Podzimní akce
Stavíme domy pro budoucnost


Nízkoenergetické domy CANABA jsou již čtvrté desetiletí oblíbené pro vysokou kvalitu, rychlou výstavbu a atraktivní cenu. Unikátní moderní technologie je zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických konstrukčních systémů. Nyní CANABA přináší další inovaci a připravila speciální ECOENERGY PAKET, díky kterému můžete ve svém novém domě žít energeticky nezávisle.

A v rámci speciální podzimní akce získá nyní prvních 100 nových klientů tento paket ZDARMA. Pokud v období 18.9. – 31.10.2023 uzavřete smlouvu o dílo na rodinný dům CANABA, ušetříte díky této akci až 400 000 Kč.

V rámci akce k Vašemu novému domu získáte ZDARMA:

1. TEPELNÉ ČERPADLO
Výkonné designové tepelné čerpadlo BAXI FS2 sníží již tak nízké náklady na vytápění na minimum, přičemž integrovaný zásobník pro teplou vodu navíc umožňuje připojení dalších zdrojů v budoucnosti. Klientům, kteří plánují konvenční vytápění kondenzačním plynovým kotlem, bude poskytnut alikvotní finanční bonus, který budou moci využít na nadstandardní vybavení domu.

2. KRBOVÝ KOMÍN
Značkový krbový komín SCHIEDEL Vám umožní instalaci krbu nebo krbových kamen, kterými hravě pokryjete potřebu tepla v přechodových měsících a jsou rovněž pojistkou pro případ delšího výpadku dodávek elektřiny, nebo neúměrných výkyvů na trhu energií. Kromě faktu, že pohled do otevřeného ohně dotváří domácí romantickou kulisu.

3. FVE ready provedení
Váš nový dům bude již vybaven přípravou pro montáž FVE systému, rozvody budou integrovány v konstrukci domu. Rodinné domy CANABA splňují již v základu i ty nejpřísnější požadavky Průkazu energetické náročnosti bez nutnosti využití FVE technologie. Dodatečná instalace fotovoltaického systému Vám nicméně umožní náklady zcela minimalizovat, nebo dokonce na energiích i vydělávat. A jelikož cena FVE panelů díky masivnímu nárůstu produkce klesá, vyplatí se s jejich nákupem a instalací počkat, až budete mít dům a můžete plně využít všech dotačních titulů v programu Zelená úsporám.

Samozřejmostí je u CANABY garance pevné ceny díla až na 1 rok, stejně jako záruka 50 let na konstrukční systém domu. Kompletní projektovou dokumentaci Vašeho nového domu získáte ZDARMA.

Pro více informací vyplňte formulář a my se Vám co nejdříve ozveme. Můžete nám také zavolat na informační linku CANABA - 800 910 910. Nabídka se mj. vztahuje pouze na dodávky v provedení Na klíč.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Vaše CANABA

Akce

Mám zájem

Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro ochranu osobních údajů.
volejte zdarma
800 910 910
HLEDÁME
OBJEDNAT KATALOG
Osobní údaje Právní dokumenty Kontakty Cookies