Rodinné domy na prodej

Hradec Králové - Librantice

Lokalita Librantice, která se nachází jen 10 minut od Hradce Králové, byla navržena tak, aby poskytovala svým obyvatelům klidné bydlení a rychlou dostupnost do města. V lokalitě vyroste pouze 12 rodinných domů UNO, které jsou nejprodávanějším typem v ČR. Podlahová plocha 100 m² a praktická dispozice 4+1 se dvěma koupelnami zaručuje dostatek místa pro čtyřčlennou rodinu. Ke každému domu patří velká zahrada až 578 m². Rodinné domy jsou navíc nízkoenergetické s minimálními náklady na vytápění i díky integrovanému krbovému komínu. Výstavba bude zahájena na podzim 2023 a první domy budou k nastěhování již na konci roku 2024.

U vybraných domů je pro své první majitele přichystána SLEVA za rychlou rezervaci ve výši 150 000 Kč.

Ostatně o tom, jak bude dům vyhovovat právě Vám, se přijeďte přesvědčit sami do VZOROVÉHO DOMU, prohlídku si objednejte ještě dnes na tel.: 844 02 02 02.

Mimořádná sleva

Sleva za rychlou rezervaci platná pouze v kombinaci se standardním splátkovým kalendářem (více informací u našich autorizovaných prodejců). Uvedené ceny jsou již po započtení slevy.

Hradec Králové - Librantice

Strategická poloha Librantic zajišťuje svým obyvatelům klidný život v přírodě bez ruchu města, které je však dostupné jen 10 minut cesty autem. Můžete si tedy dopřát klidu s možností využívat všechny benefity, které velké krajské město Hradec Králové nabízí.

V obci se nachází základní a mateřská škola, samoobsluha, obecní úřad, zubní ordinace, praktický lékař, knihovna, tenisové a volejbalové kurty, hospůdka "Na Hřišti", golfový areál „Na Vrších“.

Virtuální prohlídka obce »

Specialista klientského financování

Jana Pazourková
Garant projektu Černý Most
fotografie finančního poradce
Mgr. Natallia Petrova
Garant pro zahraniční klientelu
fotografie finančního poradce
Informace obsažené v tomto reklamním materiálu nejsou veřejnou nabídkou, výzvou k podávání nabídek ani nabídkou na uzavření smlouvy. K získání a využívání služeb CANABA je nutné nejdříve uzavřít příslušnou smlouvu a splnit podmínky v ní uvedené.
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies