet ve svém domě se zahradou. Nyní je navíc pro Vás připraveno zvýhodněné financování, kdy můžete při financováním prostřednictvím našich specialistů klientského financování uhradit až 90% kupní ceny po kolaudaci a ušetřit tak nezanedbatelné položky díky zahájení čerpání hypotéky až po kolaudaci stavby, tedy těsně před nastěhováním do Vašeho nového domova.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na naše autorizované prodejce: CANABA | Park Nehvizdy VII, nebo volejte na bezplatnou infolinku 844 02 02 02. Rádi Vám poradíme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.
23/02/2022 CANABA podporuje atletiku - Hvězdy 2022 WORLD TOUR SILVER
V průběhu uplynulých 5. ročníků se ze závodu Hvězdy v Nehvizdech stala oblíbená zastávka pro nejlepší světové atlety a zařadila se do atletického kalendáře mezi metropole jako je New York, Boston, Madrid nebo Paříž. Letošní závod nabídl premiéru možná dvou nejlepších atletů budoucnosti. Vůbec poprvé v Evropě byl a závodil nejlepší skokan všech dob Harrison z USA a Korejec Woo. V kouli žen jsme mohli vidět mistryni světa Christinu Schwanitz z Německa. V kouli mužů zkompletoval hattrick náš Tomáš Staněk.


Jak uvedl ředitel mítinku - Tomáš Vojtek, celá akce by se neobešla bez finanční podpory městyse Nehvizdy, bez pomoci paní Fibingerové ani bez řady partnerů, mezi ty hlavní patří Nadace ČEZ a společnost CANABA rodinné domy.


Reportáž ze závodu můžete zhlédnout zde.

Takové byly Hvězdy 2022 WORLD TOUR SILVER.
Tomáš Vojtek - ředitel mítinku
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies